Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Iron Man 2

Zaczęty przez Gieferg, 15 Październik 2008, 14:03:31

Huntersky

Zbroja Starka praktycznie niczym się nie różni od tej z poprzedniej części, jest tylko więcej złotych elementów (i dobrze). :)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Juby


Leon Kennedy

http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=61626

Po zwiastunie ma my już praktycznie pewnośc, że bedzie zabawniej i z większym rozmachem, a co za tym idzie... więcej akcji, ale tego właśnie bym sobie życzył po drugiej odsłonie puszki od sardynek :P. Oby tylko główny czarny charakterek wywiązał się dobrze, a raczej oby zaostał dobrze napisany do Rourk zrobi resztę :)

Huntersky

Będzie dobrze. Chyba. Nie, będzie. :) Warto dodać, że w ostatniej scenie z Łor Maszyną zbroja Starka ma trójkącik zamiast kółeczka i że będzie więcej bad guyów w egzoszkieletach. No i piosenka AC/DC, miodzio.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Gieferg

#64
Wszystko mi się podobało z wyjątkiem sceny w której pojawiło się więcej opancerzonych postaci poza samym Ironem i War Machine.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Altair

Świetny trailer :) Mam nadzieję,że sequel dorówna jedynce ( a nawet ją przebije!) :)
Posted on: 17 Styczeń  2010, 02:44:49

 Posłuchałem sobie nowego albumu AC/DC,aby się nakręcić na 30-tego... MOC! :D świetne utwory, wręcz dopracowane do perfekcji.. ;)

Mihcim

Ja dopiero sobie kupie w Poniedziałek (czyli po wypłacie)

Q

O "Iron Man 2" można powiedzieć, że film trzyma dobry poziom, ale brak mu jednak tej lekkości i świeżości jaką prezentowała pierwsza cześć.

SPIOLERY (w poniższym tekście mogą znaleźć się spoilery dotyczące fabuły "Iron Mana 2")

Sama fabuła zbytnio skomplikowana nie jest i niestety końcówka filmu wypełniona jest głównie przez akcją. Jak dla mnie za dużo tam tych wszystkich rodzajów zbroi. Czy przeciwnicy Iron Mana zawsze muszą korzystać z jakiś specjalnych zbroi? Dlatego na tym tle o wiele lepiej prezentowała się walcząca ze strażnikami Natalie Rushman (Scarlett Johansson). Nie zawodzi jednak Mickey Rourke i Sam Rockwell, ale jak już wcześniej wspomniałem pod względem fabuły nie ma rewelacji tak więc i motywy działań złoczyńców nie są do końca dobrze pokazane, można byłoby to bardziej rozszerzyć. Przyczepić się też można do mniejszych i większych bzdur, ale co najważniejsze w niczym nie przeszkadzają one w odbiorze filmu, który robi to co do niego należy, czyli dostarcza rozrywki na dobrym poziomie.

W porównaniu do pierwszej części większą rolę odgrywa Nick Fury, co jest sporym plusem. Jednak już scenka po napisach końcowych nie jest tak interesująca jak ta po pierwszym filmie, zwłaszcza, że pewna aluzja czego można spodziewać się w niej pojawia się w końcówce filmu. Chociaż dla fanów filmowego uniwersum Marvela będzie to na pewno godny uwagi smaczek. W samym filmie również pojawia się dobre, nienachalne nawiązanie do innego Marvelowskiego superbohatera. Dodatkowo w tej scenie pełny swój potencjał pokazuje Robert Downey Jr.

Dodatkowy plus dla filmu należy się za wykorzystanie muzyki Queenu.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Altair

Mi film się bardzo podobał, bo poszedłem na niego żeby się po prostu dobrze bawić i... bawiłem się :)

kelen

O cholera, widz?, ?e film ma bardzo ró?ne opinie.
Szczerze? Troch? si? zawiod?em. Moim zdaniem film jest ?redni - wyst?puj? fajne sceny i motywy (Stark pijak, Black Widow, SHIELD) oraz te... no có?, s?abe, a nawet czasem denne (pierwsza walka 'War Machina' i Iron Mana, debilna fina?owa walka). Muzyka dalej fajna jak w jedynce, gra aktorska te? w porz?dku (no, mo?e chyba troch? za du?o si? spodziewa?em po Rourku). Scena po napisach bardzo mi si? podoba?a, dobrze wiedzie?, ?e filmowe uniwersum Marvela w ko?cu si? jako? po??czy.
Jedynka by?a lepsza.

Altair

Była jakaś scena po napisach? :O A ja głupi wyszedłem... Kelen, jak możesz to podaj w spoilerze co było ;)

Q

Scena po napisach
Spoiler
Agent Coulson po dotarciu do Nowego Meksyku dowiaduje się, że odnaleziono coś ważnego. Wtedy na ekranie przez moment widoczny jest młot Thora.
[Zamknij]
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

kelen


Altair

Cwanie ;) To świetnie, marvelowskie uniwersa w końcu się łączą ;)
Ciekawe kiedy doczekamy się sceny dot. Kapitana Ameryki? ;)
BTW. Dziś na stopklatce jest pokazane 1-wsze zdjęcie z "Thora"...
Jakoś nigdy za nim nie przepadałem, ale po filmie...kto wie...

Q

Cytat: Altair w 01 Maj  2010, 00:19:22
Ciekawe kiedy doczekamy się sceny dot. Kapitana Ameryki? ;)
Nawiązanie z
Spoiler
tarczą
[Zamknij]
z "Iron Mana 2" jest całkiem niezłe.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)