Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Zwiastuny i klipy z "Batman v Superman: Dawn of Justice"

Zaczęty przez kelen, 16 Kwiecień 2015, 10:11:46

LelekPL

Jednak zwykły teaser, bez wielu scen akcji, więc obejrzałem...

Nie rozumiem wypowiedzi, że jest za mroczno... To Batman! Jak niby miało to wyglądać? Ton jest bardzo dobrze dobrany do materiału.

Mamy informacje czemu będą ze sobą walczyli, mamy wypowiedź Luthora (jest też Neil Degrasse Tyson), mamy głos Batmana, jest Batwing i samochód. Wygląda to wszystko ciekawie i sugeruje, że rywalizacja dwóch bohaterów zajmie więcej czasu niż się wszyscy spodziewali.

Gdybym miał powiedzieć jedną rzecz, która mi się nie podobała to jest to komputerowy Batman na szczycie jakiegoś wieżowca. Wielka szkoda, że to nie był praktyczny efekt.

Rado

A, i zdaje się na końcowym logo Supermana są gdzieniegdzie ślady krwi - ekstra!

Mroczny Rycerz


Deuce

Również jestem bardzo zadowolony. Do samego filmu jestem bardzo pozytywnie nastawiony od czasu, gdy dowiedziałem się, że mój faworyt, Ben Affleck, zostanie Batmanem. Najlepszy wybór ze wszystkich nazwisk, które się jakiś czas temu przewijały.
Kostium nareszcie wygląda świetnie. Dobrze leży na aktorze. Jestem jednak zwolennikiem nieco dłuższych uszu. Co najważniejsze, Batman ma wreszcie odpowiedni głos, a nie jakieś komiczne charczenie.
Miasto wygląda ciekawie, piękne auto Batmana i ogólny klimat jest mroczny, czyli tak jak powinno być.
Jedyne do czego mogę się przyczepić, to śmiesznie wyglądająca głowa Supermana, kiedy dźwiga rakietę i jego pomnik mógłby być bardziej komiksowy, z orłem na przedramieniu. Są to jednak drobiazgi, które w żaden sposób nie osłabiają moich oczekiwań na dobry efekt końcowy.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Bless

Powiem to tak, generalnie ok i tak naprawde juz mnie nic nie interesuje w sensie opinie zle a to dobrze a to tragicznie itp... Ja wiem jedno, jest scena doslownie 1-2 sekundowa jak Batman wychodzi z cienia w jakis ruinach czy cos i jak to zobaczylem (w sensie postac Batmana, jego sylwetke itp...) to mnie zamurowalo ...... z pieprzonego wrazenia ! On wyglada tak cholernie dobrze ze juz odliczam dni kiedy sie pojawie na premierze tego filmu ! A sam fakt ze film czerpie garsciami z TDKR to dla mnie kolejny plus !

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

Koszykówka i Batman, moje dwie miłości, dają nam najlepsze spojrzenie na nowy strój i samochód Batmana. I mały urywek ze strojem WW jeśli kogoś to ciekawi:

http://bleacherreport.com/articles/2429156-deandre-jordan-rolls-out-new-batmobile

Leon Kennedy


Funky

Jak dla mnie nie urywa tyłka, zamiast tego długiego fragmentu z pomnikiem Supermana powinni pokazać więcej Batmana i to w jaki sposób mówi. Bo w zwykłym kostiumie (z tymi króciutkimi uszkami do których nie mogę się przyzwyczaić i masą wygląda jak misiek z siłki :P) pewnie będzie miał inną barwę głosu niż w tej metalowej puszcze (głos niczym jak u robota :-\).

Anonimowy Grzybiarz

Po ?redniawym "MoS", kontynuacja by?a mi w du?ej mierze oboj?tna, dopóki nie zobaczy?em Afflecka w stroju Gacka. Natomiast drugi zwiastun sprawi?, ?e si? jaram, bo ka?de uj?cie na Wayne'a, Batka wygl?da totalnie epicko, klimat jest ci??ki, Irons i Luthor prezentuj? si? ?wietnie, a wisienk? na torcie jest pomazany kostium R. Oby nadmiar bezsensownej akcji i pompatyczny ton nie zabi? tej produkcji.

https://www.youtube.com/watch?v=wAcbTd8Nd70

The Dream

Zwiastun duuuu?o lepszy od tego wcze?niejszego teasera. Jednak plotki o obecno?ci Bruce'a w Metropolis podczas ataku Zoda by?y prawd?. No i faktycznie co? jest na rzeczy z martwym cia?em Zoda. Jak dla mnie to wszystko wygl?da super. Jest klimat, ?adne obrazki, Batman koksu, sceny z Supermanem te? wygl?daj? ciekawie, fabu?a raczej nie b?dzie nudna. Je?li wyjdzie z tego s?aby film, to b?d? niepocieszony.
Jak już powiedziałem, bardzo proszę o zwrot moich czerwonych kozaków.

Leon Kennedy

Wow, po prostu WOW. Zapowiada si? ?wietny mroczny film, z jak?? ilo?ci? patosu, który w ogóle mi nie przeszkadza. Ben jako Batman prezentuje si? fantastycznie, chyba serio mamy szans? dosta? najlepszego Batmana w historii. Ciesz? równie? sceny z ko?ca 'Man of Steel", jak i ukazanie cia?a Zoda. B?dzie super, musi by?!!

Johnny Napalm

Kur#@! To będzie świetny film, tak czuję. Zajawka i screeny są powalające! Chyba naprawdę lepiej nie mogło być. Świetna obsada, świetne ujęcia i prawdopodobnie logiczny scenariusz, pozbawiony luk fabularnych – również tak tylko przeczuwam oczywiście, przed obejrzeniem filmu, ale po tych screenach już sobie mniej więcej poukładałem w głowie jak to może wyglądać chronologicznie i zapowiada się miód dla oczu.

Każdy filmowy Batman/Bruce Wayne jest inny i prawie każdy miał swoje plusy, jednak myślę po tym co zobaczyłem do tej pory, że szanse Afflecka na wybicie się na wzorcowego Batsa są coraz większe.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Leon Kennedy

Prezencję ma zajebistą, a i aktorsko powinien podołać.

Leon Kennedy

Nowy klip zajebiście podgrzewa atmosferę przed jutrzejszym zwiastunem  :)