Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Bruce Wayne Series

Zaczęty przez Mr. White, 25 Czerwiec 2009, 20:51:40

Mr. White

Do dzisiaj boli mnie serce że Superman ma swoje początki w formie serialu TV (Tajemnie Smallvile) a Warner zawiesił całkiem dobrze zapowiadający się serial. Małe Info:

http://batcave.stopklatka.pl/index2.php?id=serial5

Naprawdę bardzo ciekawy projekt wnioskując z opisu na BatCave. Młody Wayne, Selina, Harvey i Jim, to było by naprawdę coś ciekawego. Szkoda że taki szmir jak Birds of Prey, został zekranizowany a taki świetny pomysł nie doszedł do gustu. Naprawdę szkoda.

Mr.G

Teraz serial zapewne koligowałby z filmami Nolana, według nich Bruce spędził lata nastoletnie poza Gotham więc nie byłoby o czym kręcić, ale nie zmienia to faktu, że bardzo chciałbym zobaczyć taki serial.
To byłoby coś pięknego, jakby to jeszcze zrobić w takim 'brudnym' klimacie i ciekawie ukazać psychikę Bruce'a (cały pokój obklejony fanatycznymi rysunkami nietoperzy), jego zmianę i stosunki z innymi postaciami.
W tym serialu raczej nie byłoby miejsca dla Jokera, ale zamiast tego mógłby mieć duże znaczenie Roman Sionis albo Hush, przez długi czas przyjaciel Wayne'a, ale potem stałby się kim trzeba (jak Luthor wobec Clarka w Smallville).
Byleby tylko nie dali tam od cholery wątków pobocznych i fantastyki jak w serialu o młodym Kal-Elu.

Huntersky

Jak dla mnie o wiele ciekawszy byłby serial o podróżach Wayne'a, szkoleniu itd.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Mr.G

Ale wtedy powstałaby zupełnie odrębna historia, żadnych postaci z Gotham, mało okazji do smaczków, równie dobrze Bruce mógłby nie być Brucem. No, chyba żeby wmieszać jakoś jedno w drugie.

Kadaver

Jonathan Rhys Myers pasowałby na młodego Waynea.

Mr.G

Hmm... ciekawy wybór, z wyglądu się nadaje, nie wiem tylko jak się prezentuje jego głos, który też powinien być w miarę dopasowany.

Tak swoją drogą, jakie postacie widzielibyście w serialu i jaka byłaby ich rola waszym zdaniem?

LelekPL

teraz jet już trochę za stary jak na młodego wayne'a, a wtedy sam nie wiem. Pewnie padłoby jak w przypadku Wellinga (który jest w wieku Meyersa), czyli  na nieznanego aktora. Co by nie powiedzieć o Smallville, Welling spisuje się coraz lepiej i jego wybór nie był złym pomysłem... może teraz Bruce'a zagrałby ten Arnie Hammer czy jakoś tak, co go miał zagrać w filmie JL. Ale to tylko gdybanie...

Altair

Mr.G pojawiloby sie jak w przypadku smallville bardzo duzo postaci sprytnie wplecionych w fabule.Na pewno niektore mialyby lekko zmienione biosy (patrz: Doomsday at Smallville).

Mr.G

Dziwnym sposobem tego się domyśliłem, ale ciekawi mnie kto to, tak przykładowo, mógłby być. Na pewno Harvey Dent, Jim Gordon i rzecz jasna Alfred, do tego Selina - to wymienieni przez potencjalnych twórców. Osobiście byłbym za wprowadzeniem jednego z niegdyś bogaczy (młody Black Mask) i na przykład Panny Isley.

Altair

Czy Pingwina jako nadzianego biznesmena.Moglby tam byc rowniez Joker jako zabojca rodzicow Bruce'a.

Mr.G

Pingwin to dobry pomysł. Ale Joker jako zabójca Wayne'ów już raz wzbudził duże kontrowersje...

Altair

Wiem,ale wlasnie dzieki temu zabiegowi wiekszosc laikow go kojarzy ;) Ja osobiscie rowniez go w ten sposob nie widze,ale wiem ze jakos pojawic by sie musial.

Mr.G

Obawiam się, że właśnie dla Jokera nie byłoby miejsc w tym serialu, kombinowanie z tworzeniem jakiś relacji Napiera z Brucem za młodu byłoby po prostu głupotą. Joker, jeszcze jako zwykły kryminalista mógłby pojawić się epizodycznie.

Q

Do takiego typu serialu pasowałaby postać młodego Tommy'ego Elliota i jego relacje z Bruce'em.

Dodatkowo jeśli twórcy skupiliby się na podróżach Wayne'a, można by wykorzystać kilka motywów z TAS, jak na przykład trening ucieczek u ojca Zatanny, no i oczywiście poznanie Zee. Do tego podróż do Japonii etc. Czyli nie koniecznie akcja musiałaby się rozgrywać w Gotham, ale bardziej na podróżach i dojrzewaniu Bruce'a do roli obrońcy Gotham. Z tego powodu miejsca na znanych wrogów by zabrakło, ale przecież serial by się nazywał "The Bruce Wayne Series", tak więc wiadomo kto miałby być głównym bohaterem.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Maxie Zeus

Henri Ducard (oparty na komiksie) i Dr. Kirk Langstrom również mogliby się pojawić bez żadnych przeszkód.