Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman Year One

Zaczęty przez XIII, 15 Lipiec 2010, 10:43:43

franek



Show Must Go On!!!

kelen

Polskie serwisy aukcyjne, które mógłbyś przejrzeć w celu znalezienia polskiego Year One to jeszcze www.ebay.pl oraz www.swistak.pl , ale wątpię, czy tam znajdziesz prędzej niż na allegro. Po prostu codziennie sprawdzaj allegro, czasem się trafiają rozsądne aukcje - od 20 do 50 zł. Tylko nie daj się nabrać na cenę pokroju 90 zł.

Post Merge: 04 Sierpień  2011, 21:05:04

CytatHej przecież nie mówię  że tam są błędy tylko że PODOBNO są błędy  , w dodatku wiem to z przecieków dlatego , PODOBNO

Przecieków? Ale ten komiks w Polsce wyszedł 8 lat temu :)

Rexio

Wiesz co to znaczy " przecieków " ? Od jakiś osób lub z internetu, no to teraz się zastanów. ( ja  nie mam YO i nie czytałam) więc wiesz.

Leon Kennedy

Daj już sobie z tym spokój. Tłumaczenie według mnie jest bardzo dobre. A teraz idź i sobie zamów, a sama będziesz miała pewność co do tłumaczenia.

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Vaherem

To najlepsza catwoman jaką widziałem od czasu starego TASa :) Batman trochę śmiesznie na zdjęciu z płomieniami wyszedł, ale Gordon na ostatnim zdjęciu...nie chciałbym mieć z nim na pieńku  :D

ashelos

Nie mogę się już doczekać tego filmu :) Mam nadzieje że nie zawiodę się na nim.
"One by one, they'll hear my call. Then this wicked town, will follow my fall." - The Joker

"Arkham was right: Sometimes it's only madness that makes us what we are."

franek

Ja tak samo. W dniu Premiery DVD wpadam do wypożyczalni


Show Must Go On!!!

Rexio

Ty do wypożyczalni a ja do sklepu

franek

Może zrobię po twojemu.


Show Must Go On!!!

ashelos

Ja najpierw obejrzę na internecie ( czy warto będzie wydać pieniądze) a potem lecę do sklepu zakupić :)
"One by one, they'll hear my call. Then this wicked town, will follow my fall." - The Joker

"Arkham was right: Sometimes it's only madness that makes us what we are."

franek

Wszystko będzie lepsze od "Batman & Robin" więc od razu możesz polecieć do sklepu, kupić i postawić na swojej półce ;)


Show Must Go On!!!

XIII

Może nie będziecie mieli okazji go kupić Galapagos nie wydaje wszystkich animacji DC UNIVERSE.

kelen

Wątpię, że z tej zrezygnują. Jak na razie wydali wszystkie pozycje z Batmanem, tutaj, mam nadzieję, nie zrobią wyjątku.

Rexio

Ja mam tylko nadzieję że dosyc szybko będzie można zakupic sobie CD z filmem ale i też że cena nie będzię rąbnięta z kosmosu.