Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

franek

WOW!!! Joker teraz tak wygląda? Super praca ;)


Show Must Go On!!!

BlackBat

Instant watch, Mel. Instant watch :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Johnny Napalm

Ale ożywiliście ten temat. :)
Kurde, Mel... Pierwsze słowo, które powiedziałem widząc twojego nowego arta, niestety nie nadaje się do zacytowania tutaj.
Funky kilka stron wcześniej powiedział, że powinnaś zajmować się tym zawodowo. Wyślij może te arty Grantowi, koleś chyba jako jeden z nielicznych jest w stanie napisać historię wpasowującą się w ich klimat. Jak nie odpiszę, to działaj na własną rękę. Właśnie, myślisz może o zrobieniu własnego komiksu? Chociażby krótka historia w twoim wydaniu byłaby ucztą dla oczu. Ciekawi mnie jak fabuła prezentowałaby się w połączeniu z twoim metafizycznym stylem.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Altair

Dżizas Mel! Genialne! Dziewczyno, leć pracuj gdzieś jako grafik/koncept-artysta w jakimś zespole związanym z grami/animacjami/filmami! Dałabyś tym ludziom tyyyyle inspiracji!!! great work!

Mel

#1144
Bez przesady, ludzie. Już wspomniałam, że jestem "average artist" - czyli rysować z sensem potrafię, ale szału ni ma. Zatem nawet nie myślę, aby się kontaktować z jakąś szychą wciskając moje raczej średnie prace, choć nad swoim projektem pracuje i mam zamiar po trochu wrzucać na DA. Myślę, że i tak to będzie "dzieło" do szufladki (albo po znajomości do jakiegoś rosyjskiego magazynu poświęconego fantastyce), bo już przynajmniej od 3-4 lat żyję w świadomości, że takie idealistyczne podejście do kwestii "Phi! Ja też mogę rysować dla Granta! Potrzymaj mi piwo." owocuje jedynie w żenujące sytuacje.

Ale dzięki za komplementy.

Przy okazji... Czy wszyscy widzą Dragon Ball yaoi w sugerowanych po prawej stronie mojego Jokera? Nie mam zielonego pojęcia co jest grane i jak się tego pozbyć. W ogóle to jeden wielki WTF. Może Premium Membership coś w tym pomoże, choć o zakupie  premium pomyślę, jak już będę mieć przynajmniej z 15 dobrych prac na DA - takie małe przyzwyczajenie. Przez ostatnie dwa lata byłam hiper aktywnym "deviantem" z trzema Daily Deviations (3 razy niemal na zawał zeszłam ze szczęścia) na koncie, z kilkunastu-miesięcznym Premium. Konto usunęłam, bo zawsze lubię się "zabić i odrodzić" co kilka lat, ale teraz mi tak samotnie i goło na tym basic account...

A, chwilę temu przez przypadek trafiłam na moje antyczne muro-comments na profilach innych deviantów. I Batsy się znalazł :D :



So glad that DeviantArt nie wymazuje komentarzy, jak się usuwa konto.

Johnny Napalm

Mowa o Morrisonie miała jeden cel - oddanie poziomu na którym jesteś, bez używania typowych sformułowań w stylu zajebiaszcze, itp. :) Szczerze mówiąc, szanse na współprace z kimś podobnym są niewielkie, ale to nic, bo sądzę, że nie jesteś od takiego gorsza i potrafisz stworzyć porządną fabułę.
Zresztą po twoich artach widać, że wyobraźnie masz bogatą.
Drugi art jest też niezły, chociaż widać od razu, że powstał już jakiś czas temu.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

BlackBat

Ja nie mogę, nawet na Muro mieciesz *_* Wow, DD to tylko pogratulować- kobieto jesteś pro i nie zaprzeczaj nawet ;) Nie mogę się doczekać tego, co wstawisz i trzymam kciuki za projekt!
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Mel



Przesadzacie i nie żartuję teraz.

Johnny, z fabułą jest łatwo. Podobnie ze scenami z prawdziwym kopem, ale zawsze pojawia się ten mały problem... Jak kurde to wszystko razem zlepić, aby przejścia między eventami były płynne.

BlackBat: Miło jest mi to słyszeć, ale obawiam się, że raczej nie trafię w Twój gust  ;) But we will see.

franek

Cytat: Mel w 04 Kwiecień  2013, 19:24:18
Johnny, z fabułą jest łatwo. Podobnie ze scenami z prawdziwym kopem, ale zawsze pojawia się ten mały problem... Jak kurde to wszystko razem zlepić, aby przejścia między eventami były płynne.

Znam ten ból, to jest bardzo trudne jak dla mnie. Na pewno każdy kto rysuje amatorsko komiksy ma z tym problem ;)


Show Must Go On!!!

BlackBat

@Mel jeśli nie będzie tam pluszowych króliczków i cukierkowego świata MLP to istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że mi się spodoba ;)

No dobra w sumie aż głupio wrzucać, bo przy pracach Mel moje speedpainty wyglądają jak wina patykiem pisane, ale niechże w końcu coś tu wrzucę XD Brudne to, to i niewykończone ale zawsze coś.

"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Nightrain

Cytat: BlackBat w 04 Kwiecień  2013, 21:39:20@Mel jeśli nie będzie tam pluszowych króliczków i cukierkowego świata MLP to istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że mi się spodoba ;)
Nie lubisz My Little Pony? Jak można nie lubić My Little Pony?! MINUS!

Mel, ten pierwszy art jest
Cytat: Johnny Napalm w 04 Kwiecień  2013, 18:34:10oddanie poziomu na którym jesteś, bez używania typowych sformułowań w stylu zajebiaszcze, itp.
...a co ja się będę wysilał...

A jeśli miałbym skomentować jakoś arta BlackBat
Cytat: Johnny Napalm w 04 Kwiecień  2013, 18:34:10bez używania typowych sformułowań w stylu zajebiaszcze, itp.
Eeee, no kurde...

Valar Morghulis

Johnny Napalm

Co To, Nightrain? Cytaty z czerwonej książeczki Mao? :D

No, BlackBat, warto było czekać na twoją nową prackę, bo nielicho się prezentuje. Świetne światłocienie, czuć głębie przestrzeni. Po prawdzie jednak chciałbym widzieć coś bardziej dopracowanego, bo po tym arcie widać, że gdyby to nie był właśnie ten speedpaint, to padłbym z wrażenia. Żeby nie było, teraz też jestem pod wrażeniem, ale twoje pół godziny dłużej przy tym arcie równałoby się... hm... brakuje mi słowa, ale pewnie byłoby to coś groźnego. ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Altair

Coś ode mnie:

Stempunkowa Wa-wa, przy której ciągle konsultowałem się z Mel. ;)

Johnny Napalm

W mord?! Ja pier... no nie mam s?ów ?eby skomentowa? twoj? prac? Altair. Rewelka i tyle!
Widz?, ?e konsultacje u Mel poskutkowa?y, bo to teraz twoja najlepsza praca.
Swoj? drog?, ciekawi mnie na czym te konsultacje polega?y? Tylko uwagi, jakie? propozycje rozwi?za? z PS'a, czy mo?e fizyczna pomoc przy tworzeniu pracki? Sam bym ch?tnie za?apa? si? na takie konsultacje. :)
Mel...?  :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Altair

Mel doradzała mi jeżeli chodzi o styl steampunku i kolory/kontury drogą Gadu. ;) Dzięki wielkie Johnny!! ;)