Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Dark Knight Rises - kto kolejnym wrogiem?

Zaczęty przez kelen, 06 Sierpień 2008, 19:04:45

Mel

Cytatno troszkę nie trafiłeś bo akurat zapoznałem się z całym komiksem ;/
Twój poprzedni post jest na to niepodważalnym dowodem.

Btw, Batman zawsze sobie jakoś radzi z Jokerem i oczywiście, nie bez małego quid pro quo ze strony Jokera - np. pewna liczba ofiar lub uszczerbek na zdrowiu psychicznym. A co do "gorszych" wrogów, to mogę się nie zgodzić, bo wygląda na to, że Gacek będzie musiał się zmierzyć nie tylko z kimś z galerii znanych villainów, ale też z samym społeczeństwem, które zapewne będzie mu podkładać kłody pod nogi. O, i opcja z Harley Quinn odpada z czystego powodu - nie ma Jokera, po co Harley?.

EricDraven

komiks czytałem... frost został zastrzelony i moment jak joker dla zasady zgwałcił jego żonę ehh ;/  a wielki błąd z tym niby chwaleniem roli ledgera i że przez długi okres nikt nie tknie postaci jokera bo???  dobra dobrze zagrał ale tzn że teraz nikt nie może jej tknąć ;/ arkham asylum na 3 film i koniec trylogii byłby przepiękny, dla mnie bezsens zamykać film riddlerem a to już jest pewne dziwi mnie fakt że nie dali jakiegoś zaczepu tak jak w 1 części do jokera...
Call mi geek.

Mel

#842
Ciekawe fragmenty pamiętasz. Przytocz więcej.
I wybacz, że zapytam...Po co wątek z Arkham, jak pod koniec TDK dowiadujemy się, że Batman ma poważny problem na ulicach Gotham. Niby ma się ukryć w psychiatryku? Po co znowu Joker, jak skradł już cały film i spełnił swoją rolę "powyżej oczekiwań"? Przecież i tak już siedzi w pierdlu.
Btw, nie masz tego żenującego przeczucia, że te teorie o Jokerze w trzecim filmie (jego roli w Arkham etc, etc), o Harley Quinn są niczym tani chwyt i na dodatek podyktowany przez wygłodniałych fanów?

EricDraven

#843
Źle się zrozumieliśmy... Moim skromnym zdaniem następny film powinien być o Arkham, a nie że tak słyszałem, dla mnie już jest pewne że Riddler będzie kolejnym przeciwnikiem... to jest więcej niż pewne według mnie...
Call mi geek.

lady_ozzy

Cytat: EricDraven w 28 Sierpień  2010, 19:53:56
dziwi mnie fakt że nie dali jakiegoś zaczepu tak jak w 1 części do jokera...
Jak to nie ? Słowa Gordona z końcówki filmu naprowadzają na to jaki będzie status Batmana w Gotham. I jak słusznie Mel zauważyła co ten Batman miałby w tym Arkham robić ? Pomysł z Arkham jest dobry na osobny film, a nie na 3 część Batmana.
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Anarky

Cytat: EricDraven w 28 Sierpień  2010, 18:34:22
skoro z jokerem sobie poradzi? batman to jak sprawa si? b?dzie mia?a z "gorszymi" wrogami...

My?l? ze równie dobrze, a nawet lepiej. Je?li przeciwnikiem b?dzie np Riddler i Christopher Nolan zdo?a wycisn?? z tej postaci to co najlepsze, to b?dziemy mieli równie wymagaj?cego przeciwnika dla Batmana co Joker. A je?li jeszcze b?dzie to wszystko tak dobre jak komiksowa historia ''Dark Knight, Dark City'', to nic tylko r?ce same sk?adaj? si? do bicia braw.

Co do w?tku Arkham Asylum w nowym filmie, absolutnie go odrzucam. Jest gra, b?dzie kontynuacja w postaci Arkham City i na tym poprzesta?my. Nie widz? potrzeby i sensu wprowadzenia tego miejsca, to ?e jest teraz na fali i sta?o si? modne nie powinno mie? uwa?am wp?ywu na trylogi? filmow? o Batmanie wed?ug Christophera Nolana.

Cytat: EricDraven w 28 Sierpień  2010, 18:34:22
jest wiele aktorów którzy podo?ali by roli jokera: robin williams, mark hammill, wiliam daffoe i

Po pierwsze to jest wielu, a po drugie jak Mark Hamill ma w filmie fabularnym zagra? Jokera ? Mark Hamill podk?ada g?os pod posta? Jokera chocia?by w produkcjach animowanych, czym innym jest podk?ada? g?os a czym innym jest gra? dan? posta?. Chocia? tego aktora pami?tam z serialu Flash, gdzie zagra? udanie szalonego Trickstera
Ja wam pokażę!

LelekPL

Przykro mi bardzo, ale musz? sprostowa?: wywiad, który zosta? przeprowadzony przez serwis Comic Book Movie z Christianem Bale'm okaza? si? niestety fake'm. Zosta? on usuni?ty ju? tydzie? temu...
Tak?e sceny Jokera z Scarecrowem w TDK nie by?o, nie wiemy nic o miejscu kr?cenia kolejnego filmu, ani planach Bale'a na przysz?o??. Musz? jednak przyzna?, ?e by? to mocno wiarygodny fake, co nie zmienia faktu, ?e to by? frajerski ruch ze strony CBM.
Osobi?cie przepraszam za wprowadzenie zamieszania tym "wywiadem".

Morpheus

Jokera w filmie na pewno nie ujrzymy, Riddler jest swoistym pewniakiem fanów, ale ja uważam że ta postać nie pasuję na zakończenie trylogii jak zapowiadają. Myślę, że Nolan będzie chciał zaskoczyć fanów i tak ja np myślę że wpakuję do filmu jakieś mniej znane postaci np Deadshota hmm sam nie wiem naprawdę nie mam pomysłu, ale Nolan na pewno idealnie to zakończy :) Może znowu zobaczymy Scarecrowa tym razem w pełnym kostiumie i z większą rolą, choć to też chyba zły pomysł.
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''

Anarky

Scarecrow wydaje mi się odpada, bo już poprzednio miał swoje pięć minut. Co do Deadshota mogł by być, postać ta nie ma właściwie żadnych super mocy. Jest po prostu doskonałym strzelcem, w sumie jego pojedynek z Batmanem mogły się żywcem zakończyć tak jak w komiksie. Jednak obawiam się że jednak Deadshot, nie jest aż tak ciekawą postacią jak Riddler.

Ja wam pokażę!

Mel

Zresztą Deatshot już był w Batman: Gotham Knight i skoro pojawił się między wydarzeniami z Batman Begins i The Dark Knight, to raczej nie byłoby dla niego miejsca w trzecim filmie.

LelekPL

Nie jestem pewien, czy Nolan uznaje Gotham Knight jako kontynuację BB, w końcu nie miałem przy tym żadnego wkładu

Mel

Ale już publika uznała. Błędem by było jakby nagle Nolan przełamał te continuum.

BD96

Wydaje mi się że publika uważa iż owy serial dzieje się w uniwersum Nolana, ale nie wpływa bezpośrednio na kontinuum. Ale cóż, to tylko takie moje spekulacje, miejmy nadzieję że prawdziwe. Ja Batman: Gotham Knight uważam jako ciekawostkę i nic poza tym, uznaję tylko to co zrobił Nolan bo to jego saga, i jego dziecko.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Mel

Te? raczej mi nie odpowiada fakt, ?e Batman walczy? z Killer Croc'em przypominaj?cym rozgotowanego go??bka (danie, nie ptak) i z podziemnym kultem Scarecrowa, ale jak ju? si? przyj??a taka alternatywa, to czemu nie...By?o, min??o. Jedynie w?tpi?, aby villain pokroju Deathshota pojawi? si? w filmie, bo oprócz tego, ?e ju? mia? swoj? rol? w przyj?tej przez widzów kontynuacji Begins...To jest jeszcze jednym z tych nudniejszych przeciwników.

BD96

Tym bardziej uważam że nie powinno się brać tego serialu jako oficjalną cześć sagi Christophera Nolana. Po prostu swoista ciekawostka. Owszem może dziać się w świecie Nolana, ale nie ŻADNEGO wpływu na kontinuum.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!