Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Young Justice

Zaczęty przez kelen, 29 Listopad 2010, 17:32:40

kelen

nighty, jak co?, to na forum mo?esz u?ywa? po prostu spoiler tagu. [ spoiler] [ /spoiler] (oczywi?cie bez spacji). W zwi?zku z tym:

Spoiler
Zajebi?cie si? ciesze, ?e tekst "Don't get kill" (o ile dobrze pami?tam) nie by? przypadkowy.
[Zamknij]

nighty

heheh, niespodziewanie tytuł "satisfaction" nabiera nowego sensu XD

no i w ogóle pojawił się w sieci cały wywiad z weismanem gdzie...

Spoiler
rozwodzi się on nad szóstką postaci, którzy byli i będą bohaterami przewodnimi serii, pojawia się też informacja, że rzekomo cała szóstka wie o tym, że śmierć artemis jest upozorowana X_X poza tym jest też trochę innych ciekawostek, warto przeczytać, jak ktoś lubi takie małe spoilery XD
[Zamknij]

pod wywiadem znajduje się też kilka dodatkowych screenów z nadchodzącego odcinka :)

Q

Jeśli ktoś nie miał jeszcze pewnosci kim jest tajmniczy "Partner" to zapowiedzi październikowych odcinków udzielają odpowiedzi na to pytanie - http://www.batcave.com.pl/2012/09/zwiastun-promujacy-blok-dc-nation-i-young-justice-na-pazdziernik/
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Kwiatek

Satisfaction jest świetnym odcinkiem, bardzo dobre dialogi między postaćiami, dobra fabuła, świetny Luthor przypominający mi Xanatosa z Gargoyles.

nighty

ja dla odmiany jestem zachwycona tym, jak piszą olliego *o* jest naprawdę świetny ♥
poza tym zgadzam się, bardzo dobry odcinek, nie przebija "bloodlines", ale na pewno jest dużo fajniejszy niż początkowe drugiego sezonu :) no i to pewnie pozostanie w sferze moich marzeń, ale jako fanka outsidersów bardzo liczę na jakiś teamup arsenal/nightwing T_T

BlackBat

Roy był ekstra, cała akcja w odcinku była po prostu świetna :D Sala pamięci zrobiła mi dzień, zastanawiam się czy może jednak pojawi się Red Hood ;D
Arsenal/Nightwing? Dobra, chyba czas to przeczytać :D Ja osobiście chciałabym Red Hood & The Outlaws team-up <3
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


nighty

jestem za, byle bez kory XD i kurcze, jeśli jason żyje to mam szczerą nadzieję, że będzie miał do czynienia z artemis, to mój wielki niespełniony pairing i bardziej niż na sam fakt jasona w yj ekscytowałam się na myśl o tym, że niespodziewanie zaistniała szansa na to, że się przynajmniej spotkają :D

BlackBat

Widziałam trochę artów z nimi, powiem Ci że brzmi ciekawie XD Nie mogę się doczekać następnego odcinka :D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


kelen

Początek odcinka świetny, pełen napięcia i emocji. A dalsze poczynania naszego bohatera oglądało się bardzo ciekawie. Fajna scenka z Superboyem, a scenka z dziewczętami, mimo że wyglądająca na trochę wepchniętą na siłę, to i tak bardzo, bardzo mi się podobała :)

nighty



ciekawi mnie to, czy "s2" zostało dodane tam celowo, żeby nie wykluczyć jego pojawienia się w kolejnych sezonach XD

kelen

Myślę, że ta odpowiedź mocno sugeruje jego obecność w kolejnym sezonie. Albo co najmniej fakt, że twórcy nie zignorują jego powrotu zza grobu.

BlackBat

Mam nadzieję, ze wróci :D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


8azyliszek

Zapowiedzi kolejnych odcinków YJ sprawiają, że mogę odtańczyć wam mój "I told you so" dance:
"I told you so, i told you so, a a a I told you so"  :D :D. Bo już pół roku temu mówiłem, że za tym wszystkim stoi "The Reach". Oglądanie Batman the Brave and the Bold się opłaca :).

A sam odcinek 2x8 jest dobry. Lex Luthor i wszystko jasne :). Tylko zdziwiło mnie, że Speedy rozwalił to okno tą bazooką. Jak znam Lexa powinien on mieć tam pancerne szkło, które by wytrzymało cios Supermana :). Ciekawe, czy naprawdę dojdzie do pojedynku Sportmastera z Black Mantą? Dobrze, że było dużo akcji. Oby kolejne odcinki były jeszcze lepsze.

Kwiatek

Weisman obiecał że odcinek Darkest będzie bardzo mroczny i można stwierdzić że dotrzymał słowa.
Aqualad sprawdza się nadal jako dowódzca i fajnie przedstawiono przyjażń między Impulse a Blue Beetle.

8azyliszek

@UP
"Sorry Haine, teraz ja przejmuję kontrolę" :D

Niezły klimat tego odcinka 2x9. Poczucie totalnej beznadzieji, rozpacz i tryiumfalny pochód zła. A Nightwing musi wszystkim tłumaczyć, że desperackie czasy, wymagają desperackich metod, które na razie pozostawiają go osamotnionego. Bardzo brakuje Batmana, który mógłby to wszystko jakoś ogarnąć. Aqualad świetnie gra badassa. W napięciu czekam na kolejne odcinki.

Czy wy też widzieliście, że w jednej krótkiej scenie wystąpił błąd, w którym Tygrysica/Artemis ma blond włosy? :)