Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDK"

Zaczęty przez Q, 21 Styczeń 2008, 20:50:58

(A)nonim

CytatCzasami mam wrażenie że "fotomontaż!" to reakcja obronna organizmu u niektórych osób, tylko nie bardzo wiem na co.
To IMHO ma taką samą przyczynę co niektóre teorie spiskowe, ludziom trudno uwierzyć że "półbogowie" mogą mieć styczność ze zwykłymi śmiertelnikami.
No i jest jeszcze to o czym mówi Mel.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Corso

Nie idźmy w zbytni "surrealizm przyczynowy". Wiele prawdy jest w tym co mówi Mel. Generalnie fotografia w ostatnich latach opiera się na fotoshopie. Dla mnie jest to pujście na łatwiznę, oraz sposób na ukrywanie amatorszczyzny. Thats all. ;)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Mihcim

Super zdjecie, sam na poczatku myslalem ze to fake ; )

Juby


Mel

Ah, no wybaczcie, że tak wracam do tematu "fake czy nie-fake", ale biorąc pod uwagę dzisiejsze możliwości i profesjonalnych grafików komputerowych, to można się nieźle sparzyć na niektórych fotach lub symulacjach 3D...
Oto jeden z przykładów:

Oczywiście widać, że to fake, ale jako gotowa bryła nieźle nadaje się do podkładów fotograficznych (tzw. fotomontaży)
Facet pisał, że to jeszcze nie jest dokończony projekt i stara się o jak najbardziej "realny" efekt.
(Dla lepszego efektu: prawy przycisk myszy->pokaż obrazek)

Mihcim

Ladnie,ladnie
masz moze strone skad wzielas ten obrazek?

Mel


Juby


Mel

Pierwsza fota - mina jakby ktoś mu matkę harmoszką zaciukał...

Sammy

This city deserves a better class of criminal....And I'm gonna give it to them. You'll see...I'll show ya.

Juby

WOW trzecie zdjęcie wymiata! Czemu tego nie dali w filmie. :P

I witam z powrotem Summy, trochę Cię już tu nie widziałem. ;)

Mihcim

heh ta mina Jokera  w trzecim zdjeciu ; )

Maxie Zeus

Z całkiem podobnym, równie melancholijnym wyrazem twarzy, Joker odjeżdzał po strzelaninie przed ratuszem w 'Batman' '89.
Zastanawiam się, dlaczego te fotki wychodzą jeszcze/dopiero rok po premierze 8)

Sammy

#1183
witam ponownie:)
ta sytuacja maxie faktycznie jest dziwna ale poniekąd się ciesze, bo a nuż coś się fajnego pojawi, a z drugiej strony wb mogłoby wydać juz ta edycje ze wszystkim z materiałami z planu, reportazami zdjeciami itd napewno maja tego wiecej, napewno jest jeszcze troche tego z heathem tylko za wczesnie pewnie i zrobia kolejne wydanie dla kasy/oby/. Jako psychofan;p niewyobrazam sobie, ze gdzies sa filmiki z heathem jak np w pelnym makeupie opowiada o filmie albo z nolanem dyskutuje a my tego nie zobaczymy...wrrr/c.eastwood/
wiec super, ze cokolwiek wyplywa po takim czasie ale niech fanom dadza nawet za kase to na co czekali tyle czasu, bo wydanie jakie wyszlo pod wzgledem dodatkow z ledgerem jest strasznie biedne.

no to jedziem dalej ;D







reszta http://img142.imageshack.us/gal.php?g=dk0153.jpg&via=yfrog
This city deserves a better class of criminal....And I'm gonna give it to them. You'll see...I'll show ya.

Maxie Zeus

Joker i Joker... Nie, żebym narzekał, bo Jokera nigdy za wiele (szczególnie w pozach, które nie było nam dane zobaczyć w filmie) ;) ale gdzie jest Two-Face? Czekam już rok na fotkę Dwóch Twarzy w spalonym garniaku. I nic..
Może się kiedyś doczekam..
Posted on: 30 Czerwiec  2009, 01:08:38

 Przynajmniej Scarecrowa pokazali..