Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Mask of the Phantasm

Zaczęty przez Arkard, 29 Lipiec 2008, 17:31:13

Arkard

Zdecydowanie najlepszy film o Batmanie jaki mialem okazje oglądac do tej pory.
Treściwy, do rzeczy, ze wspaniale zarysowaną postacią Nietoperza i Bruce'a (który jest czesto ignorowaną postacią), z doskoalym originem i co najlepsze z nową i jakze satysfakcjonującą historią Jokera. Inspiracja Batmanem Burtona jest oczywista, ale zawsze podobal mi sie pomysl Jokera mafioza. Pasuje to do niego. Oczywiście sama historia jest równie ekscytująca jako ze siedzą za nią Timm i Dini, ale tutaj ludzie w ko?cu mogli poumierac. Mocne 9/10.

Funky

Najlepszy film animowany o Batmanie do tego spokojnie przewyzsza "dziela" Schumachera. Gangsterski i mroczny klimat, ciekawa historia, Joker pokazany jako mocny psychol to wszystko sprawia ze twóry naprawde postarali sie. Jedynie co mi nie pasuje ze czasami mozna bylo sie pogubic czy akcja toczy sie w przeszlości czy tera?niejszości no i szkoda ze Jack Napier nie powiedzial ani slowa. Ale oczywiście to nie zmienia faktu ze jest to naprawde bardzo dobra pozycja.

9,5/10

Arkard

Az chce sie zadac pytanie dlaczego ani Timm ani Dini nie zostali zaproszeni przez WB do chocby konsultacji scenariuszowych? Ci kolesie wiedzą jak zrobic dobry film Batmana.

Man-Bat

Naj;epszy animowany film o Batmanie ten mroczny klimat ahhhhhh 

10/10
Nie to, kim jestem w środku  ale to co robię określa mnie

Hydro

Nie tylko najlepsza bajka związana z Batmanem, ale i najlepsza bajka w ogóle! Zdecydowanie 10/10
It's a funny world we live in.

Man-Bat

Dla mnie jest na równym z Powrót Jokera
Nie to, kim jestem w środku  ale to co robię określa mnie

Crane

Cytat: Hydro w 29 Sierpień  2008, 14:27:41Nie tylko najlepsza bajka związana z Batmanem, ale i najlepsza bajka w ogóle! Zdecydowanie 10/10
Kiedy wreszcie ludzie uświadomią sobie ze:

film animowany =/= bajka

???

Ale do rzeczy: Maska Batmana jest animacją tak znakomicie napisaną i wyrezyserowaną, ze spokojnie moze konkurowac z filmami aktorskimi. Wspaniale "przedluzenie" najlepszego serialu animowanego w historii; to wstyd ze wciąz ten film nie jest u nas dostepny na dvd.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Juby

#7
"Mask of Phantasm" to bardzo fajny film animowany, ale serial jest duzo lepszy. A do takiego "Króla Lwa" to mu jeszcze daleko. U mnie ma 7/10. Chyba bardziej podobaly mi sie "SubZero" i "Return of the Joker", a przynajmniej mają u mnie wyższe oceny.

Popieram Crane'a, ten film powinien wyjśc na DVD.

Man-Bat

Ja mam go orginalnego na VHS . Mój Brat kiedyś jak byl maly wygral go tam z masla czy coś tam
Nie to, kim jestem w środku  ale to co robię określa mnie

Crane

Cytat: BAT MAN w 13 Wrzesień  2008, 15:59:30"Mask of Phantasm" to bardzo fajny film animowany, ale serial jest duzo lepszy. A do takiego "Króla Lwa" to mu jeszcze daleko
Nie sądzisz ze porównywanie doroslej, mrocznej animacji w której giną ludzie do kolorowego filmu w którym slodkie zwierzątka śpiewają i ta?czą jest, delikatnie mówiąc, absurdalne?


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

(A)nonim

Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Juby

Ja oceniam wedlug gatunku. Obydwa filmy są filmami animowanymi, wiec oceniając je patrze na nie tak samo. :P

ivona

Wyszedl ten film na dvd ? Pamietam ze kiedyś oglądalem na whsie.

Man-Bat

On nie wyszedl na DVD tylko na VHS chyba ze se ściągniesz
Nie to, kim jestem w środku  ale to co robię określa mnie