Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Komentarze: Sondy typu vs na BatCave

Zaczęty przez Leon Kennedy, 25 Styczeń 2010, 16:42:08

LelekPL

No można tylko tych złoczyńców bym jeszcze zrobił z New 52 i Rebirth od razu... póki co za mało jest ciekawych nowych złych z obu tych rebootów. Chyba, że dodać złych z komiksów pomocników, wtedy od razu zgłaszam kandydaturę Massacre - zdecydowanie najlepszy.

Q

Z nowymi złoczyńcami jest ten problem, czy osoby nie będące na bieżąco z komiksami będą ich kojarzyć, czy tylko tych o których było głośno.

Zamiast dzielić na New 52 czy Rebirth można ograniczyć to czasowo, czyli najlepszy nowy złoczyńca XXI wieku.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Johnny Napalm

Jestem za opcją najlepszych wrogów Batmana, którzy pojawili się w komiksach w XXI wieku. Wtedy będzie chociaż jakiś wybór.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Q

Jakieś konkretne propozycje do najlepszych wrogów?
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

No to jak XXI wiek to na pewno Hush i Dollmaker. Jeszcze Great White Shark, Nyssa Ratko, profesor Pyg, Emperor Penguin, Nobody, Talon, Gotham, Karma i Birthday Boy

Leon Kennedy

Głos powędrował na Husha. Cały jego debiut do mnie przemawia i jeszcze potem ta akcja z sercem Seliny. Na drugim dałbym Talona i całą hecę z Sowami, świetna historia, na trzecim chyba Profesor Pyg ze swoją świńską maską :P

LelekPL

Ja da?em g?os na Dollmakera. Upiorny koncept, dobry komiks i prosta fabu?a bez komplikacji uniwersum tak jak z Hushem (nagle jaki? najlepszy kolega Bruce'a si? pojawia - strasznie naci?gane i telenowelate). Drugi u mnie by?by Talon, a trzeci Pyg.

Leon Kennedy

Czyli ró?nimy si? tylko z pierwszym miejscem. Oczywi?cie sam fakt nag?ego pojawienia si? jedynego przyjaciela Bruce'a z dzieci?stwa jest naci?gane, ale czego to w komiksach si? ju? nie widzia?o, co by?o o wiele, wiele, wieleeeee bardziej naci?gane.

Johnny Napalm

Dollmaker jest aż tak popularny, że nie doczekał się nawet krótkiego bio na stronie Batcave.

Mój głos poszedł na Talona. To naprawdę trudny przeciwnik do pokonania dla Batmana. W dodatku jeszcze jego początki były niezłe.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Q

Bo Dollmaker to stosunkowo młody złoczyńca, a informacje na BC ograniczają się do postaci, które były znane w czasie powstawania konkretnego działu, tak więc chociażby Talon też się nie załapał.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

Moje głosy padły na Man-Bata i Clayface'a, żebyśmy dostali coś nowego. Straszny creature feature to jest coś co można by było zrobić. Clayface nawet nieźle wpasowałby się w film noir i opowieść detektywistyczną, którą chce robić Reeves.

Trzeci głos oddałem na Mr Freeze'a bo jestem dużym fanem Heart of Ice i tego jak ta postać tam wypadła. Uwielbiam Freeze'a Arnolda, ale chciałbym coś co bardziej przypominałoby TASowego Victora. Poza tym strasznie lubię Batmana w śniegowej scenerii.

Natomiast to kto jest złoczyńcą to sprawa drugorzędna. Można zrobić dobry film z każdym z nich. Najważniejsze, żeby zresetowali Batmana.

Leon Kennedy

Moje głosy powędrowały na Man - Bata, Szalonego Kapelusznika i Trujący Bluszcz. Ale faktycznie, kto będzie ten będzie. Ważne, aby został dobrze uchwycony. Chodź ktoś nowy jest bardzo mile widziany, a i wręcz pożądany.

CytatNajważniejsze, żeby zresetowali Batmana.

Myślę, że najwięcej będzie miał tu do powiedzenia Matt, który odpowiada za scenariusz i reżyserię. Zatem wątpliwe, aby jakoś patrzył na BvS, bo oczywiście do tego pijesz ;D

Juby

Cytat: LelekPL w 16 Styczeń  2019, 09:54:02
Moje głosy padły na Man-Bata i Clayface'a, żebyśmy dostali coś nowego. Straszny creature feature to jest coś co można by było zrobić. Clayface nawet nieźle wpasowałby się w film noir i opowieść detektywistyczną, którą chce robić Reeves.

Trzeci głos oddałem na Mr Freeze'a bo jestem dużym fanem Heart of Ice i tego jak ta postać tam wypadła. Uwielbiam Freeze'a Arnolda, ale chciałbym coś co bardziej przypominałoby TASowego Victora. Poza tym strasznie lubię Batmana w śniegowej scenerii.

Niesamowite, ale zagłosowałem i myślę DOKŁADNIE tak samo :D

Na czwartym dałbym Posion Ivy, bo z antologii 89-97, chyba jedyna nie dostała drugiej szansy, a zasługuje na rehabilitację.

LelekPL

No to jak już wszystko jest oficjalne (zapomniałem dodać "a nie mówiłem", ale już nie będę taki ;) ) to może kolejna ankieta niech dotyczy tego kto powinien być kolejnym Batmanem. Można podać kandydatów najczęściej pojawiających się u bukmacherów.

Q

Kandydaci u bukmacherów wydają się w większości mało prawdopodobnie. Może jak wycieknie jakaś konkretna shortlista, to wtedy będzie można dodać taką sondę.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)