Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Terminator

Zaczęty przez Juby, 18 Lipiec 2008, 21:11:24

Która część Terminatora jest najlepsza?

The Terminator
7 (24.1%)
Termiantor 2: Judgment Day
21 (72.4%)
Terminator 3: Rise of the Machines
0 (0%)
Terminator Salvation
1 (3.4%)

Głosów w sumie: 29

Crane

Bo stwierdziłem to ogólnie a ty stanąłeś w obronie tylko T-600 ::)


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Leon Kennedy

Czyli dobrze zrozumiałem :)! A ja stanąłem w obronie T-600 i Huntera, a o pozostałych napisałem, że ujdą :P.


Huntersky

#108
Ładnie, ładnie :)

Aha, przypomniałem sobie wczoraj T3

7/10 jako film
9/10 jako pastisz całej serii
5/10 jako Terminator
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Mihcim

Moja ocena: Jupii
termiantor- 6/10
Terminator 2 - 10/10
terminator 3 - 5/10

Huntersky

Cytattermiantor- 6/10
Można wiedzieć czemu? 8)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Mihcim

6/10
hmmm nie wiem...Im wiecej to ogladalem to zaczelo mnie to powoli nudzic.
Hasta La Vista baby

El Cornetto

Ale to oceniasz film po tym jak juz go znasz czy po tym jak ogladasz go pierwszy raz? :]

Mihcim

Jak ogladam go pierwszy raz
Bylem wtedy maly i lecial chyba na TVP 1
I jakos na drugi dzien w szkole robota udawalem :]

Juby

Cytat: Huntersky w 25 Listopad  2008, 18:48:45
Ładnie, ładnie :)

Aha, przypomniałem sobie wczoraj T3

7/10 jako film
9/10 jako pastisz całej serii
5/10 jako Terminator

Czyli średnia to 7 ;)


Posted on: 26 Listopad  2008, 14:42:39

 Parę nowinek:

Według serwisu terminatorfiles.com, co wynika z wywiadu Christiana Bale'a, TS ma trwać w granicach 130 minut.

Sam reżyser McG potwierdził, że komputerowo wygenerowany Arnold ma pojawić się w jego filmie w pewnym epizodzie, gdyż uważa, że dzisiejsza technika pozwala na odtworzenie wyglądu Arniego z 1984 roku.

I pytanie:
Przed QoS nie pojawił się trailer do TS, czy ktoś może słyszał, choćby plotkę na temat daty jego wydania?

Mihcim

Komputerowy arni...Eeee cos mi sie zdaje ze film spada w przepasc |
                                                                                          |
                                                                                         \ /

Mr.G

Plakat mi się podoba, pomysłowy :)

Cytat: BAT MAN w 26 Listopad  2008, 17:23:23
Według serwisu terminatorfiles.com, co wynika z wywiadu Christiana Bale'a, TS ma trwać w granicach 130 minut.
Oby to była prawda. Bałem się kolejnego 90-minutowca, których ostatnio jest sporo.

Cytat: BAT MAN w 26 Listopad  2008, 17:23:23
Sam reżyser McG potwierdził, że komputerowo wygenerowany Arnold ma pojawić się w jego filmie w pewnym epizodzie, gdyż uważa, że dzisiejsza technika pozwala na odtworzenie wyglądu Arniego z 1984 roku.
Nie ma nic przeciwko o ile będzie to tylko jedna, krótka scenka. Dobrym pomysłem jest wykorzystanie akurat tego z 84 roku, Arni był wtedy najbardziej... terminatorowy :)

El Cornetto

Trailer będzie miał premierę 12 grudnia przed filmem The Day The Earth Stood Still.

LelekPL

efekt z Arniem powiniem wyjść nieźle, chociażby dlatego, że takie rzeczy to nic nowego i na krótszą metę potrafią działać cuda... tu reklama sprzed 5 lat, a już powala realizmem http://pl.youtube.com/watch?v=IpfzaqIuR34

Juby

Cytat: Mr.G w 26 Listopad  2008, 18:35:57
Oby to była prawda. Bałem się kolejnego 90-minutowca, których ostatnio jest sporo.

Chodziły pogłoski, że film ma trwać 90'. A informacja o tym, że film trwa ok. 130' nie jest w 100% pewna, więc ja jeszcze poczekam, zanim zacznę się cieszyć.

Cytat: El Cornetto w 26 Listopad  2008, 19:34:06
Trailer będzie miał premierę 12 grudnia przed filmem The Day The Earth Stood Still.

Też coś podobnego słyszałem, ale mówi się, że trailera przed tym filmem nie może być, bo  podobno teaser do "Avatara" Camerona ma się przed nim pojawić. Zobaczymy.