Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Justice League: The Flashpoint Paradox

Zaczęty przez kelen, 04 Kwiecień 2013, 21:24:19

kelen



CytatKiedy podró? w czasie pozwala na napraw? z?ej przesz?o?ci dla Flasha i jego rodziny, efekty tego wydarzenia s? katastrofalne i doprowadzaj? do powstania alternatywnej rzeczywisto?ci, gdzie Justice League nigdy nie powsta?a i nikt nie s?ysza? nawet o Supermanie. Z pomoc? bardziej mrocznego i brutalniejszego Batmana oraz Cyborga, Flash musi przywróci? do porz?dku lini? czasu w trakcie wojny prowadzonej pomi?dzy Amazonkami Wonder Woman i mieszka?cami Atlantydy Aquamana. Dzi?ki zabieraj?cej dech w piersi akcji oraz gwiazdorskiej obsadzie ta odwa?na i pe?na emocji wizja zmieni na zawsze wizerunek Uniwersum DC.

Animacja na podstawie komiksu "Flashpoint" Geoffa Johnsa (scenariusz) i Andy'ego Kuberta (ilustracje), który od?wie?y? uniwersum DC.

Bardzo si? ciesz?, ?e wybrano ten komiks na adaptacj?, gdy? by? bardzo wci?gaj?cy i pokazywa? ciekaw?, alternatywn? rzeczywisto??. Poza tym, jest to ?wietna historia z Flashem i Batmanem (mimo, ?e innym) w rolach g?ównych. Mam nadziej?, ?e twórcy pokusz? si? o pokazanie si? fragmentów wydarze? z "Batman: Knight of Vengeance".

Ze s?ów Jamesa Tuckera wiemy, ?e jest to pierwszy przyk?ad filmu, który nie b?dzie adaptacj? strona w stron? zatem mog? czeka? na nas ciekawe niespodzianki. Mam nadziej?, ?e poka?? scen? z listem (kto czyta? komiks, to wie o co chodzi), bo to by?a jedna z najbardziej poruszaj?cych scen w ca?ym tym wydarzeniu.

BlackBat

Nie pomnę wrzasków, jakie wydarły się z mojej gardzieli, gdy zobaczyłam newsa- było to bardzo szkodliwe dla mojej rodziny xD

Powiem szczerze- NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ. Ciekawa jestem, co takiego wprowadzą do fabuły. Zgadzam się z kelenem, że było by ekstra gdyby pokazali coś z Knight of Vengeance. Jako ogromna fanka Flash-rodziny mam nadzieję, na coś z Road to Flashpoint bądź Kid Flash Lost, chociaż to raczej pobożne życzenie  ::)

Mam ogromne nadzieje, związane z tą animacją szczególnie jeśli chodzi o rozlew krwi i

Spoiler
Scenę śmierci Reverse Flasha
[Zamknij]

Rany, tyle czekałam na tą animację. Przepraszam, jeśli z ekscytacji piszę trochę nieskładnie ;)

@kelen jeśli Conroy pojawia się jako Bruce, to raczej powinna zostać ukazana :D


"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


kelen

W sumie film powinien chyba zacz?? od Road to the Flashpoint, ?eby wprowadzi? Reverse Flasha i jego powód dla którego chce dopiec Barry'emu. Chyba ?e zrobi? to w inny sposób. W ka?dym b?d? razie, ja my?l?, ?e jest taka mo?liwo??, aby pokaza? troch? rzeczy z ko?ca trzeciego vol. Flasha :)

BlackBat

My?l?, ?e pojawi si? co? z zeszytu Reverse Flash Rebirth, bo ca?y RtF sam si? nie?le nadaje na osobn? histori?. Chocia? wtedy prawdopodobnie znowu pokazali by Wally'ego (na chwil? ale zawsze)- na co wcale bym nie narzeka?a :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Rado


HUDY

Zapowiada się ciekawe, a po Flashpoint może fala z New 52 ;]

8azyliszek

Opis jest bardzo zachęcający. Mam nadzieję, że zachwyci mnie jak Kryzys na 2 Ziemiach. Tylko podstawowe pytanie - Kiedy jest planowana premiera?

Rado

Trzydziesty lipca - premiera w USA. Jest napisane w newsie przecież.

kelen

W sieci zadebiutował trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=xe0JiobQ98o#

Wygląda na to, że dostaniemy inny powód całego zamieszania. A szkoda, ujawnienie tego twistu na samym końcu w komiksie miało dobry efekt. No ale zobaczymy, co też twórcy przygotowali dla nas teraz.

BlackBat

Na forum będę miła, nie zaspamię go nadmiarem onomatopei wyrażających moją radość XD

Bardzo jestem ciekawa, czy pojawią się postaci prebootowe. A raczej jedna postać, którą bardzo lubię, a której brak tak bardzo lubisz mi wypominać kelen ;P No i oczywiście ile zmieścili z Road to Flashpoint i czy Kid Flash Lost w ogóle zostanie wspomniane (o Citizen Cold nie wspominam, bo to by było już za dużo radości na raz). Zobaczymy, na ile skupili się na głównej osi fabularnej i jakie hinty do pozostałych umieścili. Ogromnie się cieszę, że w końcu wypuścili trailer!
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


LelekPL

Kolejny must-see z produkcji animowanych DC. Thomas Wayne brzmi nawet nieźle w tych krótkich fragmentach. To powinna być ważna informacja dla wszystkich którzy panikują kiedy Conroy nie udziela głosu tej postaci - wielu aktorów jest w stanie tę rolę dobrze odegrać.

Ja mam natomiast pytanie co do tych niezwiązanych z Batmanem czyli ostatnie dwa z Supermanem. Warto po nie sięgać?

HUDY

LelekPL jesli chodzi o All Star Superman to jest to taka skrócona wersja 12częsciowego komiksu ,komiks zrobił na mnie wrażenie ,a animacja tylko mi sie podobała. Superman vs Elite to już inna spraw ,nie wiem jak komiks ale anim wywarło na mnie duże wrażenie ,strasznie pozytywne . Po zwiastunach i tej kresce spodziewałem się prostej opowiastki jak to Supek bije złych gości a tu takie zaskoczenie. Na pewno warto obejrzeć oba filmy ,szczególnie że w czerwcu w PL wchodzi Superman Wyzwolenie i Superman Tas(eS vs Metallo). Czerwiec miesiącem niebieskiego ;D

Post Merge: 24 Maj  2013, 19:54:20

Zwiastun do Flashpoint niesamowity, oby i u nas wyszedł na DVD ,biore w ciemno. WB mogli by dac siano animatorom by stworzyli filmowe uniwersum DC ,widać że znają się na robocie.

RemiRose

Jestem zauroczony zwiastunem. Zapowiada się kolejna świetna animacja WB. Jedyna rzecz o której marzę to by twórcy postanowili jeszcze z animować mini Batman: Knight of Vengeance, przynajmniej jako uzupełnienie FP.
Cytat: LelekPL w 24 Maj  2013, 12:27:08Thomas Wayne brzmi nawet nieźle w tych krótkich fragmentach. To powinna być ważna informacja dla wszystkich którzy panikują kiedy Conroy nie udziela głosu tej postaci - wielu aktorów jest w stanie tę rolę dobrze odegrać.
W tym przypadku jest to alternatywny świat, więc inny aktor niż Conroy może śmiało występować.
Tyger! Tyger! Burnining bright
In the forest of the night,
What immortal hand or eye
Could frame thy fearfull symmetry?
--------------
Country Stories. Od komiksu, aż po film.
http://remirozanski.tumblr.com/

LelekPL

Cytat: RemiRose w 25 Maj  2013, 12:52:41
W tym przypadku jest to alternatywny świat, więc inny aktor niż Conroy może śmiało występować.

A w innych filmach nie może? Każdy film to jest tak naprawdę alternatywny świat. The Dark Knight Returns, Batman Year One, Crisis on Infinite Earths, etc. Opowiadają różne historie, więc i prawie za każdym razem Batman grany jest przez innego aktor. To czy Batmanem jest Thomas Wayne czy Bruce Wayne nie ma różnicy. We Flashpoint mamy akurat dwóch Batmanów z których jeden jest grany przez Conroya, ale nie uważam, żeby to musiała być konieczność.

RemiRose

Ja mam zasadę, że jeśli Batmanem jest tradycyjnie Bruce, to głosu powinien użyczyć Conroy. Oczywiście, jeśli będzie to inny aktor, to nie popadnę w nieuleczalną depresję, ważne by dobrze zagrał. W tym przypadku Batsem jet Thomas więc szczerze mówiąc, tutaj nawet nie chciałbym widzieć Conroya.
Tyger! Tyger! Burnining bright
In the forest of the night,
What immortal hand or eye
Could frame thy fearfull symmetry?
--------------
Country Stories. Od komiksu, aż po film.
http://remirozanski.tumblr.com/