Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ogólna dyskusja o grach

Zaczęty przez Huntersky, 07 Sierpień 2008, 00:23:17

Dominic

Oczywiście, że przeszedłem bruce nawet kilka razy. Szkoda, że nie ma multiplayer'a, ale w dwójce ma być ;)

Crane

Chciało ci się kilka razy przechodzić tak monotonną grę? Szacun.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Mihcim

Ja Assassina raz przeszedlem i odstawilem na pulce mowiac
"ehh"
Hehe ale walneles jak Assassin ma byc Multiplayer?!
To jak z Mario albo Spyro albo inne przygodowki zrobic sieciowki ; )

Dominic

Mihcim wiem, że ma być tryb coop, ale na 100% to nie wiem czy będą inne tryby.
PS.http://assassinscreed.uk.ubi.com/assassins-creed-2/teaser/

Altair

Cytat: Crane w 09 Kwiecień  2009, 00:43:07
Chciało ci się kilka razy przechodzić tak MONOTONNĄ grę? Szacun.
Monotonną powiadasz?Ale masz na myśli Investigetions (chyba tak się to pisze), zabójstwa,czy może fabułę?
Posted on: 09 Kwiecień  2009, 20:48:15

 Myślę,że możemy mieć problem z rozszyfrowaniem przyszłości serii,dlaczego?Dlatego,że Altair na pewno pojawi się w kontynuacji,co może być zaskoczeniem,bo wszyscy mieli nadzieję iż,albo przeniesiemy się do rewolucyjnej Francji,albo do starożytnych Chin/Japonii.

Mihcim

Dalej nie wyobrazam sobie Assassyna online ; /
co latasz w tlumie ludzi i mordujesz innych ehh jakos sobie tego nie widze ; (

Dominic

Prawdopodobnie akcja gry będzie się dziać we Włoszech no na teaserze widać, że powróci słynny wysuwany nóż, ale dziwią mnie te skrzydła. Czyżby będziemy się nimi posługiwać?
PS. Michcim- to sobie nie wyobrażaj.

Crane

Cytat: bruce95 w 09 Kwiecień  2009, 21:08:23
Monotonną powiadasz?Ale masz na myśli Investigetions (chyba tak się to pisze), zabójstwa,czy może fabułę?
Fabuła - ujdzie, ale znacznie ciekawsza byłaby po prostu osadzona w przeszłości, bez tego całego technoszajsu.

Co do momotonii - tak, mam na myśli misje. Cały czas to samo... nawet ucieczki po zabójstwach były drętwe, za każdym razem ten sam schemat.

Nie grałem nigdy w tak nudną grę, no, pomijając tragiczne Silent Hill: Homecoming.

Ale miasta, ruchy bohatera i jazda konna - miodzio.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Altair

Zgadzam sie miejscami lepiej by bylo gdyby temat z Desmondem nigdy nie powstal,choc to przyjdzie nam ocenic dopiero po zakonczeniu sagi ;)
Faktycznie tworcom zabraklo troszke pomyslow,ale to az tak mocno nie daje po oczach.Za to swietnym pomyslem bylo zrobienie z tego czegos na rodzaj filmu,ale z drugiej strony strasznie wkurzaly nie mozliwe do ominiecia cut-scenki :P

Mihcim

hehe co do pomyslu to go mieli ; )
Stworzyli swietna lokacje itp. Ee to naprawde byl teaser bo jakis taki inny ; )
Co do tego skrzydla to ciekawy pomysl. Moze gra bedzie w czasach Leonarda da Vinciego czyli w okresie Renesansu, wtedy bysmy dostali nowe Gadzety do naszego Altaira ; )

Altair

I tu jest pierwszy zgrzyt-jak mielibysmy poruszac sie bohaterem z 1191 roku w 17-18 wieku? (Bo tworcy nadal mowia o postaci Altaira :/)

Crane

Żaden problem - pewnie okaże się że Altair był przodkiem Altaira III czy któregoś tam, który to będzie bohaterem sequela :)


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Altair

Oby,bo moga zawsze jeszcze kombinowac z jakims artefaktem (hibernacja i te sprawy) co byloby szczytem debilizmu ;)

Mihcim

Co to bylo za urzadzenie ktore Altair znalazl na koncu z tego co pamietam to byla to jakas mapa czy globus

Dominic

Chyba chodzi Ci o te znaki na ścianie w jego pokoju? Na jakieś stronie o assasin's creed znalazłem rozszyfrowanie tych znaków.