Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Suicide Squad

Zaczęty przez Bless, 16 Październik 2014, 04:17:27

Bless

Heloo everybody !

Jako ze jestem mega fanem wszystkich odslon suicide squadu lub jak kto woli Secret Six badz Task Force postanowilem otworzyc ten watek aby poplotkowac :P

Poszlo info odnosnie aktorow z wysokiej pulki tzn : Ryan Gosling, Will Smith, Tom Hardy oraz Margot Robbie. Do ktorych villianow z tego skladu byscie ich dopasowali ?

Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich :)

Q

Wydaje si? wr?cz pewne, ?e w filmie nie zabraknie Deadshota, na którego pasowa?by Gosling. Smith móg?by zagra? Black Spidera, a Tom Hardy Bane'a (ale to ma?o prawdopodobne). Chocia? we wcze?niejszych plotkach nie wymieniano jako cz?onkini grupy Harley Quinn, to Margot Robbie idealnie by pasowa?a do tej roli. Na pewno nie zaszkodzi?o by wykorzystanie bohaterki dobrze znanej z uniwersum Batmana, zw?aszcza, ?e w aktualnie wydawanych komiksach nale?y ona do Suicide Squad. Fakt, ?e w "Arrow" Harley pojawi?a si? tylko w epizodzie wydaje si? potwierdza?, ?e s? wi?ksze plany co do tej postaci i jej wyst?p w filmie Ayera by?by dobrym posuni?ciem.

Oczywi?cie s? to tylko i wy??cznie plotki, ale je?li twórcy rzeczywi?cie maj? zamiar si?gn?? po aktorów z wysokiej pó?ki, to zapowiada si?, ?e powa?nie traktuj? ten film i ?e nie b?dzie to raczej produkcja, której bud?et zamknie si? w kwocie 40 mln $ (co sugerowa?y wcze?niejsze plotki).
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Bless

Ho ho no i nowe ploteczki widze donosza, ze podpisane umowy z tymi aktorami jest coraz realniejsze :D

Co do roli to powiem szczeze, ze Will Smith to IDEALNY Black Spider pod wzgledem wizualnym + gosc jest naprawde dobrym aktorem. Margot to Harley, nie jestem wstanie wyobrazic sobie jej w innej roli :P I powiem, ze mam dylemat miedzy Goslingiem a Hardym. Jesli tworcy beda adaptowac ten film na podstawie starych SQ to uwazam, ze Hardy = Deadshot :) Why ? Otoz on pasuje wizualnie ! Typek spod ciemnej gwiazdy + kawal chlopa. Nie oszukujmy sie, Deadshot z dawnych lat to nie ten sam co pokazywany teraz w New 52. Ten nowy to normalnie zbudowany gosc bez brody (czasem mial tam 2-3 dniowy zarost) natomiast stary (bagatelka moj ulubiony!) to kawal dobrze zbudowanego i wysportowanego chlopa + jego badassowy mega rozpoznawalny zaroscik :D Gosling, hmm jesli jakos fajnie go przerobia to moze faktycznie dalo by sie z niego zrobic DS ale chyba wolalbym w tej roli Hardego.

Leon Kennedy

Bardzo ciekawe kogo wybiorą do składu, tak czy siak Deadshot i Deadstroke muszą być!


LelekPL

#4
Zdziwi?bym si? gdyby nie by?o Deadshota i Deathstroke'a bo Ci ostatnio pojawiaj? si? wsz?dzie. DC bardzo ich promuje i my?l?, ?e chcieliby z nich skorzysta?. Co do Harley to ja bym jej nie chcia?, nie lubi? tej postaci i kompletnie nie pasuje do tego uniwersum filmowego.

Post Merge: 18 Październik  2014, 16:36:20

Cho? z drugiej strony, po informacji o tym, ?e Shazam b?dzie produkowane przez inne stduio - New Line, jednostk? zale?n? od WB, niewiadomo czy wszystkie te filmy b?d? w tym samym uniwersum. Ogólnie oni og?osili tylko, ?e b?d? robi? te filmy... by? mo?e cz??? z nich jest poza wspólnym uniwersum.

Leon Kennedy

CytatCo do Harley to ja bym jej nie chciał, nie lubię tej postaci i kompletnie nie pasuje do tego uniwersum filmowego.

W sumie universum dopiero się tworzy ;). Według mnie jest za wcześnie, aby walnąć Harley... A co z Jokerem? Ciężko mi to jakoś poukładać.

CytatOgólnie oni ogłosili tylko, że będą robić te filmy... być może część z nich jest poza wspólnym uniwersum.

Byłby to fatalny pomysł.


LelekPL

Ja się nie zgodzę z tym, że to byłby fatalny pomysł. Czemu?

Według mnie Shazam i Suicide Squad spokojnie mogą być poza głównym uniwersum. Pozwoliłoby to twórcom na zrobienie nieco innego filmu, który nie kolidowałby z wizją głównego uniwersum, zwłaszcza jeśli chcieliby użyć takiej postaci jak Harley. Przecież Suicide Squad i tak nie nie wniosą do Justice League nic bo się w takim filmie nie pojawią. Black Adam mógłby się wpasować do JL, natomiast Billy Batson już nie bardzo, więc też istnieje możliwość, że będzie to inne uniwersum, tym bardziej ze względu na inne studio, i według mnie nie byłoby to nic złego. Jedyne co mnie przekonuje do tego, że Shazam będzie jednak częścią wspólnego uniwersum to fakt, że już ogłoszono Johnsona w roli Black Adama - według mnie pojawi on się w Justice League, ale bez nawiązania do Batsona - ten pojawi się tylko i wyłącznie w filmie o Shazamie.

Suicide Squad natomiast byłoby dużo ciekawsze, gdyby osadzili je poza tym uniwersum DC. Np. Guardians of the Galaxy nie zyskali nic na tym, że są częścią Marvelowskiego uniwersum. Jedna scena z Thanosem, która równie dobrze mogłaby być wycięta. Tak samo Suicide Squad mogliby być odcięci i nic by się nie stało, a nawet mogłoby na tym tylko zyskać.

Leon Kennedy

Mimo wszystko chciałbym, aby było to w spólnym universum i jakoś wątpię, aby Warner miał inne plany co do niektórych tytułów. Oczywiście takie Suicide mogłoby zyskać gdyby było poza universum, np. wyborem składu... Ale ciągle wątpię w to.

LelekPL

Zobaczymy jak to b?dzie wygl?da?o. Najnowszy film Davida Ayera zbiera ?wietne recenzje, a te? opowiada o grupie wojowników. Fakt, Fury podobno zyskuje mocno na tym co b?dzie du?ym minusem Suicide Squad - kategori? wiekow?. Fury to pono? mocna R-ka. Suicide Squad b?dzie PG-13. Ale szczerze Wam powiem, ?e ja chcia?bym zobaczy? Brada Pitta, gwiazd? Fury, w jakiej? roli superhero, nawet w czym? takim jak Suicide Squad. Je?li WB chce ?ciga? najwi?ksze gwiazdy to Pitt powinien by? jedn? z pierwszych, je?li nie pierwsz? osob? do kontaktu. Wtedy uwierzy?bym, ?e DC chce ich mie? w tym samym uniwersum, aby mie? na jednym ekranie, w pewnym momencie, Bena Afflecka, Brada Pitta i Dwayne'a Johnsona.

Bless

Kolejny news i kolejny + Ten rezyser zrobi na 100% badassow z SQ :D To jest pewne, co tu gadac wystarczy only say : Training Day, End of Watch lub Fury i tyle w temacie = trzy naprawde dobre filmy ! Gosc zna sie na podlym klimacie i brutalnosci a wszystko to zalane duza dawka realnosci. To lubie !

LelekPL

Tyle, że Training Day (którego Ayer jest tylko scenarzystą btw), End of Watch i Fury wszystkie są w kategorii R. Wtedy dużo łatwiej zrobić twardzieli z głównych bohaterów, kiedy możesz się oprzeć na mocnym, dorosłym języku, brutalności i uzyskać dzięki temu więcej realizmu. Przy PG-13 to może być znacznie trudniejsze. Iron Man 3 poległ pod tym względem, próbując być filmem typu "buddy-cop" ale bez charakterystycznych elementów brutalności i ciętego języka.

Bless

To juz pewne na 100% ze bedzie PG - 13 ?

LelekPL

Na 100% będzie pewne jak to ogłoszą, ale nie ma szans, ani nawet sensu łudzić się choćby przez milisekundę, że dadzą coś innego.

Leon Kennedy

Samo PG 13 jeszcze nic nie przekreśla. W końcu i w tej kategorii można co nieco przemycić. A wybór rezysera napawa optymizmem.

Q

Ostatnie doniesienia mówią, że w filmie ma pojawić się Jokera, a do roli przymierzany jest Jared Leto. Informacje te potwierdziły The Wrap i THR, czyli dwa rzetelne serwisy.  Wydaje się więc, że "Suicide Squad" będzie bardziej związany z uniwersum Batmana niż można się było tego spodziewać.

Leto wydaje się pasować do roli Jokera i jego ewentualny wybór nie spotkałby się z takimi kontrowersjami co wybór Heatha Ledgera.

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)