Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Egmont - komiksy z Batmanem

Zaczęty przez anubis3000, 24 Sierpień 2011, 16:14:04

Inuki

Na Alei Komiksu są nieoficjalne zapowiedzi na kwiecień. W tym właśnie miesiącu mamy dostać "Batman: Earth One" (Batman. Ziemia Jeden), "Identity Crisis" (Kryzys tożsamości) i drugi tom "Wonder Woman" - GRUBO  ;D

http://www.alejakomiksu.com/nowosci/21087/Zapowiedzi-Egmontu-na-kwiecien_maj-2015-roku-nieoficjalne/

The Dream

Cytat: Rado w 18 Styczeń  2015, 12:55:14
Tylko, że chyba Unchained raczej słabe opinie zbiera.
Właśnie obejrzałem nowy filmik uncleMroowy i facet wypowiadał się bardzo pozytywnie na temat Unchained (w swoim rankingu TOP10 komiksów z zeszłego roku umieścił tą serię na miejscu trzecim bodajże), więc może coś w nim fajnego jednak jest. Zobaczymy. :-)
Jak już powiedziałem, bardzo proszę o zwrot moich czerwonych kozaków.

Rado

No i elegancko. Tak czy inaczej chciałem to kupić, żeby się samemu przekonać. Na pewno cieszy udział Batmana w fabule, a także starcie na terenie BatCave, co ja osobiście zawsze lubię oglądać.

Bless

No to Identity Crisis siadzie jak zloto bo WW mnie nie interesuje a Batman : Earth One juz dawno mam i czekam na czesc Two :P

XIII

Przeczytałęm coś takiego niepokojącego http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,37378.msg1290039.html#msg1290039 , jeżeli to by weszło to argument że na bonito czy gildii kupi się taniej niż po okłądkowej by odpadł.

kelen

Gdyby bonito, Gildia, czy empik nie wymagał takich chorych marż albo zniżek, to te komiksy miałyby właśnie taką cenę okładkową, jak po obniżkach.

The Dream

Brzmi niepokojąco. Ja akurat mam duże zaległości komiksowe, więc zamiast kupować nowości mogę polować na starocia i 12 miesięcy jakoś minie. Gorzej, jeśli w tym czasie wyprzeda się nakład, a jak wiadomo nie są one duże. Batmany zawsze schodzą najszybciej.
Jak już powiedziałem, bardzo proszę o zwrot moich czerwonych kozaków.

kelen

Takiej presji już aż tak nie ma, nakłady są na pewno wyższe, a każde brakujące tomy z Nowego DC Comics i nie tylko (Powrót Mrocznego Rycerza) dostają teraz dodruki.

XIII

O tym że empik jest zbrodniczo organizacjo wiem nie od dziś  ale Bonito i gildia?

kelen

A jak myślisz, dlaczego niektórych wydawnictw nie ma w tych dyskontach? Bo warunki są po prostu beznadziejne. Mucha dzięki temu właśnie mogła trochę spuścić z cen, bo nie musiała gwarantować takich cen, żeby sklepy mogły dawać 30% zniżek.

XIII

W sumie to polski rynek mnie nie obchodzi obecnie okazjonalnie coś z niego kupuje, bardziej wnerwia mnie kurs dolca.

HUDY

Na forum Gildi są już okładki majowego pakietu Egmontu, ciekawie to wygląda, portwel pęknie:
http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,37220.420.html

XIII

Tytuły z DC mnie nie obchodzą ale  widzę że jednak mają prawa do publikacji  komiksó Dark Horse  Star Wars one były zawsze najtańsze w ich ofercie ale pewnie teraz będą dużo droższe bo marvel zdziera za licenzje.

Johnny Napalm

Bardzo ładne zapowiedzi. Nie wszystko z tego mnie interesuje, ale czerwonym Supermanem nie pogardzę. Cholernie interesują mnie również te... Smerfy. Trochę przez sentyment, a trochę przez ciekawość - jak wyglądają one w innej wersji niż Peyo - chyba bym się zdecydował na nie.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Gregman

Cześć mam pytanie.
Egmont pokazał listę komiksów z Gackiem jakie wyda w Polsce.  Mam kilka pytań.
1) W jakiej cenie będzie można kupić Batman Cmentarna Szycha?
2) Czy będzie można liczyć na wydanie zbiorcze Eternal i Engame od Egmont?
3) To juz nie i Egmoncie,  ale jeśli dobrze znam postacie z Batmana i nie trzeba mi wiele wyjaśniać to jakie komiksy powinienem przeczytać?  Obejrzałem wszystkie filmy seriale i kreskówki i zagrałem w całą serię Arkham, ale nie przeczytałem żadnych komiksów z moim ulubionym bohaterem (dostępność :()
Z góry dzięki za pomoc :D