Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Tanie i dobre sklepy z filmami

Zaczęty przez Nietoperz, 25 Sierpień 2012, 12:21:13

Nietoperz

Witam. :)

Widzę, że są wśród forumowiczów kolekcjonerzy zapaleni (np. Gieferg), którzy zbierają filmy na DVD/Blu-Ray obficie. Sam kolekcjonuję różne filmy, mam ich już ok. 300. W tym jest wiele gazetówek, ale częściej poluję na promocje w Media Marktach, Saturnach, Empikach, na Allegro i czasami na emarkt.pl. Niektóre filmy jednak miewają ciekawsze wersje poza Polską (np. "Life of Brian" w edycji 2DVD, "The Incredible Hulk" w edycjach 2- i 3-płytowych, itp.), a na Allegro są dostępne rzadko lub wcale.

Proszę Was wszystkich, podzielcie się tym, z jakich sklepów obecnie korzystacie przy zakupach i co decyduje o Waszym wyborze takiego sklepu.
Gdzie można tanio dostać filmy z regionem 2 (zarówno edycje polskie, jak i zagraniczne)?
Gdzie jest niedrogi koszt wysyłki zagranicznej do Polski?
Czy są jakieś ukryte koszty dostawy płyt do Polski (typu cło, itp.)?
Z którego Amazonu (amerykański, brytyjski, niemiecki, inny) najlepiej korzystać, by wyszło najtaniej dostanie filmu z R2?

Pozdrawiam i proszę o info. :)

Do moderatorów: planowałem to z początku wrzucić w temacie http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=138.0, ale uznałem, że może jest to niepotrzebne mieszanie tematów. Jeśli uznacie za stosowne połączyć wątki, proszę. :)

Nietoperz

Czy naprawdę nie ma osób kolekcjonujących filmy na DVD/Blu-Ray tutaj? Myślę, że nic się nie stanie, jak napiszecie parę słów (nawet, jak ktoś nie kolekcjonuje zawzięcie filmów, a tylko czasami coś kupi). Zapraszam. :)