Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Dark Knight Rises - kto kolejnym wrogiem?

Zaczęty przez kelen, 06 Sierpień 2008, 19:04:45

Dr Lecter

Jak by film o kolesiu, w pelerynie nie był naciągany  ;D

Ja stawiam na to, że Nolan da jednak Riddlera, lub nas zaskoczy i w 3 części Batman będzie uciekał jedynie przed policją ;D

Gieferg

Taa, fascynujące to by było. Wystarczy że Bruce nie bedzie w nocy wychodził z domu i policja se może szukać batmana...
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Filer

No, bo jak Bruce nie będzie wychodził w nocy z domu, to jakiś zamaskowany świr już go dorwie...

Gieferg

Batman musi mieć konkretnego przeciwnika. Ściganie go przez policję nadaje się jako wątek poboczny i nic więcej, na pewno nie główna oś filmu, zwłaszcza że to nic nowego, w Begins też go ścigali.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Two-Face


Ja bardzo chciałbym zobaczyć w następnym filmie Two Face'a(jest moim ulubionym villanem,a poz tym za mało go było w TDK).Joker'a wykluczam ponieważ uważam że
nikt nie zagrałby go tak dobrze jak Ledger.Dużo było mowy o Riddlerze,ktoś pisał że
mógłby nim być Resse,ja uważam że ze względu na ten wątek z nim w TDK miałoby
to sens,oczywiście chętnie zobaczyłbym go w kontynuacji,dobrze też by było rozwinąć wątek Scarecrow'a ale generalnie postawiłbym na Riddlera i Two-Face.

Co do ostatnich wypowiedzi to uważam że sam pościg policji w głównym wątku zniszczyłby cały film,zgadzam się z Gieferg'em,Batman musi mieć konkretnego przeciwnika.

Gieferg

CytatJa bardzo chciałbym zobaczyć w następnym filmie Two Face'a

Niestety nie zobaczysz bo nie żyje co potwierdził Nolan :P

NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Kadaver

Ledger  zagrał genialnie , ale nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że       nikt nie zagrałby Jokera równie dobrze, jak on. Wg mnie Ledgera mogliby zastąpić:Javier Bardem,Crispin Glover,Alex  O Loughlin albo Daniel Craig.

Altair

Dokladnie o to mi chodzilo,Hydro ;)
Ciekawe co bedzie jak Nolan nie zrobi Batmana 3 ? :P


Two-Face

Cytat: Gieferg w 25 Styczeń  2009, 14:38:16
Niestety nie zobaczysz bo nie żyje co potwierdził Nolan :P

szkoda :-(

Cytat: Kadaver w 25 Styczeń  2009, 16:50:06
Ledger  zagrał genialnie , ale nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że       nikt nie zagrałby Jokera równie dobrze, jak on. Wg mnie Ledgera mogliby zastąpić:Javier Bardem,Crispin Glover,Alex  O Loughlin albo Daniel Craig.

czy ja wiem? może i byliby w stanie go zastąpić ale to nie było by to samo co gra Ledger'a

Altair

Joker moglby sie pojawic epizodycznie w Arkham ale nic pozatym.

vincent

CytatBane?Zastanowmy sie na chwile:napakowany,genialny strongman w fajniuchej zapasniczej czapecce-i niby pingwin jest zbyt naciagany...
Bruce, nie obraź się, ale jeśli w postaci Bane'a widzisz tylko napakowanego kolesia w masce, to przeczytaj sobie raz jeszcze Knightfall.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Kadaver

A co z Mister Zsaszem? Z tego, co pamiętam, to w BB go nie złapali,w Dark Knight się nie pojawił, więc mogłby wystąpić w kolejnej części.

LelekPL

Cytat: vincent w 25 Styczeń  2009, 19:24:12
Bruce, nie obraź się, ale jeśli w postaci Bane'a widzisz tylko napakowanego kolesia w masce, to przeczytaj sobie raz jeszcze Knightfall.
Ta postać jest zdecydowanie bardziej rozbudowana ale to jest jej problem. Czy Mr. Freeze w BiR niczego was nie nauczył? I tu można robić najróżniejsze konwencje, ale geniusz o ciele Pudziana (lub Arnolda) to postać najdelikatniej to ujmując - NIEREALNA. Wręcz śmieszna. Także Bane jak napakowany do granic możliwości, wybitny atleta, strateg i mózg naszych czasów nie za bardzo nadaje się na uwiecznienie go w filmie. Co innego kartki papieru komiksu, gdzie takie coś jest do przełknięcia (w końcu większość bohaterów tam zakłada majtki na getry), a co innego pełnometrażowy film i to jeszcze stworzony pod wizje Nolanów...

Gieferg

Cytat: vincent w 25 Styczeń  2009, 19:24:12
Bruce, nie obraź się, ale jeśli w postaci Bane'a widzisz tylko napakowanego kolesia w masce, to przeczytaj sobie raz jeszcze Knightfall.

napisał przecież "napakowany,GENIALNY strongman".

Bane NIE MUSI być napakowany do granic możliwości, nie to jest ważne w tej postaci, jak dla mnie może go zagrać:



Choć pewnie nie zagra, bo podobną rolę dopiero co zagrał.


Niektórym wydaje się, że dobrym pomysłem byłoby obsadzenie w tej roli tego pana:

http://malekelnet.jeeran.com/Batista_-_Dave_Batista_44.jpg

ale sorry, potrzebny jest konkretny aktor, który zaprezentuje coś ciekawego a nie koleś którego jedynym plusem jest to że wizualnie przypomina postać z komiksu.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.