Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

Kujaw

Kawałek do Baksztagu o Kapitanie Leatherwingu, czyli elseworldowej, pirackiej wersji Gacka

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Johnny Napalm

Świetna praca Mel. Jestem pod wrażeniem.
Ja mam kilka rysunków z Gacentym, ale wrzucę je dopiero pewnie za miesiąc - umówiłem się z kimś, że trafią najpierw gdzie indziej. Nie, nie do Muzeum Narodowego za Matejkę.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

http://www.moviecitizens.com/fan-made-justice-league-concept-art/

Znalazłem coś bardzo fajnego. Wersja CGI Justice League według Timma. Szczerze, to na chwilę obecną, zdecydowanie bardziej wolałbym obejrzeć taki film niż aktorski. Superman wygląda trochę dziwacznie, ale Batman w designie po prostu wymiata!

Altair



Mój speedpainting po dlugiej przerwie. Mam nadzieję, że z każdą pracą będzie coraz lepiej.

Johnny Napalm

Całkiem fajna pracka. Jest pomysł na rysunek, no i dynamika. Pewnie jeszcze lepiej by rysunek/malunek się prezentował gdybyś startował z bazą narysowaną odręcznie, a potem dopiero wrzuconą do PS. Pomyśl o tym.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

Maul musiał się mocno pociąć tym ostrzem pod pachą :) a przynajmniej wydepilował sobie włosy

Altair

Hehe, pod pachą ma jeszcze metalową część miecza. ;)

franek

Bardzo fajnie, podziw jak najbardziej zasłużony ;)


Show Must Go On!!!

Mel

Całkiem fajne, Altair! Choć rzeczywiście musisz coś wykombinować z konturami oraz pędzlami w PS. Kontury są zbyt widoczne, a cień za bardzo się zlewa z ogólną kolorystyką, nadając pracy ten nieprzyjemny i jakże znienawidzony efekt "blur".

A teraz coś ode mnie:



Quickpaint w Photoshopie, zatem nie bierzcie tego poważnie :D Wiem, peleryna jest zbyt obszerna, są pewne braki (akurat ta "lewitująca" dłoń była zamierzonym efektem pyłu/dymu/whatever) i niedopracowane detale - taki urok quickpainta. Ogólnie nie przykuwałam do tego zbytniej uwagi, a i mój tablet nie pozwala na popisywanie się.
Za jakiś czas wrzucę czyściejsze i "czytelniejsze" arty wykonane sposobem tradycyjnym. Trochę mi się przejadła sztuka cyfrowa.

Większa i nie zedytowana wersja:
http://i47.tinypic.com/vskv2q.jpg

franek

Nie wiem co ty masz do swojej pracy, jest genialna. Przyznaję to mimo to że jestem zwolennikiem tradycyjnego rysowania, ale też dobrym artem w komputerze nie pogardzę ;)


Show Must Go On!!!

Funky

Mel pzecież ten Batman wygląda rewelacyjnie!. Peleryna ma w sobie coś demonicznego i groźnego, zresztą Batman bardziej przypomina tutaj jakiegoś demona niż człowieka (oczywiście jest to bardzo fajne). Kurdę Mel powinnaś sprzedawać swoje rysunki bo talent masz ogormny ;)

Mel

Cytatle też dobrym artem w komputerze nie pogardzę
Właściwie ja też, ale jak to JA chcę coś walnąć w Photoshopie, to bywa, że chcę walnąć tabletem o ścianę, podłogę, próg... Nadal pracuję na tym samym starym, rozlatującym się tablecie :)

CytatKurdę Mel powinnaś sprzedawać swoje rysunki bo talent masz ogormny
Bez przesady. Kwalifikuję się jako "average artist". Choć czasami coś tam za kasę walnę i nawet ostatnio zlecono mi (po znajomości, oczywiście) zaprojektowanie okładki do rosyjskiego przedruku książki:

http://oi45.tinypic.com/fmnwy0.jpg
Twarz w nikłym procencie inspirowana strukturą ikony prawosławnej

(to był OSTATNI raz, kiedy pracowałam z farbami olejnymi i akrylami. NEVER AGAIN!)

franek

No no, ładnie się wiedzie skoro proszą cię o projekt okładki do książki dla czerwonych ;)


Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

Mistrzostwo! Mistrzostwo! Mistrzostwo!
No rozpierdalasz po prostu Mel, cóż więcej można powiedzieć.
CytatPeleryna ma w sobie coś demonicznego i groźnego, zresztą Batman bardziej przypomina tutaj jakiegoś demona niż człowieka (oczywiście jest to bardzo fajne).
Również zgadzam się z tą opinią. Nic dodać, nic ująć.

Kurde, chciałbym coś zapodać od siebie, ale nowych dokończonych rysunków obiecywałem na razie nie publikować. Póki co zapodam coś starego, ale w wersji cz-b:
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Mel

Dziękuję~~

A tego arta już widziałam, Napalm ;) Choć nie przepadam za relacją JokerxHarley tego typu, to sam w sobie arcik świetny, a w szczególności w wersji B&W.