Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman Year One

Zaczęty przez XIII, 15 Lipiec 2010, 10:43:43

Leon Kennedy

Nie wiem, ja jakoś nie miałem takie wrażenia, scena mnie nie drażniła, a nawet miała taki symboliczny wyraz :) W końcu nietoperz uratował kota, akt pierwszy ;)

(A)nonim

Robienie z igły widły, to był zwyczajny przejaw współczucia. Co zresztą było dosyć symboliczne i sprowadziło całą sprawę Batmana mocno na ziemię. Dosyć żartobliwie to pokazano w przemyśleniach Gordona, facet który ratuje koty chyba nie jest taki zły. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Rexio

Cytat: XIII w 27 Lipiec  2011, 21:26:35
Mogliby z tego filmu wywalić głupawą scenkę z komiksu w której Gacek ratował kocura. Zawsze mnie ona denerwowała.

Zależy też gdzie ta scena jest , w TAS to ładnie pasowało , w komiksie mnie to nie denerwuje , normalna scena. Fajnie to pokazali w myślach Gordona , ten co ratuje zwierzaki nie jest  taki zły , beznadziejnie by było jak by uratował chomika  ;D , a jak by uratował rannego nietoperza to Gordon by sobie pomyślał że albo Batman jest wampirem , ma obsesje na punkcie nietoperzy , albo mieszka z nietoperzami pod jednym dachem, e... to znaczy pod jednym stalagmitem   8) co do ostatniego miał by racje.

franek

Kurczę, kolejne dobre filmidło się szykuje. Jupiiiiiiiiiii


Show Must Go On!!!

Rexio

Cytat: franek w 29 Lipiec  2011, 16:15:25
Kurczę, kolejne dobre filmidło się szykuje. Jupiiiiiiiiiii

Bezbłędna odpowiedz ! Zgadzam się w 100 % !!

franek

No i premiera już niedługo :)


Show Must Go On!!!

codic

Trochę wyskoczę jak filip z konopii ale mam dwa pytania - czy znana jest już dokładna data premiery tej animacji? Czy komiks BYO został wydany w języku polskim?
I'm willing to put my life on the line to do what I have to. But it has to be mine. No one else's!

XIII

Animacja wyjdzie 18.10 ale rip pewnie będzie dużo wcześniej komiks wyszedł w Polsce w grudniu 2003.

Rexio

Chodzi ci o komiks Batman :Year one w wersji Polskiej ? Tak , ale podobno tłumaczenie nie jest za dobre. >:(

A jeśli chodzi o premiere....znam tylko premięre na świat , odbędzie się 18 Października 2011 czyli tego roku  ;D

kelen

Tłumaczenie w YO kiepskie? Dawno go nie czytałem, ale nie pamiętam, żeby tam jakieś istotne błędy były.

Rado

Nie ma żadnych błędów-to jakieś plotki  ;)

Rexio

Hej przecież nie mówię  że tam są błędy tylko że PODOBNO są błędy  , w dodatku wiem to z przecieków dlatego , PODOBNO ,co wy mieliście na koniec szkoły z języka Polskiego ?  :D

codic

Rexiu, nie wiem jaką ocenę mieli ale podpowiem tylko że pisze się "języka polskiego", gdyż jest to przymiotnik :) co do komiksu, próbuję go wyhaczyć na Allegro ale jakoś nie mam szczęścia. myślę, że lepiej byłoby najpierw przeczytać komiks, dopiero później obejrzeć jego ekranizację, dlatego tak wypytuję :)
I'm willing to put my life on the line to do what I have to. But it has to be mine. No one else's!

franek

Ja nie czytałem komiksu ale film oglądnę na 100% (a komiks przeczytam jak będzie tanio na Allegro, bo ja przy kasce to raczej nie jestem)


Show Must Go On!!!

Rexio

Ja to samo z kasiąrką mam problemiki  ;D

W każdym razie czasami warto poszperac na innych portalach niż Allegro.