Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

Funky



Ktoś mógłby przerobić tą fotkę aby tak Joker miał krew na twarzy? Wiem zawracam cztery litery ale skoro w filmie klaun nie krwawił to przynajmniej na zdjęciu jest to możliwe ;)

Juby

#661
And here we go...

Wersja w 3 minuty:


;D

Wersja w 30 minut:


;)


Funky

Wielkie dzięki Juby wygląda to rewelacyjnie :)

Juby

Tak? :o

Bo ja sobie od nie chcenia zrobiłem mocno przesadzoną, krwawą wersję Jokera, tylko tak dla jaj. ;)

Funky

To wrzuć ją Juby ponieważ cholernie spodobały mi się te przerobione fotki :)

Juby


Funky

Rewelka Juby jeżeli masz jakieś inne FanArty to je wrzuć (lub zacznij się w to bawić bo masz talent i to niemały :) )

Juby

Oczywiście, że mam, lubię się bawić w takie rzeczy (odpowiadam za grafiki trzech poza mną użytkowników na FilmWebie). Jednak wolę zwykły ołówek i kartkę (PPM i Pokaż obrazek, żeby powiększyć):

Batman Begins


The Dark Knight (Joker)


Dr House


TGtBatU (Blondie)


Już od roku nie przerysowuje DB, teraz tworzę sam. Oto Vegeta (narysowałem go w nocy, kiedy Kowalczyk zdobywała Złoto w Vancouver), oraz dwa najnowsze: Frizer i panorama pojedynku Goku vs. Reecoom:







;D


Manigoldo

Batman Begins: zajebisty ale lekko kanciasty...
Joker i House, tragediiijaa, widać że dużo pracy w to włożyłeś, ale są bardzo nie dopracowane anatomicznie.
Clint: zajebisty ale znów lekko kanciaste.
Nie bierz się z mangę.

Juby

Batman kanciasty? Przecież nie ma w nim nawet jednej prostej linii, nawet jednego kąta. :o

Cytat: Manigoldo w 10 Kwiecień  2011, 18:56:26
Joker i House, tragediiijaa, widać że dużo pracy w to włożyłeś, ale są bardzo nie dopracowane anatomicznie.

Rozumiem, że House ma zbyt mocne kreski (jego dłoń wygląda jakby była z kreskówki), ale co masz do Jokera... :(


A Clint to akurat mi się nie podoba (gdy go szkicowałem był spoko, ale ostatecznie wyszedł mało podobny z twarzy i za szeroki)

Cytat: Manigoldo w 10 Kwiecień  2011, 18:56:26
Nie bierz się z mangę.

Say what? Oglądałeś DB? Wiem, że Akira to ze mnie nie jest (jeszcze ;)), ale te postacie wyszły mi bardzo dobrze (ludzie, którym pokazuje swoje rysunki twierdzą, że je przerysowuje lub kalkuje)...


Tutaj wersje tych obrazków w mniejszej rozdzielczości:







TheBeatles

W Housie nie wyszło ci oko

JaRo II

 Ale się czepiacie, bez przesady, sami zróbcie lepsze wielcy znawcy. Bardzo dobre rysunki Juby, nie myślałem, że masz taki talent, a wiem co mówię, bo kończyłem (w przeciwieństwie jak podejrzewam do wcześniejszych przedmówców) liceum plastyczne. Naprawdę dobre rysunki (dobrą robotę robią cienie). Owszem, może nie wszystkie Twoje prace zasługują na ocenę 6 (Joker chociażby wygląda lekko karykaturalnie), ale i tak są to dobre rysunki. Dobra robota.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Mihcim

Ten House tak na prawde jest zajebisty ;)

TheBeatles

Chodzi mi o to że House ma lewe oko większe od prawego

Mihcim

House to swir na narkotykach. Jak ja sie nawale to tez moge miec jedno oko wieksze od drugiego ;)