Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Friends/Przyjaciele

Zaczęty przez Darkoff, 02 Maj 2014, 15:36:05

Darkoff

Nie wiem czy by?, czy nie, przynajmniej ja nie zauwa?y?em.


Najlepszy sit-com w historii, od którego zrobi?a si? niesamowita moda na tego typu seriale. Niektóre lekko zapo?ycza?y cechy tego serialu( Ró?owe Lata 70te, btw. ?wietny serial ) a nie które chamsko ?ci?ga?y wszystko co si? da
( How I Met Your Mother ). Mimo up?ywu wieeelu lat, serial w swoim gatunku wci?? jest niedo?cigniony. Przez dziesi?? lat trzyma? niesamowicie wysoki poziom, który nie spad? ani troch?. Naprawd? warto obejrze? te 10 sezonów, poniewa? jest to przygoda niesamowita. Serial z gatunku ,,zapomnie?, by móc si? bawi? jeszcze raz''.

Johnny Napalm

Poziom może i nie najgorszy, kiedy porówna się go z tymi damsko/męskimi tytułami, które aktualnie są produkowane. Jednak jak dla mnie to ten serial był synonimem tego czego nie lubię w serialach. No i chyba on wyznaczył pewną drogę, jako wzór dla innych tasiemców. Był strasznie kiczowaty, z dialogami cisnącymi na cholerne cool. Cała zabawność wynikała w nim nie z dobrej fabuły, a zajefajnych gagów czy też przypadków losowych, których doświadczali bohaterowie.
Poza tym, nie wiem czy ja tak go odbierałem, ale zawsze uważałem ten serial za napisany ściśle pod dorastające dziewczyny, które programowały się jego treścią. Tak życie nie wygląda. :P
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Darkoff

Pod dorastaj?ce dziewczyny? No nie wiem. Za pierwszym razem ogl?da?em sam, i ogl?da?o mi si? genialnie. Po kilku latach wróci?em do ogl?dania z moj? dziewczyn? i ogl?da?o mi si? jeszcze lepiej. Wi?kszo?? fanów tego serialu jakich ja znam to w?a?nie pary. W tamtych czasach dla dziewczyn by?o raczej ,,Mad about you'' czy ,,Buffy''.