Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Najbardziej oczekiwana postać "TDKR"

Zaczęty przez Rexio, 23 Lipiec 2011, 14:26:28

Najbardziej oczekiwana postać "TDKR"

Joker
0 (0%)
Two Face
0 (0%)
Bane
0 (0%)
 Dr.Crane - strach na wróble
0 (0%)
Pingwin
0 (0%)
Riddler
0 (0%)
Catwoman
0 (0%)
Alfreda
0 (0%)
Jima Gordona
0 (0%)
Jeszcze inną
0 (0%)

Głosów w sumie: 0

Rexio

Jaką postac chcielibyście zobaczec w Batman the Dark Knight rises oprócz batmana , postac może nawet nie występowac w filmie ale która ?

Adriann

Jokera...Mam ciągle nadzieje że go zobaczę drugi raz

Deuce

Zdecydowanie Bane. G?ówny powód jest taki, ?e jest to moja ulubiona posta? w DC Universe. Ponadto trzeba naprawi? jego wizerunek po tym, co zrobiono z niego w Batman & Robin. Jest wiele osób, które znaj? Zgub? jedynie z filmu czy ró?nych animacji, gdzie cz?sto ?le go przedstawiano. St?d utrwalone jest jego b??dne postrzeganie. Licz?, ?e Chris Nolan poka?e Bane'a w taki sposób, na jaki, tak wa?na posta?, zas?uguje.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Juby

Catwoman, bo Burton w swoim filmie zrobi? z niej typowy czarny charakter, a ja chc? nie przestrzegaj?c? prawa, dzia?aj?c? na w?asn? r?k?, pomocnic? Batmana (z któr? si? ca?uje).

Odno?nie Bane'a to tak jak napisa? Deuce, znam go tylko z B&R, oraz z seriali animowanych. Ale kiedy dowiedzia?em si?, ?e Bane b?dzie g?ównym wrogiem w TDKR od razu wyszuka?em w sieci 11 numerów Knightfall i Zemst? Bane'a (PL pd TMS). Wkrótce wszystkie przeczytam i zobacz? czy posta? ta naprawd? mo?e przebi? Jokera w finale trylogii Nolana...

Rado

Ja napisze trochę przewrotnie bo nie tego kogo bym chciał zobaczyć ale kogo bym nie chciał. No więc generalnie uważam,że im mniej będzie ludzi w kostiumach i maskach tym lepiej będzie dla filmu. Chciałbym dostać w miarę realistyczny film oczywiście jeśli tak można powiedzieć o filmie w którym facet przebiera się za nietoperza i tłucze przestępców gołymi rękoma. Cieszę się kiedy czytam wypowiedzi Nolana, że w filmie nie będzie Catwoman ale Selina Kyle i że ewentualnie będzie miała jakieś taktyczne wdzianko. Na pewno nie chciałbym zobaczyć Robina bo mi się ta postać z uniwersum Batmana nie podoba,choć oczywiście nie kwestionuję bardzo ważnej roli którą ta postać w tym świecie odgrywa. Dawno temu słyszałem,że ma być Robin w TDKR i że miał go grać ten gościu z transformersów Szyja Lebuf czy jakoś tam :). Fajnie że temat Robina z czasem zniknął.

Adriann

Od początku miało nie być Robina..i całe szczęście

Rexio

Ja czekam na Ban'a ale fajnie by?o by zobaczec jeszcze raz Joker'a. ciekawe czy Bane z?amie Batmana na pó? , ale to raczej ma?o wiarygodne ?e znajdzie si? to w filmie.

Mikoto

Two Face' a chcia?bym zobaczyc. Do dzisiaj nie mog? wybaczyc Nolanowi, ?e go u?mierci? w finale TDK. My?l?, ?e da?o, by si? jeszcze sporo z tej postaci wycisn?c.

A tak to czekam na Bane'a z tych samych powodów, które wymieni? Deuce. Licz?, ?e dojdzie do z?amania Mrocznego Rycerza (gdzie? tak w po?owie filmu, bo o ca?kowitej pora?ce Batmana nie ma mowy). No i nareszcie jest wróg, który przewy?sza Batka pod wzgl?dem fizycznym. Po cichu licz?, ?e uda mu si? przebic Jokera z TDK :).

Gieferg

Cytatbo Burton w swoim filmie zrobił z niej typowy czarny charakter

BULLSHIT.

Już jej pierwszy występ temu przeczy.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Juby

Jakie Bullshit? W kreskówkach i komiksach Kotka była kimś w rodzaju Batmana, samozwańczym żyjącym ponad prawem Kotem, który czasami pomagał nietoperzowi i się z nim całował (różniła się od gacka tym, że nie przestrzegając prawa, nie pomagała mu). W BR Catwoman cały czas walczy z Batmanem, chce jego upadku, jednoczy się z jego głównym wrogiem, a na koniec morduje człowieka. Tak, jest to zdecydowanie jasny charakter. :P

Rexio

Ja uważam że Catwoman to postac uniwersalna , tak jak piszesz Jugby :

Raz go próbuje zabic , a innym razem mu pomaga i prubuje go uwieśc   ;)

Post Merge: 24 Lipiec  2011, 11:06:38

Juby , wybacz za błąd

Gieferg

#11
CytatJakie Bullshit?

Srakie.

Kiedy w ogóle ostatnio oglądałeś Returns? 10 lat temu? Chyba najwyższy czas sobie przypomnieć.
Catwoman nie jest TYPOWYM czarnym charakterem.

W swoim pierwszym pojawieniu się pomaga jakiejś kobiecie napadniętej w ciemnej uliczce. Potem co prawda działa przeciwko Batmanowi jednocześnie romansując z Waynem,  ale gdy dowiaduje się, że Wayne to Batman przestaje występować przeciwko niemu.

Cytata na koniec morduje człowieka

który ja próbował zabić i który jest w tym filmie prawdziwym czarnym charakterem - akurat to jest coś co w różnego rodzaju filmach akcji zazwyczaj robią na końcu główni bohaterowie pozytywni.

Poza tym burtonowski Batman również morduje ludzi z zimną krwią i... uśmiechem na twarzy:

http://www.youtube.com/watch?v=Zu_lw3cRz3k&

I ma na koncie  więcej ofiar niż Catwoman.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Funky

Zdecydowanie najbardziej chciałbym zobaczyć Bane`a z jego wyjątkową inteligencją i dużą siłą. Oczywiście marzy mi się zobaczyć w uniwersum Nolana Riddlera ale niestety jeszcze przyjdzie mi poczekać (pewnie długo) na godny występ tej postaci (chociaż może Chris bujał z tym że w "TDKR" nie zobaczymy Zagadki i może John Blake sprawi mi niespodziankę? :P)

Rado

Bullocka bym sobie zobaczył. Mógłby ktoś tę postać w końcu zrobić w filmach z Batmanem.

kelen

Nie jestem tego pewien na 100%, ale ponoć ten policjant (którego imienia i nazwiska nie potrafię sobie przypomnieć), który w TDK jest zostawiony w celi z Jokerem to właśnie Nolanowski odpowiednik Bullocka, z kolei Ramirez to niby Montoya. Nie wiem, czy były to tylko jakieś fanowskie spekulacje, ale podobieństwa postaci Bullocka i tego policjanta z TDK nie da się nie zauważyć :)