Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Dark Knight Rises - kto kolejnym wrogiem?

Zaczęty przez kelen, 06 Sierpień 2008, 19:04:45

Gieferg

NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Hydro

Pomysl, jako zeby ten schizofrenik bylby Hatterem jest niezly. Scena z Dentem i Shiffem byla klimatyczna i z napieciem. Taki Mad Hatter móglby byc.
It's a funny world we live in.

Maxie Zeus

Tez nic nie mialbym przeciw takiemu Kapelusznikowi... ALE... Te same ''insynuacje'' tyczą sie tez Pana Reese'a, który rzekomo mialby byc Riddler'em... czy chociazby tego grubego bossa (który siedzial na zebraniu obok Maroniego), który móglby byc Oswald'em C. Cobblepot'em..

Gieferg

Sam pomysl umieszczania Mad Hattera w filmie jest jakiś lewy :P
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Hydro

Reese to ten grubasek który ządal od Foxa 10 milionów do ko?ca zycia? :P
It's a funny world we live in.

Mr.G


Hydro

It's a funny world we live in.

kelen

Czemu nie? Wygladem moze nie podobny, ale ze wzgledu na wydarzenia w filmie, moglby sie nadawac :)

Hydro

No tak, ale (powiedzmy) wyobra? go sobie w kostiumiku w pytajniki. I jeszcze ten brzuszek... Mi on z wygladu nie pasuje, i z resztą w filmie byl taki ciamajdowaty i ze strachu baardzo sie pocil ;)
It's a funny world we live in.

kelen

Watpie, ze Nolan by swojego Riddlera wdzial w jakis fikusny strojek z pytajnikami, dlatego to akurat mi nie przeszkadza :)

Hydro

Jednak chcialbym go zobaczyc w takim stroju, jaki zrobil pewien fan na plakacie do trójki (chyba jest w dziale "Batman i twórczośc jego fanów").
It's a funny world we live in.

Mr.G

To nonsens. Pierwsza, lepsza osoba znająca tozsamośc Batmana nie musi od razu byc Riddlerem. Ten koleś zupelnie sie nie nadaje, to tylko jakiś ksiegowy, który z wyglądu podobny jest zupelnie do nikogo.
Jezeli Nolan mialby wprowadzic postac Riddlera to na pewno bylby to ktoś inny.

Hydro

O to Nolanom chodzilo - zeby przez niektóre sceny w TDK glowic sie teraz, czy bedzie ten czy ta, który/która itp. A i tak zapewne inni bedą :P
It's a funny world we live in.

Philips V38

Mi sie równiez zdaje, ze ten krótki epilog, w którym wystąpil Reese, moze miec swoje znaczne rozwiniecie w kolejnej cześci....np koleś zbzikuje i... przeciwnik gotowy ( tak w uproszczeniu :P)

Bane mi jakoś nie pasuje. Wedlug mnie jest za malo zlozony...taki plytki rzekl bym.
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Gieferg

CytatBane mi jakoś nie pasuje. Wedlug mnie jest za malo zlozony...taki plytki rzekl bym.

Bane plytki? litości....
Knightfall czytaleś?
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.