Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDK"

Zaczęty przez Q, 21 Styczeń 2008, 20:50:58

Juby

Ja tu sobie rozkminiam, czy Woland już skończył tworzyć galerie do TDK, a w ciągu jednego tygodnia wychodzi tutaj jeszcze ponad 50 nowych fotek z filmu i z planu? :P Chyba poczekamy trochę dłużej.

Cieszy mnie, że wyszła ta fotka w lepszej jakości, bo ta mała, zeskanowana, pomazana mazakiem w galerii BC, była tragiczna:


I czy nie uważacie, że wszystkie fotki, na których widoczny jest "green box" powinny się znaleźć w galerii fotek z planu? Bo trzy są aktualnie w galerii fotek z filmu i jakoś one strasznie mi tam nie pasują. :P





Posted on: 30 Czerwiec  2009, 09:44:15

 A i jeszcze te dwie fotki:



kelen

#1186
http://img197.imageshack.us/img197/8747/dk0179.jpg

Z jakiej sceny ta fotografia moze pochodzic? Joker pozyczyl woz policyjny zeby uciec z imprezy u Wayne'a, czy znow jakas scena usunieta? Albo po prostu fotka z planu?

CytatJako psychofan;p niewyobrazam sobie, ze gdzies sa filmiki z heathem jak np w pelnym makeupie opowiada o filmie albo z nolanem dyskutuje a my tego nie zobaczymy...wrrr/c.eastwood/

Takiego materialu z Heathem jest na pewno troche, Nolan w jakims wywiadzie wspominal czemu nie chce umieszczac duza ilosc materialu dodatkowego z Ledgerem.
Ale szkoda. Chcialbym zobaczyc material z planu, chociazby jak filmowali Ledgera jezdzacego na deskorolce po planie w stroju Jokera :) Na YT jest male nagranie tego, ale nie z kamer filmowcow.

Juby

Ten Joker to chyba jest z sceny tuż po schwytaniu go przez Gordona, po pościgu.

kelen

Tez mozliwe.
Cos dla Maxiego

Mel


Woland


You're in for a show tonight, son.

Mathes

Cytathttp://img197.imageshack.us/img197/8747/dk0179.jpg

Z jakiej sceny ta fotografia moze pochodzic? Joker pozyczyl woz policyjny zeby uciec z imprezy u Wayne'a, czy znow jakas scena usunieta? Albo po prostu fotka z planu?

Z tego co mi wiadomo to ta scena, nie została pokazana w filmie, należy do tych "scen usuniętych".

Juby

Cytat: Matches w 09 Sierpień  2009, 11:36:45
Z tego co mi wiadomo to ta scena, nie została pokazana w filmie, należy do tych "scen usuniętych".

Z tego co mi wiadomo, o tym że ta scena należy do usuniętych wie każdy kto oglądał film. A z którego ona jest momentu już zastanawiałem się z chyba z kelenem bodajże 2 miesiące temu. :P

Posted on: 09 Sierpień  2009, 15:57:26

 


























Posted on: 13 Sierpień  2009, 18:09:27

 Ej mam prośbę. Mam bardzo mało czasu wolnego aby oglądać TV, i nie udaje mi się złapać zapowiedzi TDK z TVNu, a widzieli ją moi bracia i mówili, że jest konkretna (jak kinowe zwiastuny). Czy mógłby ktoś nagrać tę reklamówkę i wrzucić ją na YT, a następnie podać link? :-\

Posted on: 22 Marzec  2011, 10:30:25

 A i czy ktoś ma link do pobrania polskiego tv spotu z sierpnia 2008 roku?

Hydro

Nono, brawa dla TVN, naprawdę dobrze zmontowany spot TDK. Puszczają dokładnie co 2 blok reklamowy, więc dosyć łatwo namierzyć ;D
It's a funny world we live in.

Mikoto

I do tego jeszcze lektorem będzie Janusz Szydłowski, podobnie jak w każdym poprzednim Batmanie ;D. Na pewno lepiej wypadnie niż facet, który jest lektorem na DVD.

Juby

Dzisiaj widziałem (ale jak ktoś ma możliwość, to i tak może wrzucić filmik w neta). TV spot jest naprawdę zajebisty (tylko szkoda, że muzyka na końcu nie pochodzi z filmu...

A co do lektora, to w telewizji N można teraz ustawiać, czy wolisz wersję z lektorem, czy z napisami. ;)

JaRo II

 Też nie mogłem jakoś natrafić na tą zapowiedź, ale wczoraj się udało. Bardzo dobra reklama, dużo Jokera, nawet pada kultowy tekst "Skąd ta powaga?" Szkoda tylko, że w tych wszystkich reklamach, zwiastunach promujących ten film tak usilnie jest pomijany Harvey/ Dwie Twarze.
A tak swoją drogą- pamiętacie może reklamę z TVNu, gdzie reklamowali całą serię starych Batmanów? Była świetna, do dziś pamiętam końcowy tekst- "Batman tylko w TVN. I to w poczwórnej dawce". TVN umie film ładnie zareklamować, jednak nie mogę zrozumieć dlaczego stare Batmany nadaje w niedzielnym pasmie familijnym. Zasługują one na superkino tak jak filmy Nolana.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Juby

Oto zapowiedź:
http://www.youtube.com/watch?v=Pog6M2vV6zo

Co do lektora, to jest bardzo kiepski. Najlepsze są teksty Gordona do Denta: "Podobno nieźle walisz prawą?" (:o) i Gambola do Jokera: "Pogadam z ziomalami..."! ;D


Hydro

' Co ci? nie zabije, to ci? tylko spaczy'
'Zwo?am swoich ziomali i...'
'Powiedz mi szybciutko'
'Podobno nie?le walisz praw?' (skojarzenia mode on)

Batmobil przet?umaczony jako SKOCZEK (sic!), i to tylko niektóre kwiatki naszego genialnego t?umaczenia : D Jednak mog?o by? gorzej. Btw, irytuje mnie ca?kowite pomini?cie napisów z ?wietn? muzyk? Zimmera, idealn? na koniec, zamiast tego dostajemy reklam? Nie k?am kochanie. Ech.
It's a funny world we live in.

Q

Niestety tłumaczenie, bodajże Magdaleny Balcerek, nie raz było bardzo nietrafione. 

Tumbler jako Skoczek już tak tłumaczony był w "Batman Begins".
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)