Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wonder Woman, Nightwing i inni bohaterowie w "Batman vs. Superman"

Zaczęty przez Q, 08 Listopad 2013, 14:36:33

Leon Kennedy

Tak, oczywiście chodziło mi o Killer Croca :). No jak już miałby zagrać w Batman vs Superman to Metallo mógłby być niezłym wyborem.

Doctus

A mi się wydaje że The Rock zagra jednego z pozytywnych bohaterów. Stawiam na...


LelekPL

Ja bardzo chciałbym aby to był Lobo... ale Marsjanin też nie byłby zły. Według mnie świetna decyzja.

Ogólnie jestem zadowolony, że WB udało się zgarnąć Johnsona, bo Marvel też na niego polował. W tym roku był najbardziej dochodową gwiazdą ekranu i jest na pewno nazwiskiem, które teraz przyciąga ludzi i osobą, która jest wręcz stworzona do kina superhero.

Rado

Też bym chciał Lobo. Johnson kojarzy mi się z taką rubasznością i zabawą, do tego umie przywalić w mordę, czyli idealny Lobo. Moją drugą opcją byłby Metallo, aczkolwiek Marsjanin też spoko. Przyszło mi jeszcze do głowy, że może Shazam?

Kadaver

Jako Lobo wola?bym Momo?. Bardziej ni? na Shazama Johnson pasowa?by na Black Adama. Móg?by by? te? Bane'em (ale raczej nie w tym filmie). 

Doctus

CytatMóg?by by? te? Bane'em (ale raczej nie w tym filmie).

Absolutnie ?adnego Bane'a. Je?eli za x lat Affleck b?dzie Batmanem w swoim solowym filmie, to niech wykorzystaj? w nim przeciwników którzy jeszcze si? nie pojawili na ekranie lub mia?o to miejsce wiele lat temu (np Riddler, Pingwin, Mr. Freeze, Poisyn Ivy). Bane mo?e sobie istnie? w tym universum, ale skoro Batman ma ju? czterdziestk? to chyba lepiej ?eby z?amanie kr?gos?upa mia? ju? za sob?.

Kadaver

?e mia?by to ju? za sob? nie oznacza, ?e nie móg?by znowu walczy? z Bane'em. Chocia? akurat w "Batman vs Superman" Bane'a bym nie chcia?.

Johnny Napalm

DC pogwałciłoby swoją niepisaną zasadę, że w kolejnym filmie z tym bohaterem mamy innego głównego wroga. Poza tym rzygać by się chciało, gdyby okazało się, że znowu będzie Bane.
CytatTeż bym chciał Lobo. Johnson kojarzy mi się z taką rubasznością i zabawą, do tego umie przywalić w mordę, czyli idealny Lobo.
Również jestem za Lobo, no i ogólnie lubię bardzo tego aktora. Ciekawe tylko czy... kolor skóry  ;) by mu wtedy zmienili na bardziej biały? :D
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Funky

Cóż film będzie bardzo komiksowy skoro będzie w niej Wonder-Woman (jeden Superman to i tak za dużo dla mnie :P) Na dzień dzisiejszy czekam jedynie na soundtrack (mam nadzieję że Hans jednak napiszę mużykę do tego filmu) a sama produkcja coraz bardziej zaczyna mnie zniechęcać. Brak Nolana działa na mnie tak jak odstawienie heroiny przez narkomana :P. Żeby chociaż kręcili "Batman Beyond" to miałbym inne nastawienie a tak to cóż...

Doctus

CytatBrak Nolana dzia?a na mnie tak jak odstawienie heroiny przez narkomana

You made my day, Funky! zapisz? sobie to zdanie do ksi??eczki gromadz?cej z?ote cytaty fanboy'ów Nolana.

Funky

Do jednych trafił Burton do innych Nolan, a i żaden ze mnie fanboy bo jednak taka "drobnostka" jak poparzona twarz Denta który chodzi po Gotham bez znieczulenia (gdzie Harvey robiłby pod siebie z bólu) lub wyjeżdżający autobus z banku. Takie rzeczy dzisiaj mnie strasznie irytują ;)

Doctus

Skoro ju? z Funky'm zrobili?my ruch w tym temacie, to warto przytoczy? nowe informacje na temat filmu:

Cytat- Jason Mamoa will not be Martian Manhunter or Aquaman. Neither character is in the film.

- Wonder Woman could have "cameo plus" type role in the film, on par with what Scarlett Johansson as Black Widow did in Iron Man 2

- Expects the first look at Ben Affleck in early 2014 right around the time they will start filming in February.

- Has been told that the film is truly a Superman sequel and not a secret Justice League film like everyone suspects.

- Thinks that Arrow being included in the DC Movie Universe is wishful thinking.

- Believes we will get another Superman sequel without any other DC characters.

- Character wise he expects Batman to be, " a healthy amount of Dark Knight Returns, a bit of Kingdom Come, and just a dash of Batman Beyond."

- No Batman villains will be included.

- Doesn't expect any shade of blue or tights for the Batsuit. More armor with Beyond and or Kingdom Come capabilities.
Read more at http://www.comicbookmovie.com/fansites/notyetamovie/news/?a=92438#XEcluoVTTlBFEdHP.99
Troch? ?mieszy mnie opisywanie Batmana który ma by? mieszank? wszystkich starszych i bardziej zgorzknia?ych wersji. Affleck mo?e i ma t? czterdziestk?, ale wygl?da na m?odszego wi?c skoro ju? chc? robi? z Gacka takiego weterana uwa?am ?e lepszym wyborem by?by jednak Josh Brolin. WW jednak ma si? pojawi? na zasadzie cameo, co jest bardzo dobr? informacj?, cho? nie mam poj?cia jak chc? j? sensownie wpisa? w fabu??. O wiele by tu bardziej pasowa? wspominany wcze?niej przeze mnie Martian Manhunter który móg?by na koniec zmobilizowa? Batmana i Supermana do za?o?enia Justice League. Je?eli jaki? superbohater ma mie? cameo w tym filmie, to powinien by? równie do?wiadczony co Batmana, a w najgorszym wypadku na pewno nie mniej ni? Superman.

LelekPL

Te plotki z tym starym Batmanem rzeczywi?cie mocno przesadzaj?. Dopiero co wprowadzaj? nowego Batmana do tego uniwersum i ju? pod koniec kariery. Jak on ma poci?gn?? jaki? sequel w takim razie? Bo chyba nie s? na tyle g?upi aby potem robi? Justice League bez Bruce'a w roli Batmana... albo w ogóle nie mie? dalszych planów na ten zespó? i sequele z nim zwi?zane. Je?li to prawda to jest to s?aba strategia.

Doctus

Spokojnie, Batman b?dzie ca?y czas i mo?esz by? pewien ?e wycisn? z Afflecka ile si? da. A on im na to pozwoli, bo ma naprawd? frajd? z grania komiksowej postaci. Batman mo?e sobie by? u szczytu kariery, pami?taj jednak ?e nawet w wieku 50 lat potrafi? powróci? do gry i to wcale nie na jednorazowy wyst?p. Batman jako starszy i nieufny osobnik b?dzie ciekawym elementem JL, oraz mo?e pasowa? do ewentualnej adaptacji Wierzy Babel w przysz?o?ci. Ciekawi mnie jakie b?d? do?wiadczenia tego Batmana, czy spotka? ju? nadludzi, czy zaserwuj? nam powtórk? nolanowskiej stylistyki. Du?o pyta?, ale musz? si? przyczepi? ?e z tym porównaniem do Beyond si? zb?a?nili ju? kompletnie, bo nie wiem jakie niby cechy chc? zaczerpn?? od 80 letniego Bruce'a Wayne'a. Affleck b?dzie chodzi? o lasce?

CytatJak on ma poci?gn?? jaki? sequel w takim razie?

Je?eli pojawi si? solowy film z Batmanem, to ma on dzia? si? przed pojawieniem Supermana na ziemi. Maj? du?e pole do popisu, mog? zaprezentowa? nam Robina (preferowa?bym Jasona), oraz bardziej nadludzkich przeciwników (Mr. Freeze, Clayface, Killer Croc, Man-Bat). Chcia?bym ?eby to by?o mroczne i jednocze?nie komiksowe kino, bez zb?dnego filozofowania i usilnego ucz?owieczania bohaterów. Mog? by? nawet przerysowani jak u Burtona, tylko prosz?, niech w ko?cu Batman przypomina film komiksowy.

Mr.G

A ja wci?? mam nadziej?, ?e "emerytowany Batman" nie tyczy si? tyle wieku Bruce'a, co raczej jego do?wiadcze?, które kaza?y mu porzuci? dzia?alno??. Z jednej strony mamy ?wie?utkiego Supermana, którego dopiero pozna? ?wiat i który wspina si? na szczyt swej superbohaterskiej kariery, a z drugiej ?yj?c? gdzie? tam w mrocznym Gotham dawn? legend?, zgorzknia?ego Bruce'a, który obieca? sobie nigdy wi?cej nie przywdziewa? kaptura (mo?e z powodu Jasona Todda, mo?e z powodu Barbary Gordon albo innej tragedii, o któr? si? obwinia). To by?by ciekawy kontrast i nie wprowadzono by Batmana u schy?ku kariery, co raczej ukazano nowy rozdzia? jego losów jako? zdeterminowany przez pojawienie si? Supermana. Chocia? trzeba by to zgrabnie rozegra?, by ten powrót do dzia?alno?ci nie by? po prostu powtórk? z Nolana.

No i podobaj? mi si? bardzo te nowe doniesienia. Minimum Amazonki, film skupiaj?cy si? faktycznie na Batmanie i Supermanie, a nie na Lidze. Wszystko super, tylko niepokoj? mnie doniesienia o kostiumie... znów zbroja? Jeszcze w stylu BB? Jak Snyder nie da nam szaro-czarnego komiksowego kostiumu, to ju? nie wiem kto to zrobi.
Ale fajnie, ?e The Rock prawdopodobnie do??cza do uniwersum. Lubi? go :)