Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Watchmen

Zaczęty przez Maxie Zeus, 08 Marzec 2008, 07:53:44

Maxie Zeus

Nareszcie wystartowaly zdjecia do filmu "Watchmen". Co o tym myślicie?:

Jeffrey Dean Morgan - The Comedian
http://superherohype.com/nextraimages/watchmencomedian.jpg

Patrick Wilson - Nite Owl
http://superherohype.com/nextraimages/watchmenniteowl.jpg

Matthew Goode - Ozymandias
http://superherohype.com/nextraimages/watchmenozymandias.jpg

Jackie Earle Haley - Rorschach
http://superherohype.com/nextraimages/watchmenrorschach.jpg

Malin Akerman - Silk Spectre
http://superherohype.com/nextraimages/watchmensilkspectre.jpg

Scena akcji:
http://www.comingsoon.net/gallery/21117/hr_Watchmen_6.jpg
Posted on: 08 Marzec  2008, 07:49:08

 Jezeli link nie chce sie wam otworzyc, skopiujcie go do zakladki "Adres" - wtedy sie otworzy!

(A)nonim

No zdjecia są dobre, bo nie róznią sie za bardzo od rysunków z komiksu, jak fabula tez bedzie taka sama (a podobno ma byc nawet wątek Czarnego Pirata!) to dostaniemy jedną z najlepszych ekranizacji komiksowych. Oczywiście mogą tutaj popelnic kolejne "V jak Vendetta"...
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Maxie Zeus

Wreszcie DC a nie Marvel.
Nite Owl w tym swoim kostiumie przypomina troche Batmana!

Breja

O Boze, kostiumy (poza Roarschachem) kiepskie. Przeciez w komiksie nie chodzilo o ekstra wyglądające wdzianka. Poza tym te stroje dla Nite Owla i Ozymandiasa wyglądają mega sztywniacko. Jak dla mnie kicha straszna. No i najlepsze - Ozymandias ma sutki na zbroi ;D 

Epid

Nie ma co ukrywac... najprawdopodobniej filmowcy z Watchmena zrobią kino akcji. Bo to sie sprzeda. 

Maxie Zeus

Dla mnie Rorschach zapowiada sie na najciekawszą postac. Jest w nim coś tajemniczego.
Przy okazjii, spójrzcie na fryzure Comedian'a - podobna do Ra's Al Ghul'a z komiksów.

Epid

Alez Rorschach byl i w komiksie najciekawszą postacią! Jego nie da sie spierdolic <lol>

Victor

Jak uslyszalem, ze Watchmen ma zostac zekranizowany to podskoczylem w miejscu. Przeciez to wlaściwie juz nieodzowna klasyka komiksu do której trzeba podejśc z nalezytym szacunkiem.
Świetna historia, charakterystyczni bohaterzy, narracja w calej opowieści.
Pooglądalem sobie photosy bohaterów (dzieki Maxi za linki) i nasunelo mi sie pytanie. Czemu stroje filmowych bohaterów muszą byc takie plastikowe.
Mam tylko cztery slowa do twórców filmu:
LUDZIE NIE SPARTOLCIE TEGO !!!!
Fire walk with me...

Maxie Zeus

Ja powiem szczerze - nigdy nie mialem doczynienia z komiksami "Watchmen", a ich historie znam tylko  z tego co znalazlem i wyczytalem na necie. Mam wielką nadzieje, ze zrobią coś dobrego, "przynajmniej" na poziomie filmów X-Men (które uwazam za dobrą ekranizacje komiksu).
Boje sie jednak, (jak juz wcześniej napisala Breja), ze sutki na stroju Ozymandiasa mogą wywolac kontrowersje, jakie mialy miejsce przy nieslawnym B&R. ;D

(A)nonim

CytatMam wielką nadzieje, ze zrobią coś dobrego, "przynajmniej" na poziomie filmów X-Men (które uwazam za dobrą ekranizacje komiksu).
Ale o czym my tutaj rozmawiamy, X-Men to zwykly lekki komiks ( ;D), filmy mimo ze dobrze zrobione to jakieś ambitne nie są i nie są tez ekranizacją jakiegoś wybranego tytulu, a Watchmen wraz z paroma innymi tytulami (i co zabawne wiele z nich to twórczośc Moore'a) to Obywatel Kaine wśród komiksów, z gotowym scenariuszem. Tutaj najwazniejsza jest treśc, która moze zostac okrojona i stracic swoje pierwotne znaczenie (przykladem jest VjV), albo nawet nie zostac zauwazona bo przycmi ją akcja (wlaśnie X-Men).
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Victor

(A)nonim zgadzam sie w kazdym wzgledzie. Watchem nie jest komiksem, ze tak powiem akcji. Moore staral sie raczej wglebic w psychike . Są to mocne charaktery. Są to bohaterowie, którzy czesto gesto są bohaterami bo tak ich nazwali, a tak naprawde są zwyklymi lud?mi.  Poznając ich historie zadac mozemy czy to ma byc osoba niosąca przyklad ??
Nie spojlerując - historia tyczy sie przebrzmialych bohaterów, którzy mają swoje problemy. Blask ich świetności dawno zgasl (nie wszystkich ;)), a niektórzy sami schowali sie w cieniu przed wcześnijeszym alter ego.
I o tym opowiada komiks.
Polecam lekture komiksu. naprawde warto. Moze nie jest to najświezszy trend, wspomniana narracja moze czasem zaleciec nutką pewnego retro, ale czyta sie znakomicie.
Fire walk with me...

(A)nonim

No Watchmen mozna świetnie i banalnie opisac odpowiedzią na pytanie jak wyglądaliby superbohaterowie gdyby zyli w naszym świecie.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Maxie Zeus

Dokladnie. Ale skąd wytrzasneliby takie stroje. Próba wytlumaczenia tego tak jak kostiumu Batmana w BB (kombinezon dla wojska), tu by nie wyszla na dobre.

Victor

Przyjrzalem sie fotkom postaci i stwierdzic musze, ze moze te stroje takie zle nie są. Jednak zbroje Batka czasem mnie denerwowaly. Przeciez w takim czymś chyba nie da sie robic takich sztuczek jak komiksowy odpowiednik :). Ale co komiks to komiks :) Czasem kula nie przebija stroju Batmana a czasem byle frajer nozem potnie na strzepy :)
Fire walk with me...

Arkard

Co sądze:

Komediant - genialny, wspanialy, seksowny, czarujący i morderczy. Nic dodac, nic ując. To jest po prostu PIeKNE. Jak zywcem wyjete z komiksu.

Rorschach - no jego ?le zrobic sie nie da. Bosko. Chociaz wyglądal fajniej na zdjeciu gdzie podpala szturmowca. Ale wygląda tez na dośc niskiego wiec efekt bomba.

Laurie - wygląda jak dziwka. I OTO KURNA CHODZIlO. Walter i inni zachowywali sie jakby kostium Laurie wyglądal puszczalsko. Cóz, ja nie poczulem tego ani razu w komiksie. A tutaj w firmie CZUJe to. Wspanialy up-date. Rządzi.

Nite Owl - prawdopobonie przywykne do tego, ale teraz... ugh... nie bardzo. Zbyt przypomina Batmana i serio malo w nim SOWY. Gdzie "kaptur"? Dlaczego on ma cowl Batmana? Chryste. W sumie dól mi sie podoba, ale maska - nie...

Oz - chryste panie czy to są sutki?
Wiecie, ja naprawde rozumiem dezycje Zacka. SERIO. Oz ma manie Aleksa Wielkiego i zrobil sobie zbroje podobną do macedo?skich pomników i ich ekwipunku, gdzie suty byly. Ale on tak fajnie ywglądal w samym materiale. nie mogli mu tego dac po jakąś fioletową opoke? I ten aktor wygląda stanowczo ZA mlodo.

JEDNAKze, jestem dobrej myśli. Nie moge sie doczekac.