Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

franek

Czeka cię jeszcze dużo pracy ale gdy już odnajdziesz swój styl to będziesz miał ogromną satysfakcję ;) Chętnie poczytam komiks który narysujesz.


Show Must Go On!!!

Nightrain

Kujaw, ta praca po prostu wymiata! Broda i włosy szczególnie świetne, miecz [pomijając odbicie Batsa] trochę krzywy i prosty [krzywy, bo krzywy, a prosty, bo nietrudny]
Franek... http://www.alejakomiksu.com/okladki/2066/Kuroshitsuji/ okładki, bo kadrów z mang już nie chciało mi się szukać. Ktoś mógłby się sprzeczać, czy to jest manga, bo rzeczywiście ona powinna być B&W, ale twojego rysunku chyba nikt by mangą nazwać nie mógł :/ Zgadzają się duże głowy, jak u dziewczynek w anime i małych dzieci, ale na tym podobieństwa się kończą. Na twoim miejscu zrezygnowałbym z kilku postaci, wtedy miałbyś jakąś przestrzeń, bo tak to na razie raczkuje. Chociaż to pewnie był tylko one-shoot, a manga jednak ciekawy styl...
Remi - mogłeś darować sobie to wypełnianie długopisem u night~cośtam, bo rysunek robi się trochę nieczytelny :/ Jeszcze mniejszą było zrobić głowę temu Batsowi ;D Niby Bats i ten night~cośtam to mają być wielkie chłopy, ale bardziej radziłbym ci zacząć od prawie patyczaków i popracować u nich nad kaloryferami i bicepsami, a potem dodawać masy. Bo tak to niby zdjęcie się kończy, ale u batmana po cyckach zarys tułowia się rozszerza, czyli będzie grubas ;D
Cytat: franek w 28 Lipiec  2013, 11:16:16Też tak rysowałem jak miałem 7-8 lat :D
Mógłbym powiedzieć, że ty nawet teraz tak nie rysujesz, niezły trolling by wyszedł :D Mimo wszystko od jego night~cośtam [który jest z resztą całkiem fajny] do poziomu na którym jesteś teraz, przez 7 lat... Ja bym się takim progresem nie chwalił ;)

Ode mnie projekt projektu bluzy wzorowanej na AC ;D http://img23.imageshack.us/img23/1081/hgu1.jpg http://img694.imageshack.us/img694/7941/htvq.jpg http://img580.imageshack.us/img580/1193/6igm.jpg
Ten u góry odpadł, do dupy był, ale wyciągnąłem wnioski - projekt ostateczny http://img191.imageshack.us/img191/7342/3mlv.jpg http://img607.imageshack.us/img607/1821/ko4v.jpg
Prawie na bazie mojej sylwetki [sporządzając jej zarys zauważyłem też, że wyglądam jak ciota] Niby miałem bluzę robić, no ale komuś coś nie pasowało :/ Może kiedyś jeszcze po niego sięgnę, bo kto wie, mogę przecież zostać krawcem...

Valar Morghulis

RemiRose

Masz racje. Dzięki za radę. ;)

PS. Genialny projekt bluzy.
Tyger! Tyger! Burnining bright
In the forest of the night,
What immortal hand or eye
Could frame thy fearfull symmetry?
--------------
Country Stories. Od komiksu, aż po film.
http://remirozanski.tumblr.com/

franek

@Nightrain - Co do wypowiedzi na temat mangi to muszę powiedzieć że to był one - shoot, wiem że raczkuję i nie zamierzam tego zmieniać, manga mnie odpycha i jej fanatycy jeszcze bardziej (powiesz takiemu nawet dla trollingu że to "chińskie bajki" to wyskoczy na Ciebie z żyłką na czole, oczywiście nie wszyscy). Co do tej części z progresem... wg Ciebie nie jest dobrze? Bo jeśli tak to...


Nie żyjesz ;)


Show Must Go On!!!

Nightrain

Niestety coraz rzadziej si? nabieraj? na ''chi?skie bajki'', trzeba wymy?li? nowy trolling :/
Cytat: franek w 28 Lipiec  2013, 17:07:59wg Ciebie nie jest dobrze?
Chodzi?o bardziej o to, ?e jest dobrze u was obu i nie prezentujecie a? tak oddalonych od siebie poziomów. Na pewno nie 7 lat  ::) Innym razem kto? móg?by poczu? si? ura?ony... ;)
Cytat: RemiRose w 28 Lipiec  2013, 16:06:04PS. Genialny projekt bluzy.
Dzi?ki ;)

Valar Morghulis

franek

Jeśli powiesz mango-świrowi "Superman skopałby Goku" to powiesz prawdę, ale i tak go wkurzysz. Spróbuj a się przekonasz ;)


Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

Cytat: Kujaw w 23 Lipiec  2013, 21:27:48
Ja cie? pierdziel?... 8 miesi?cy nie rysowa?em. Jednak zebra?em si? dzi? i troch? na szybko strzeli?em sobie Ra's al Ghula :)


Jako? nie wida?, ?eby? mia? a? tak d?ug? przerw? w pos?ugiwaniu si? o?ówkiem. ?e? nim teraz nie?le nawywija?. Ra's dawno ju? nie wygl?da? tak dobrze i oryginalnie - liamneesonowsko?? a? z niego wy?azi. :D

Nightrain, bluza wygl?da zacnie, jednak nosi?bym j? na twoim miejscu tylko w specjalnych okoliczno?ciach, bo na zwyk?e wyj?cie raczej nie pasuj?. Hm... w sumie, chyba bym jej nie za?o?y?, bo po??czenie tak wydziwnionego stroju z jakby nie by?o jego obcis?o?ci?, przynosi ró?ne skojarzenia. Mimo wszystko ?ycz? post?pów nad tym projektem.

Co do progresu - mi?dzy wiekiem 8 a 15 lat powinien by? on jednak zauwa?alny na pierwszy rzut oka. Ok, wa?ne, a w sumie najwa?niejsze, jest to, ?eby rysowanie przynosi?o satysfakcje twórcy. Widzowie niech cierpi?. ;)
Aha, no i Franek, widz?, ?e wykorzysta?e? rady o których kiedy? wspomina?e? - kursy u którego? z polskich twórców komiksów. ?wiat?ocie? w zwyk?ym linearcie wyszed? ci bardzo dobrze. Od razu nie jest tak p?asko jak kiedy?. Lepiej si? to ogl?da. :)

Zapowiada?em swoje go?e babki i s?owa dotrzymam, tylko pewnie za jaki? tydzie?, bo praca mnie uziemi?a. :P
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Kujaw

Dzi?ki, kamraci :) Aczkolwiek, jestem zdziwiony tymi porównaniami do Neesona. Rysuj?c twarz Ra'sa, mia?em w g?owie raczej Skaz? z "Króla Lwa". Wszelkie podobie?stwo do osób i zdarze? jest przypadkowe :D

@RemiRose, ?wicz Pan anatomi?! A b?dzie git. ;)

@Franek, co do Twoich karykatur... Fajnie, ?e próbujesz czego? innego, ale je?li chcesz i?? t? drog? to popracuj nad tre?ci? obrazków. Spider-man ze skakank? sieci jest w porz?dku, ale szkoda, ?e pozosta?ych panów nie pokaza?e? w podobnych sytuacjach. Karykatury s? moim zdaniem trudniejsze od normalnego rysowania, bo trzeva przede wszystkim pracowa? g?ow?. Powodzenia! 


"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Gooralek

Witam Was! Dłuuuuuuugo nie rysowałem i jak tylko coś wykumbinowałem to od razu pomyślałem, żeby Wam to udostępnić i zaczerpnąć jakiejś szczerej, obiektywnej i profesjonalnej opinii. Pls respond (heh).


franek

Fajne :D Sam to wymyśliłeś? Bo mi to przypomina jakiś moment z Dark Kinght Returns ale nie jestem pewien :P



Bawiłem się markerem i taki na szybko wyszedł w niecałą godzinkę. Chciałem na początku żeby wyglądało elegancko i proporcjonalnie ale w końcu zmieniłem na taki graficiarski/kreskówkowy motyw ;D


Show Must Go On!!!

BlackBat

Kujaw zar?bisty ten Ra's :D

Ode mnie kolejna produkcja typu "d?ub-d?ubanie" :D



Mia? pój?? na sprzeda?, niestety nowy dro?szy lakier, którym impregnowa?am spowodowa? niewielkie odbarwienie po jakim? czasie :( Za to mam stylowy breloczek do kluczy ;D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Funky

BlackBat fantastyczna robota, symbol z ''Batman Beyond'' bardzo mi si? podoba a ten wygl?da rewelacyjnie. Masz wspania?y talent i to wida? w twoich pracach. BRAWO :)

Kujaw Ra`s wygl?da bardzo fajnie i na plus jest to ?e wygl?da na chorego (wory pod oczami i ?y?y na czole - przyda?aby si? k?piel w Lazarus Pit ;) ) No i dobrze ?e Batman jest wkurzony a nie spokojny.

Gooralek

BlackBat bardzo fajny ten bryloczek, naprawd? jestem pod wra?eniem! zachowane proporcje, zadbane szczegó?y, gratulacje! Widzia?em tak?e Twoje poprzednie prace i bardzo ceni? sobie to, co wyjdzie spod Twoich r?k :)

Franek mój rysunek faktycznie zainspirowany w du?ej mierze filmem The Dark Knight Returns - scena z po?cigu Batmana za Jokerem (dok?adnie w pokoju luster) :) Twój rockmen faktycznie sprawia wra?enie kreskówkowego, przede wszystkim plus za to, ?e pojawi?y si? cienie - obraz nabiera g??bi i trójwymiarowo?ci :) Szkoda, ?e nie skupi?e? si? nad imagem gitary, przypomina on nieco jakiego? custom SG z tremolo - pan Young z AC/DC by?by dumny. ;)

Panie Kujaw Twój Ra's naprawd? fajnie si? prezentuje. Klasyczny image, tyle ?e du?o bardziej szczegó?owy. No i o ile zgryz naprawd? przypomina czarnoksi??nika z Mrocznego Rycerza o tyle faktycznie spojrzenie ma jak Skaza z Króla Lwa. Fajny pomys? z Batmanem w odbiciu miecza - bez tego chyba rysunek nie by?by kompletny. No i dobra kolorystyka. Barrrrdzo mi si? podoba :3

Johnny Napalm

CytatFranek mój rysunek faktycznie zainspirowany w dużej mierze filmem The Dark Knight Returns - scena z pościgu Batmana za Jokerem (dokładnie w pokoju luster)
Hm... też jakoś to kojarzyłem z tDKR, z tym, że raczej ze sceną kiedy Batman rozbraja członków gangu mutantów i odbija tego dzieciaka.
Blackbat, prowadzisz już chyba własną manufakturę, gdzie produkujesz takie cudeńka. Może pora pomyśleć o własnym sklepie internetowym? ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

BlackBat

Dzięki bardzo chłopaki :D

Johnny, nie niestety to są rzeczy które powstają dość randomowo nie mam funduszy na lepsze materiały do produkcji więc raczej o sprzedaży na większą skalę nie ma mowy :( Ale bardzo chętnie przyjmę zamówienia na jakieś małe pierdółki :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"