Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Knight

Zaczęty przez kelen, 04 Marzec 2014, 16:41:49

kelen



CytatW wybuchowym finale serii ,,Arkham", Batman zmierzy się z ostatecznym zagrożeniem przeciwko miastu, które obiecał chronić. Scarecrow powraca wraz z przymierzem z imponującym zespołem superzłoczyńców takich jak Pingwin, Two-Face, Harley Quinn, aby zniszczyć Mrocznego Rycerza na zawsze.

,,Batman: Arkham Knight" przedstawia unikalny design Batmobilu autorstwa Rocksteady, którym po raz pierwszy będzie można kierować. Dodatek tego legendarnego pojazdu w kombinacji z gameplayem serii gier ,,Arkham" zaoferuje graczom pełne i ostateczne doświadczenie wcielenia się w postać Batmana podczas przemieszczania się po całym Gotham City.

raven1233

Będę płakał, trailer taki piękny, kostium taki ... zbrojowaty i grywalna Harley chlip. Sprzedam nerkę a kupie tego pre-ordera.

Bless

OMG. Napisze wsumie krotko.... W tym roku czeka mnie zakup nowego kompa lub lapka......

Rarian

Yeah! Słodko :D. Gra dla której w końcu kupię ps4.

Teraz krótko o trailerze - w sumie... niewiele pokazuje. Mowa Thomasa całkiem fajna, główny nacisk chyba na batmobil no i w sumie dobrze, bo to pewnie największa nowość. Czekam i łaknę kolejnych informacji :D.

Nie podoba mi się za to dobór wrogów. Wszyscy poza Scarecrowem i Two-Facem są tacy ... meh. Pingwin już był w dwóch grach i nie przepadam za jakie interpretacją z arkhamverse, Harley Quinn przewałkowana w tej serii wzdłuż i wszerz chyba na równi z Jokerem... mam nadzieję, że to takie zwodnicze tropy; w sumie takimi samymi byli Hugo Strange i Black Mask w AC i AO... bo kurde, ostatnia gra to ja chcę Red Hooda, Husha, Ventriloquista, większą rolę Riddlera, Calendar Mana... marzy mi się też Trybunał Sów (boss fighty z Talonami by były EPICKIE), ale to akurat zupełnie nierealne :P.

Za to liczę (pewnie też naiwnie), że w grze pojawi się Superman, albo generalnie jakiekolwiek nawiązanie do Ligii. Wiemy, że w grze istnieje Metropolis (wspomina o nim Talia), więc kurde, strzałem w dychę byłoby gdyby w tej ostatniej grze zagrożenie było szerzej zakrojone... Thanos? Would be sweet :D.

Niemniej, bardzo czekam :).

Bless

Wierze w to studio i wiem ze mnie nie zawioda a to oznacza, ze bedzie na pewno mnostwo villianow i wcale sie nie zdziwie jak to wlasnie ktos calkowicie inny bedzie main bossem niz Scarecrow. O Talonach to raczej nie marzcie, watpie ze to jest realne. Licze na jakies super watki poboczne w wykonaniu np : Killer Croc'a bo wedlug mnie ta postac ma megaaaaaaa potencjal w takiej grze (szczegolnie tej bo zaloze sie ze wlasnie ta bedzie bardzo potezna graficznie) a puki co ten potencjal jest nie wykorzystany.

Juby

#5
Po bardzo rozczarowującym Arkham Origins do tej części miałem podchodzić z większym dystansem ale nie potrafię. Jaram się chyba jeszcze bardziej niż nadchodzącą Godzillą, choć już dostrzegam jeden minusik - totalnie nie podoba mi się maska Batmana. Kostium jest bardzo fajny, ale twarz totalnie bez wyrazu sk***iela niczym z poprzednich Arkhamów.

Ale nie będę narzekać. Ode mnie:


i w oczekiwaniu do listopada (tak myślę):



Ta gra nie musi nawet dorównać AA i AC, ale żeby chociaż była na tyle dobra, że będę chciał spędzić na niej dużo godzin i przejść w 100%.

Post Merge: 04 Marzec  2014, 20:14:49

Jeszcze słówko komentarza. Trailer jest super, fabuła zapowiada się świetnie (w końcu Scarecrow zamiast Jokera jako główny przeciwnik) i cieszy premiera już w tym roku.

Najbardziej ciekawi mnie jak będzie prezentować się świat gry. W Asylum mieliśmy ograniczoną przestrzeń, gdzie poruszaliśmy się według wyznaczonych ścieżek. W City (i nieszczęsnym Origins) sandbox (czy jakoś tak?) gdzie poruszaliśmy się swobodniej podróżując na pelerynie. Tutaj ma być CAŁE miasto i jazda Batmobilem. Ciekawe czy Gotham będzie żywe i równie niezwykłe w eksploracji co Liberty City z GTA IV i czy fabuła da nam szanse zapoznać się z nim w pełni.

No i ciekawe jak bardzo zmieni się gameplay. Wolny świat oznacza że formuła bójek i trybu drapieżnika zaniknie? I czy Conroy na pewno powróci?

Czekam na dalsze informacje z niecierpliwością.

kelen

Z filmu, który dało Game Informer wiemy, że fabuła toczy się rok po AC. Jestem ciekaw tylko, co takiego chce osiągnąć Scarecrow. Skoro chce wygonić mieszkańców Gotham, to albo chce je wymazać z powierzchni Ziemi albo przygotować pole do walki z Batmanem.

BlackBat

Nareszcie!! Jestem przeszczęśliwa, trailer mnie rozłożył na łopatki! Jak dobrze, że nowy PC w tym roku :D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Juby

O kurde właśnie, chyba będę musiał znacznie ulepszyć swojego PCta żeby zagrać.

Nietoperz


Rarian

"Nowy przeciwnik" = "Arkham Knight"

Cóż - Azrael? Prometeusz? Talon :P? Znając podejście do fabuły twórców tej serii to i tak pewnie będzie zmartwychwstały Joker :D...

Bardzo za to szkoda, że ZNOWU puste miasto ;(...

Mihcim

Jestem pewien że nie będzie to miasto zaludnione człekami z Gotham.
Z samego trailera widać że w Gotham panuje wojna gangów.
Pewnie sama przepowiednia Azraela będzie kluczowa w tej części.

LelekPL

o bo?e o bo?e o bo?e!!!

To jest najlepszy rok, ?eby by? fanem serii Arkham. W kwietniu wychodzi DLC z Mr Freezem do mojej ulubionej gry z serii, Arkham Origins, potem wersja HD Blackgate, potem film animowany Assault on Arkham, no i wreszcie seria wraca w r?ce rewolucyjnego developera, który to wszystko rozpocz?? i chce nam zaserwowa? co? znacz?co nowego. Gra robiona pod konsole tylko nowej generacji i PC (dzi?ki bogu... mam jednak nadziej?, ?e mój laptop poradzi sobie z ni? na ultradetalach tak jak to robi? z Origins).

Co do zwiastunu to wygl?da doprawdy kinowo. Jest par? niedoci?gni??, takich jak nieco tandetny tekst Thomasa Wayne'a, no i musz? przyzna?, ?e nie jestem wielkim fanem Harley Quinn, ale ogólnie na pocz?tku mo?na by by?o pomy?le?, ?e ogl?damy wst?p do kolejnego filmu Nolana, nawet Batmobile wygl?da troch? jak Tumbler. Nie rozczarowa?em si?, Scarecrow wypada dobrze, Pingwin i Two-Face równie?.

Je?li mia?bym przej?? do minusów to troch? mi ten kostium nie pasi. Tzn, bardzo si? ciesz?, ?e zmienili go z oryginalnego, mamy konkretn? zbroj? i brak gaci, ale ta wersja wydaje si? troch? cudaczna i przebajerowana. Za bardzo przypomina mi kostium z Injustice. Poza tym ta maska jako? dziwnie wygl?da... mo?e to tylko w tym zwiastunie. Ogólnie kostium mo?e by?, jest zdecydowanie lepszy od oryginalnego, ale nie tak dobry jak w Origins.

Teraz b?d? ?ledzi? informacje od Game Informer i b?d? mnie interesowa?y takie wie?ci jak:
- jak du?a jest mapa
- jak d?uga jest rozgrywka
- troch? wi?cej na temat fabu?y.

Póki co wracam do ogl?dania trailera!

PS. Aha no i najwi?kszy minus... jest to ostatnia cz???!
Oby chocia? podzieli si? swoimi nowymi kodami znowu z WBGM, którzy mogliby zaj?? si? grami z tej serii osadzonymi pomi?dzy wydarzeniami z Origins i Asylum. Tam jest jeszcze olbrzymie pole do popisu.

kelen

Też rzuciłem info od Game Informera, chyba jest tutaj trochę więcej niż w linku podanym wcześniej:

http://www.batcave.com.pl/2014/03/szczegoly-na-temat-batman-arkham-knight/

LelekPL

#14
5 razy większa mapa niż w City? Średnio, liczyłem na iście epicką mapę całego Gotham, ale tej się chyba jednak nie doczekamy za szybko. No szkoda, miło, że poszli w robienie detali, ale zmarszczki Gordona mnie mniej interesują niż olbrzymie Gotham.

No i jednak na początku będzie stary strój... też średnio.

Za to ciekawi mnie ten Arkham Knight. Byłem pewien, że w tytule chodziło o Batmana, ale jednak nie. No ciekawe kto to będzie. Azrael? Zmutowany Joker (jezu, oby nie)? A może Jason Todd?

Poza tym wiązanka nokautów i używanie gadżetów w locie to coś na co czekałem w tej serii, ponownie odświeży system walki... no i używanie gadżetów w locie daje mi nadzieję na pojawienie się w końcu Man-Bata. No musi się skubaniec pojawić! Tym bardziej, że gra odbywa się w okolicy Halloween (tak zrozumiałem, czy też po prostu będzie udekorowane na podobę Halloween z jakiegoś powodu?) na co też miałem olbrzymią ochotę, zwłaszcza po tym jak świetnie Święta wypadły w Origins. Teraz deszcz, upiorny nastrój, dynie. Byłoby świetnie. Para ze studzienek, trochę jak u Burtona i klimat i powaga z filmów Nolana.

I wszystkie przerywniki będą na bazie silnika - super. Także jeśli będą alternatywne stroje to będą też na wszystkich przerywnikach!