Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Dark Knight Rises - kto kolejnym wrogiem?

Zaczęty przez kelen, 06 Sierpień 2008, 19:04:45

KillingJoke87

Cytat: Gieferg w 17 Czerwiec  2010, 00:18:29
Ale oczywiście dla niektórych wyobrażenie sobie jego realistycznej, nie będącej puchnącym kulturystą wersji jest najwyraźniej zbyt trudne.

Gieferg chłopie spokojnie bo ci ciśnieni skoczy ;p
Fakt Bane nie musi być wielki skurczybykiem w masce matadora ale z drugiej strony Bane to Bane, nie można odbiegać za bardzo od koncepcji postaci. Nie moja w tym głowa tylko scenarzystów i Nolana, może coś wykombinują. A ten koleś z fotki nawet by pasował na pogromce Batmana
Posted on: 17 Czerwiec  2010, 00:31:44

 To przypadkiem nie Javer Bardem? koleś dał niezły popis w pewnym filmie braci Coen :D
so you're gonna have to play my little game if you  want to save one of them...

Gieferg

Javier Bardem, zreszt? pomys? nie mój i do?c popularny w sieci:

http://www.comicbookmovie.com/images/users/uploads/9357/secret-six-bane.jpg

http://fc08.deviantart.net/fs42/f/2009/143/e/c/TDK2___BANE_by_mrbrownie.png

I zdaje si?, ?e w?a?nie rola w "No Country for Old Men" sta?a si? tego pomys?u ?ród?em.

Cytatnie mo?na odbiega? za bardzo od koncepcji postaci

Nolan chyba o tym nie wiedzia? jak si? zabiera? za posta? Ra's Al Ghula  ;D

Cytatw masce matadora

what?
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Anarky

Ja wam pokażę!

Gieferg

Na tym plakacie jest zarówno tytuł jaki bym chciał jak i przeciwnik, któego bym chciał w dodatku grany przez aktora którego widzę w tej roli. Co do tego Simmsa to nie znam gościa ale Riddlerem mógłby być, przynajmniej wizualnie mi pasuje, nie wiem jak tam jego zdolności aktgorskie.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

LelekPL

Cytat: Gieferg w 17 Czerwiec  2010, 11:19:26
Co do tego Simmsa to nie znam gościa ale Riddlerem mógłby być, przynajmniej wizualnie mi pasuje, nie wiem jak tam jego zdolności aktgorskie.

czasami dziękuję bogu, ze fani nie kręcą filmów...

Gieferg

Może nie wyraziłem się jasno. Mówię, że wizualnie pasuje na Riddlera, żeby stwierdzić, czy nadawałby się faktycznie musiałbym jeszcze zobaczyć go w jakichś filmach.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

m2reily

Gdyby tak było, to co roku byśmy mieli reboot serii.    
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Mel

Gdyby tak było, to bym się nawet tutaj nie przyznawała, że lubię Batmana.

Kadaver

Cytat: KillingJoke87 w 17 Czerwiec  2010, 00:02:49
kto mógłby go zagrać? chyba tylko Pudzian ( W mieście pojawił się nowy król zbrodni....DOMINATOR :D )
Z zawodowych sportowców to już bym wolał Witalija Kliczkę.Ale myślę,że jednak lepszy byłby dobrze zbudowany aktor, np.Kevin Durand. Chociaż z drugiej strony Jack Palance też był najpierw bokserem.

KillingJoke87

Racja, Micky Rourk też najpierw był bokserem, i to podobno całkiem niezłym i w sumie on też moim zdaniem nadawałby się idealnie do roli Bane, po tym co zaprezentował W Zapaśniku widać że pod względem aktorskim jak i fizycznym sprostałby tej roli (mam do niego słabość po ukochanym przeze mnie Harrym Angel)
so you're gonna have to play my little game if you  want to save one of them...

Anarky

Nie mieszajmy sportowców do kina i do takiej roli, bez przesady. Jasne mógłbym powiedzieć że do tej roli nadaje się John Cena zapaśnik i jakiś tam aktor. Jednak nie oto chodzi, uważam że akurat Javier Bardem nadaje się na Latynosa, co już przedstawiono w tym temacie. Ok aktor nie ma takich gabarytów i mięśni co Bane ale te można wygenerować techniką komputerową.
Ja wam pokażę!

Kadaver

Mieszanie sportowców do kina już parę razy  wyszło na dobre, chociażby w przypadku wspomnianych Palanca i Rourka.  Na wygenerowane komputerowo mięśnie bym nie liczył, bo Nolan nie jest fanem  komputerowych efektów.

Anarky

Tak tylko że jeśli zatrudnią do roli sportowca nie mającego nic wspólnego z aktorstwem to znów wyjdzie z tego Bane jak z filmu Batman  & Robin, tępy mało mówmy mięśniak. A takiego Bane osobiście nie chciał bym znów oglądać, osobiście wydaje mi się że Nolan postawić może jednak na kobietę jako przeciwniczkę Batmana. I tu np Catwomen, ewentualnie wybierze jakiegoś jeszcze nie przedstawionego w filmie przeciwnika Batmana a również szalone i stawiał bym np na Mad Hattera.
Ja wam pokażę!

Gieferg

Cytatale te mo?na wygenerowa? technik? komputerow?.

Po co? Wystarczy go ubra? bardziej szczelnie ?eby nieby?o widac na ile jest dopakowany, mi?snie s? zreszt? nieistotne, jad mo?e go wzmacnia? i zwi?ksza? refleks bez widocznych efektów. Inna sprawa, ?e do roli mo?na przypakowa? - taki Bale np zagra? w Mechaniku gdzie wygl?da? jak ?ywy trup, a potem w Beginsie gdzie by? do?? dopakowany, to akurat skrajno?c ale w pewnym stopniu przybrac na wadze mo?na.

Jednak dla mnie istotne w tej postaci sa jej metody dzia?ania, cel i charakter, wygl?d znany z komiksu czy kreskówki to rzecz drugorz?dna. Wystarczy by by?y jakie? nawi?zania (tak jak w przypadku Crane'a który tylko kilka razy za?o?y? mask? Stracha na Wróble, a nie chodzi? ca?y czas w ?achmanach). Dobrze by?oby wykorzysta? równie? motyw z uzale?nieniem Bruce'a od jadu z B:V.

No i Batman powinien dosta? w ko?cu ?omot, po którym wygl?da?by jak po swoim pierwszym spotkaniu z Predatorem, kto widzia?, ten wie. Jak dot?d w filmach Nolana nikt go jeszcze konkretnie nie obi?.

Tym bardziej pasuje mi Bane ?e to ostatni film Nolana i zamkni?cie trylogii. Nie wyobra?am sobie ?eby po tym co z ?yciem Bruce'a zrobi? Joker, teraz mia? nim wstrz?sn?c jeszcze bardziej jaki? Riddler, Catwoman czy Mad Hatter - nie ta liga po prostu. Tu potrzebny jest kto? godny miana "ko?cowego bossa".
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Anarky

Po co ? by przypominał Bane, mięśnie lub chociaż by dobra postura jest tutaj jak najbardziej wskazana. Nie kombinujmy niech to będzie Bane, który jest wiernym odpowiednikiem tej wersji z komiksu. Przede wszystkim zwraca się uwagę na wygląd, potem na  Cel i działanie. Riddler, Catwoman czy Mad Hatter, to również wymagający przeciwnicy.
Ja wam pokażę!