Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Robin doczeka się osobnego serialu...

Zaczęty przez Leon Kennedy, 01 Październik 2008, 11:38:01

Leon Kennedy

Być może się pośpieszyłem z założeniem tego tematu tematu, ale jestem bardzo ciekaw waszej opini, bo ja nigdy w zyciu nie spodziewałbym się, że ktoś w padnie na pomysł zrealizowania takiego serialu :o. Nie mam nawet bladego pomysłu co z tego może wyjść... jeśli oczywiście na 100% dojdzie do realizacji tego serialu, ale na to się kurcze zanosi!! http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=49199 

Crane

Nie wyjdzie z tego nic dobrego (a na pewno nie ciekawego), bo Robin jest zwykłym człowiekiem. Pierwsze miłości? Dorastanie? Fascynujące, doprawdy.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Leon Kennedy

Być moze masz rację, a nawet więcej... na pewno ją masz. Jednak może jakiś mały cud się zdarzy i wyjdzie z tego coś przynajmniej na średnim poziomie. Zobaczymy :D.

Hydro

Po przeczytaniu opisu się załamałem... DJ? W serialach i filmach tylko jacyś "zbuntowani nastolatkowie" noszą tą "ksywkę" ::) Pierwsza miłość, młodzi rywale, rodzinka... ha-ha-haa, już to widzę! Na pewno nie będzie to coś jak dobre Smallvile, ale jak np. "Sabrina. Nastoletnia czarownica" (w sensie charakteru bohatera). Równie dobrze mógł by być to jakiś inny serial o trudnym okresie dojrzewania ;/  I naprawdę jestem zawiedziony, że producenci woleli zostawić "The Bruce Wayne Series" dla "The Graysons" :(
It's a funny world we live in.

(A)nonim

Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Firm

Smallville jest beznadziejne. Za to biorą się ci sami ludzie. Beznadziejnie.
To już jest tylko żerowaniem na postaci i próbowaniu zarobić $$$$$$$$$$.

Jeżeli to będzie miało taki sam klimat jak Smallville czytaj radosna gromada nastolatków to gratuluje. Opróćz tego, ze będziemy obserwowali Smallvillowego Clarcka w innej skórze to zaobaczymy też jak dojrzewa - doskonale! Tak jak w każdym fabularnym serialu dla nastolatków!

Hura.

Mr.G

Z jakiegoś powodu nie chcą zrobić serialu o Batmanie albo o młodości Wayne'a. Mozliwe, że nie chcą wchodzić w paradę filmom Nolana, sam nie wiem. 
Ale czemu akurat robią serial o młodym Robinie? Przecież Dick był nikim godnym serialu zanim poznał Bruce'a. Będziemy oglądać jego problemy z dziewczynami i nauką... Eh.

Ja na przykład uważam serial "Smallville" za dobry i lubię go oglądać dla tego, że ciekawiło mnie jaką młodość może mieć ktoś obdarzony super-zdolnościami.
Nie ciekawi mnie jednak młodość Dicka Grayson'a, bo nie wiem co w jego nastoletnim życiu jest takie ciekawe.

Q

Tematyka serialu może nie zachwyca, ale jakby nie był "Smallville" zdobył sporą popularność, więc czemu Grayson miałby sobie nie poradzić?

Wcześniej były plany o serialu o młodsi Bruce'a Wayne'a, ale skoro pewne elementy pokazano w "Batman Begins", to ciężko byłoby zachować jakąś ciągłość, a tak wprowadzenie historii Dicka Graysona jest pomysłem świeżym i dosyć ciekawym.

Mam nadzieje, że nie wyjdą z tego z drugie "Ptaki nocy".
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

kelen

CytatZ jakiegoś powodu nie chcą zrobić serialu o Batmanie albo o młodości Wayne'a. Mozliwe, że nie chcą wchodzić w paradę filmom Nolana, sam nie wiem.
Tu raczej chodzi o licenje do postaci.. chyba

Leon Kennedy

Mam tylko nadzieje, że postarają się zamknać tą historię w góra 12-13 odcinkach, bo jeśli bedą chcieli to ciągnać przez kilka sezonów, to nie wróżę nic dobrego temu serialowi.

Adolf

Biedny Dick. Na pewno mu kogoś dorzucą z Universum DC... Może Speedy?:)

Firm

Nie, pewnie Clarcka, Cyborga, Aquamana i Flasha :)

vincent

Będzie taki odcinek, w którym Clark ze Smallvile do niego przyjedzie i będą razem rozmawiali o dziewczynach, patrząc się na zachodzące słońce. W tle oczywiście będzie leciec jakaś wolna muzyczka.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Firm


Leon Kennedy

Jak podaje Variety prezes WB Jeff Robinov cofnął zielone światło dla serialu "The Graysons". Jako powód podano, że studio w tym czasie nie zamierza produkować serialu w takiej konwencji, bo nie pasuje on do obecnej strategii związanej z Batmanem.

Prace na "The Graysons" były na bardzo wstępnym etapie, nie powstał nawet scenariusz.


Wszystko wskazuje, że serial upadł... zanim w ogóle zdążył wstać... Trudno.