Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Real Superhero, pomózcie!

Zaczęty przez kickass, 21 Czerwiec 2014, 14:33:41

jakura

Policja nic mu nie zrobi poza wylegitynowaniem i ew pouczeniem, bo maja obowiazek dbac o bezpieczeństwo, a ktos w stroju bohatera raczej ściągnie na siebie jakieś kłopoty w postaci agresywnych, młodych panów.
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Rado

Ludzie, wkręcić się dajecie...

kickass

Co do nazw, ma ktoś jeszcze jakieś pomysły ?
Dead man jakoś mi nie podszedł....


Rado

Sąsiedzki Strażnik. Mógłbyś "SS" mieć na piersi na przykład.

lady_ozzy

<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Johnny Napalm

THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

lady_ozzy

Skoro na logo masz double 'H'... Hool's Hunter. Jestem strasznie ciekawa tego kostiumu.
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

kickass

"Hool's Hunter"- nazwa swietna, tyle ?e nie przyjmie si? to u nas, bo po?owa obywateli Polski nie
zrozumia?a by co do nich powiedzia?em na ulicy  :-\  Bardziej bym potrzebowa? jak?s Polsk? nazw?,  tak aby ka?dy  j? zrozumia? i potrafi? napisac.
(Co do kostiumu, to mysl? ?e wyrobi? si? jeszcze w tym tygodniu, o ile kurier si? nie spózni)

franek



Show Must Go On!!!

kickass


franek

No widzę właśnie z 15 będziesz mieć albo i 40 tak czy tak to wszystko to kretynizm i przykład jak popkultura działa na słabe umysły.


Show Must Go On!!!

lady_ozzy

Spokojnie franek, nie nerwowo... pewnie masz rację ale dajmy się koledze wykazać. Ja przyznam, że Mnie zaintrygował i czekam na efekty.
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Bless

#28
Puki Póki nie ma w planach kupna jakiejkolwiek broni to jest good :D i niech prubuje próbuje swoich sil jako bohater, choc musze przyznac ze aby byc bohaterem nie trzeba miec kostiumu lecz wystarczy byc dobrym i uczciwym czlowiekiem na codzien co dzień :)

Polskich znaków i interpunkcji też mógłbyś zacząć używać - Rado

kickass

Heh,dzięki
Wywalilem nawet gaz do kosza aby mnie nie kusilo
użyć ,bo potem same kłopoty są
(np. Real life SuperHero Pheonix jones (usa) który został aresztowany i skazany
przez sąd za użycie gazu w żeby rozproszenia bójki... Poczytajcie o
nim)
Jak to jest że w Usa są setki superbohaterów a w Polsce
jak zwykle nie ma nikogo?.....