Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Quiz o grach.

Zaczęty przez Shadow, 01 Styczeń 2009, 15:37:54

Mihcim

Eee...Wiem kto : )
NPC podróżujący z Shepherdem ?

BD96

Skoro brakuje zainteresowania to przejmę inicjatywę. Pytanie z sagi Gothic. Do tej pory w trzech częściach graliśmy pewnym tajemniczym bezimiennym. W najnowszej odsłonie popularnej serii owy bohater jest królem, a sterujemy kimś innym... chcę wiedzieć czym się zajmuję "zawodowo" (jaką pracę wykonuję)... to może żeby było łatwiej podam kilka pozycji:

A) Jest Łucznikiem.
B) Jest Czarodziejem.
C) Wtyką/szpiclem Orków.
D) Jest Owczarzem (opieka nad owcami itp.)
E) Podróżnikiem.


Posted on: 05 Wrzesień  2010, 17:02:52

 TheBeatles, Altair, Mihcim, nikt nie zna odpowiedzi na pytanie?
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

TheBeatles


BD96

Świetnie a ja Beatlesów. Skoro nie znasz odpowiedzi to nie musisz w ogóle odpowiadać w tym temacie, zostaw pole manewru dla kogoś kto chciałby jednak odpowiedzieć fanie popularniejszych od Jezusa :P.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

TheBeatles

Pytałeś czy znam odpowiedź

BD96

No dobrze, skoro nikt nie zna odpowiedzi to zadam inne jeszcze łatwiejsze pytanie. Jak miał pseudonim przyjaciel z gangu Carla Johnsona alias CJ który zdradził go w ostatniej misji? pytanie z gry Grand Theft Auto: San Andreas.  
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

TheBeatles

Z Mass Effect 2. Kim był ojciec Mirandy?

TheBeatles

Skoro 14 dni nikt nie odpowiedział to po co czekać?

TheBeatles

Nigdy nie skończyłem San Andreas ale strzelam Ryder

Mick Knight

#24
Przejmuję.
Dziś cofniemy się do zamierzłych czasów...
Jak nazywał się rycerz/samuraj z Final Fantasy 6, który chcąc zemścić się na zabójcach rodziny wyrusza razem z pozostałymi postaciami?

lady_ozzy

<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Mick Knight

#26
Dokładnie. ;D
EDIT: Za 7 dni termin mija! Pytanie będzie do przejęcia. Więc zadawaj!

franek

Ja zadam pytanie. Jak nazywa się pierwsza profesjonalna polska nawalanka na PC i Amigę?


Show Must Go On!!!

Rafalinda

#28
FRANKO :D

(fajna zabawa:) To teraz ja pytam.
Jak się nazywała gra, w której bohaterem była czerwona kropka z butelki po 7up?

franek

Dobra odpowiedź, za 7 dni twoje pytanie zostanie przejęte, a swoją drogą to nie mam pojęcia.


Show Must Go On!!!