Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

DC Online

Zaczęty przez Firm, 03 Lipiec 2008, 03:03:32

Mac12

super ta gra!!!! lepiej?

Silent Dark


Ocelot

Nie jestem przekonany do tego projektu, na www.gametrailers.com jest gameplay i nic ciekawego tam nie widze. Animacja jakaś dziwna, grafika slabsza niz w takim WoWie czy City of Heroes(które zresztą jest bardzo dobrą gra w tych klimatach),system rozwoju postaci hmm niiieeee wieeem
Here...we...go!

Firm

Newsy (wyczytane w PS Magazine UK):

DC Universe oferowac bedzie: Metropolis, Gotham City, Miasto Green Lanterna (nie wiem jak sie nazywa) <- te miejsca bitw są potwierdzone.

Zaleznie od strony, którą wybierzemy i z kim sie bedziemy trzymac podczas trybu offline - lub gdy bedziemy chcieli "odpocząc" - Wieza Ligii Sprawiedliwych, Bat Cave - potwierdzone.

Nasze stroje bedziemy mogli z latwościa modyfikowac jednak co mnie bardzo smuci nie bedzie mozna wybierac-tworzyc wlasnego loga na kostiumie ze wzgledu na prawa autorskie (np. Ktoś stworzylby SPider-mana itd.).

Przy powstawaniu postaci mamy do wyboru 3 klasy:

Power - postac posiada nadprzyrodzone moce patrz Superman
Magic - Zdolności postaci opierają sie na magii patrz Zatanna
Tech - zdolnośc postaci opiera sie na gadzetach patrz Batman


Ja jestem bardzo zadowolony

Altair

Mowili o niej na E3.Na prawde wyglada bardzo ciekawie.

Krzysztof116

Gra zapowiada się naprawdę dobrze, zobaczymy czy będzie płatna i czy będą w ogóle jakieś różnice między wersją na ps3 a PC.
Tylko trzeba jeszcze zwrócić uwagę na jeden fakt. To będzie wojna DC VS MARVEL, pragnę zauważyć że równocześnie powstaje kontynuacja świetnej gry Marvel Ultimate Alliance która również zapowiada się bardzo przyjemnie.

seba920602

Ja na pewno zagram. Tylko żeby nie było abonamentu
Tell us Mr. Wayne... what do you fear?

heros65

Ciekawe kiedy ta gra trafi do Polski?

Voorhees

Do postaci w grze dołączy Bizzaro. Z Bat rodzinki, będzie Batman, Robin (Tim Drake), Nigtwing (Dick Grayson), Batgirl (Cassandra Cain). Może ma ktoś jeszcze informacje kto jeszcze? może Oracle lub Huntress?

heros65


Posted on: 26 Październik  2009, 17:42:19

 Gra wyjdzie 2010 roku.
A dla tych co chcieli by ją zobaczyć wpiszcie na youtube:
dc universe online.
Posted on: 26 Październik  2009, 18:01:42

 Znam adres na tą stronę:
dcuo.station.sony.com
Posted on: 26 Październik  2009, 17:16:37

 Nie no szlak mnie trafi kiedy ta gra wyjdzie. >:(

Booster

No i wiadomo ile będziemy płacić za grę. Jak donosi Gildia.pl trzeba będzie dawać 14,99$.

Mel

http://www.youtube.com/watch?v=-QqeruBw26A&feature=player_embedded#!
"Wygląda" zachęcająco. Ten łom jako pierwsza broń Jokera też już jest ikoniczny, ale i bywają momenty typowe "wtf".

15 dolców...Ugh, nie pogram.

Altair

Hmmm...Niech pomyślę... Kim by mogła grać Mel? ;)

Mel

Ta kwestia od zarania dziejów była owiana tajemnicą.
Posted on: 24 Lipiec  2010, 18:38:42

 Btw, w końcu Joker wygląda jak należy! Mogli użyć podobnego designu w Arkham Asylum, bo jak już to moja znajoma stwierdziła (która dzieli ze mną "miłość" do owego zielonowłosego pana) ten Joker z AA figurą przypomina Paris Hilton - całkowicie się z nią zgodziłam. Plus te starcze zakola...Geez. Trochę jakby nie trafił w nasz gust, ale ten z DCU online, to spełnienie marzeń.

MJ

Powiedzcie mi tylko czy koniecznie trzeba tworzyc w?asn? postac czy mo?na te? b?dzie grac Batman'em czy Joker'em?
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...