Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman v Superman: Dawn of Justice.

Zaczęty przez b.p., 21 Lipiec 2013, 01:13:07

Q

W oficjalnym oświadczeniu wymieniono tylko takie lokacje:
"Główne zdjęcia realizowane będą w lokalizacjach w Michigan Motion Picture Studios oraz lokacjach w i w pobliżu Detroit w Michigan; Illinois, Afryce i Południowym Pacyfiku."
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Wiadomo Lelek, ?e Warner si? "nie wystraszy?" i w starciu BvS kontra Cap3 wygra?by film DC. Ale nie zmienia to faktu, ?e g?ównym powodem przesuni?cia premiery BvS by?o podebranie najlepszej daty premiery konkurencji, a gdy Disney nie ust?pi? po ?wietnych wynikach finansowych Capa2 i GotG Warner si? wycofa?. Dokonali zagrania, które totalnie im nie wysz?o. Ale pewnie po pierwszym zwiastunie pami?? o tym nieudanym zgrywie wyparuje.

Wracaj?c do wyniku finansowego, od 2007 roku marzec jest mocnym miesi?cem na premiery. BvS b?dzie w nim wy?wietlany tylko 6 dni, a pó?niej czeka go wolny kwiecie?, na którego na razie zapowiedziano tylko trzy premiery (niskobud?etow? animacje Universala, "?owc?" Darabonta i trzeci? cz??? "The Best Man"). Nie zdziwi? si? je?li BvS przez 4 weekendy b?dzie liderem Ameryka?skiego box office'u, a je?li która? z tych premier wymi?knie (Huntsman) to mo?e nawet do premiery Capa3!

Jedno jest dla mnie pewne. Bez tak gigantycznej konkurencji ju? od drugiego weekendu jak? mia? MoS, BvS mimo wi?kszego otwarcia powinien by? mniejszym frontloaderem. Zreszt? co do otwarcia jestem pozytywnie nastawiony
http://www.filmweb.pl/user/Juby_/blog/560628-Prognozy%2C+analizy+i+ciekawe+artyku%C5%82y+o+zarobkach+filmowych


I cieszy mnie to, ?e Warner nie w?azi w dup? Chinolom tak jak inne wytwórnie aby podnie?? sobie zyski. Gdyby w filmie wyst?pi?a jaka? Chi?ska gwiazda (patrz. nowi X-Meni, Iron Man 3) b?d? ca?? akcj? niepotrzebnie przenie?? w Chiny (Transformers 4!!!!, Avengers 2) pewnie zarobi?y w Azji du?o wi?cej pieni?dzy. Ale "brudnych pieni?dzy", ?e tak si? wyra??. ;)

Leon Kennedy


Gromon

sporo na siebie tych wiader przyjął  ;D
Strzeż się Trybunału Sów,
Co wszystko widzi wokół
I rządzi Gotham tak, jak chce,
Choć nie wychodzi z mroku.

Trybunał wie, co dzieje się
W twym łożu i umyśle.
Gdy choćby "sowa" szepniesz, on
za tobą Szpona wyśle.

The Dream

W końcu jest Supermanem. Wytrzyma więcej niż inni. xD
Jak już powiedziałem, bardzo proszę o zwrot moich czerwonych kozaków.

Juby

Snyder opublikował na twiterze:



Wpływ Thumblera Nolana na pojazdy Batmana jak widać był duży (najpierw potężny Batmobile w AK, teraz to). Wizualnie nie podoba mi się ale liczę na to, ze w akcji wypadnie tak jak Thumbler, który po pierwszych fotach też mi się średnio podobał.

Tutaj HR

LelekPL

Jest naprawdę BARDZO podobny do tego z Arkham Knight.

kelen

Juby, dlaczego zawsze piszesz Thumbler zamiast Tumbler? :P

Juby

W nazwie nie ma "H"? My bad! :-[

Szerszy i bardziej krytyczny komentarz. Batmobile mi się nie podoba. Ta wieżyczka pasuje tam jak sutki na kostiumie Batmana, a całość wygląda zbyt Tumblerowato, w nie fajny sposób. Zresztą to niemal kalka Batmobile z Arkham Knight! Z filmowych wersji wozów Batmana (gdy przymknę oko na świecące neony spod karoserii wozu z B&R) Snydera wydaje mi się najsłabszy!! Oby w akcji sprawdził się tak jak "czołg Nolana", może wtedy się do niego przekonam.

LelekPL

A ja póki co nie wiem na co można narzekać, ani czym się zachwycać. Samochód jak samochód. Jest oczywiście inny od pozostałych filmowych samochodów, ale nie ma w sobie na razie unikatowego charakteru. Poczekajmy na to jak wygląda w akcji i do czego się w ogóle przyda w walce z Supermanem.

Leon Kennedy

Mimo wszystko budzi szacunek. A najważniejsze to jak będzie się prezentował w akcji.

BlackBat

Whoa, wygląda zarąbiście! Mam nadzieję, że za jakiś czas ruszy strona gdzie będzie można obczaić parametry :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


LelekPL

Cytat: BlackBat w 29 Listopad  2014, 23:43:32
Whoa, wygląda zarąbiście! Mam nadzieję, że za jakiś czas ruszy strona gdzie będzie można obczaić parametry :)

co za zapłon ;)

BlackBat

Dłuższa przerwa od forum robi swoje, ale jestem z powrotem :) Nadrabiam wątki i info :D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Rado

Kurde, szkoda, że ta plotka o podzieleniu filmu na dwie część nie okazała się prawdą. Miał ktoś tupet, żeby tak podjudzać. Gdyby to się spełniło, to mielibyśmy już pierwszą część w tym roku, no a przede wszystkim więcej czasu dostałaby ewentualna potyczka Batmana z Supermanem.