Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ogólna dyskusja o grach

Zaczęty przez Huntersky, 07 Sierpień 2008, 00:23:17

Mihcim

Dzis probowalem cos tam w RE5 zdzialac ehh sily nie ma coz przejde na wakacje ; )

Arkham

Cóz ja miałem tylko 8 MB.

Mihcim

Moze znajde savy na necie ;)

Altair

Cytatza prwie dwa i pół tysiąca
Masz spóźnione informacje o jakieś dwa lata.Oj,coś poza tym zawiało fanboyem X'a :P
PS.Nie zadzieraj z fanboyem Sony....

Altair

Jakim legendarnym?To zwykły dysk 2,5 cala,który mogę wymienić na każdy inny dwu i pół calowy (even 1TB).Niestety w Xboxie już tak łatwo nie jest :P

Mihcim

Ja jestem Fanem PS2 i Xboxa360 ; ) no i mojego ukochanego PSX i Pegazusa

Darth_Revan

#246
Z tego czego się dowiedziałem w sieci, możliwe, że najdłużej robiona gra świata (przynajmniej oficjalnie) może zostać wkródce wydana. Mowa tu oczywiście o Duke Nukem Forever, które robią 11 lat. Ja osobiście wątpie by panowie z 3drealms tego dokonali, zważywszy na ich obietnice...

PS A po drugie niedługo wychodzi nowy Stalker o podtytule Call of Prypiat
Dwóch ich jest, Jeden który włada mocą, a drugi który jej pożąda...

Mihcim

Dzisiaj mowili o tym na OXM report na Xbox live ; )

Dominic


Mihcim

Jak juz mowilem do kumpla
Najpierw beda bugi a za rok bedzie uptade ktory to wszystko naprawi ; )

szczerze to mam jakis nie mile uczucia, wyglada to ciekawie ale czy to bedzie poprawnie dzialac? zobaczymy

Altair

Chryste,czekanie do Listopada,to istna katorga dla mego serca :P Chcialem napisac recenzje KZ2,ale jakos mi sie odechcialo.Napisze ja jutro.BTW:ostatnio zastanawialem sie nad kupnem jakiejs dobrej gry.Co mozecie mi powiedziec o Spider-man Web of shadows?

Jaruto

#251
Gra jest całkiem dobra do momentu kiedy misje zaczynają się powtarzać. Zależnie od sytuacji i wyborów jakie podejmiesz, inaczej się kończy.
Gra nie spełnia całkowicie oczekiwań fanów ale odstresować się przy niej idzie.
Animacje i ewolucje jakie wykonuje są dobre no i możemy upgrejdować naszego herosa z tym, że w większości są to ulepszenia tego samego ataku ;] 
Czasami pajęczyna nie trafia w budynek podczas huśtania tylko w niebo ale można przymknąć na to oko ;p

Jeszcze nie powstała gra z człowiekiem pająkiem która by zadowoliła w pełni gracza...
Jednak muszę przyznać, że jeśli chodzi o efekciarstwo to ta gra jest lepsza od poprzedniczek.

Altair

Aha,rozumiem.Wiec z tego co mowisz mozna wywnioskowac,ze nie warto wykladac kasy przy obecnej cenie ;) hehe i ponoc po przejsciu nie ma freeroamingu :O
Wiecie mam chrapke na AC2:Black Edition,jak na taki zestaw to nawet niedrogo ;)

Mr. White

Ja mam od miesiąca konsolę PlayStation 3. Jak na razie mam tylko cztery gry. Do moich gier należą takie tytuły jak:

Grand Theft Auto IV
Far Cry 2
Assassin's Creed
Mortal Kombat vs DC Universe

Tą ostatnio kupiłem wyłącznie dla tego że pojawili się tam bohaterzy DC Uniwersum. Gra nie przypadła mi do gustu nie jestem fanem bijatyk. Jednak miło jest powalczyć Jokerem.

Jaruto

Cytat: Altair w 21 Czerwiec  2009, 16:23:04
Wiecie mam chrapke na AC2:Black Edition,jak na taki zestaw to nawet niedrogo ;)
A co ma ten zestaw i czy tylko na konsolach się pojawi?