Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

"Arrow"

Zaczęty przez Leon Kennedy, 04 Czerwiec 2012, 15:11:53

Doctus

#405
Pomysł z nowym zespołem cieszy mnie właściwie z jednego powodu - postaci Wild Doga. Znając jednak ten zespół scenarzystów, mimo 100% wiernego kostiumu względem komiksu, nie będzie miał wiele wspólnego z pierwowzorem ani perypetii tej postaci w komiksach. Ciekawy wydaje mi się również serialowy Ragman - ironicznie, co nie powinno nas już dziwić, ten bohater rezydował głównie w Gotham i miał crossovery z Batmanem. Odcinek pierwszy zobaczyłem. Widać chęć poprawy, i poza pokazywaniem nowego chłopaka Felicity i trzęsącą się kamerą nie zobaczyłem innych negatywów. Prawdę mówiąc nie mam jednak wielkiego ciśnienia na ten sezon - jestem ciekawy jak poprowadzą postać Wild Doga, jednak co do reszty... Gotham po trailerach wydaje mi się zapowiadać ciekawiej.

Leon Kennedy

CytatGotham po zapowiedziach wydaje mi się zapowiadać ciekawiej.

Lubię Gotham, ale po dwóch jego odc bardziej czekam na kolejny Arrowa i liczę, że ten sezon będzie godny dwóch pierwszych.... Chodź możę  mnie ponosi, ale do licha dobre to było!

Leon Kennedy

Arrow dalej trzyma formę, chodź to dopiero drugi odcinek, ale cieszy to niezmiernie  ;D Kolejny raz walki są na dobrym poziomie, retrospekcje ciekawią, a werbowanie nowej drużyny daję radę, ale taki przywódca może odstraszyć... I to było piękne, Arrow i jego " Stawać na linii ". Jestem również zaciekawiony Ragmanem, który trafia do grupy co mnie osobiście zaskoczyło. Myślałem, że to będzie ten zły ( postaci w ogole nie kojarzę ). Minusem tego odcinka są momenty z Digglem w wojsku, ale to mały szkopuł. Oby tak dalej Arrow!!!

Leon Kennedy

Trzeci epizod za nami i ciągle brak dramy, to jest po prostu niesamowite  :) Arrow naprawdę wstał z kolan i trzyma się dość dobrze  :D Co prawda trzeci epizod był trochę gorszy, ale zarówno wątek They był fajny i nawet zabawny, to zwłaszcza Diggle i jego "kolega" z celi... Świetne. Czekam na Prometeusza i chyba nigdy się nie doczekam  ???

K1Mau

 Odcinki 1-6 w 5 sezonie s? lepsze od odcinków 1-5 w "The Flash", co jest odwrotno?ci? tego co by?o rok temu.
Zw?aszcza ko?cówka odcinka 6, odpowiada nam kto kry? si? pod mask? Prometeusza w metrze, ale jednoczenie historia materia?u z którego zrobione s? shurikeny, kurde ten serial jest coraz lepszy. Problemy z zaufaniem nowym cz?onkom teamu wychodz? w naturalnie. Mo?e Flashpoint wp?yn?? na linie czasow? serialu "Arrow" i Alchemy wp?yn?? jako? na powstanie takie czego? jak Prometusz. Mo?liwe ?e b?dzie stoi za tym wszystkim villain z kapelusza, którego jeszcze w serialowym uniwersum DC Comics od CW jeszcze nie widzieli?my. Szkoda ?e CW nie wypuszcza wszystkich odcinków jak Netflix . :'(

Leon Kennedy

Bawią się tożsamością Prometeusza i mam nadzieję, że jeszcze nas będą nieźle mylić, aż do wyjawienia tożsamości. Sam serial po raz kolejny powtórzę, wstał z kolan!! Jest ciekawie, momentami zabawnie, walki fajne, nowy zespół wiele zyskuje i świetnie, że nie każdy z nich super walczy i ciągle o popełniają błędy, praktycznie zero dramy, a najlepszy jest Arrow! Poniwnie brawo!!!

https://naekranie.pl/aktualnosci/stephen-amell-zaatakowany-przez-fana-ktory-chcial-pobic-green-arrowa

Leon Kennedy

Nowy już 7 sezon rozpoczęty i to jak!!! Pierwszy odcinek to jeden z najlepszych z ostatnich sezonów! Zrobili to o co się modliłem czy Oliver nie wyszedł z więzienia pod koniec pierwszego epizodu i raczej dłużej tam posiedzi, co jest wielkim plusem, do tego drużyna faktycznie nie może działać w swoim standardowym znaczeniu, a retrospekcje, które tym razem pochodzą z przyszłych wydarzeń i zapowiadają się co najmniej ciekawie. Zatem nowy sezon zaczął się z przytupem i oby tak dalej.

Leon Kennedy

#412
Crossover cz??? druga zawita?a do serialu Arrowa, a nasi bohaterowie do Gotham i samego Arkham! Odcinek by? jeszcze lepszy ni? poprzedni, a odniesie? do Batmana i jego ?wiata tyle, ?e ci??ko by by?o je wszystkie wymieni?!! Widzimy przyk?adowo mask? Bane'a, parasol pingwina, toksyny stracha ( dzi?ki nim i Arrow i Flash tocz? walk? ze swoimi nemesis), bro? Freeza, a gdy przechadzamy sie ko?o cel widzimy np. nazwisko twórcy serialu Arrowa Marca Guggenheima, ale i wiele bardziej znanych z cz?stych wizyt w przytu?ku. ?wietnie wypada równie? przekomarzanie Barry'ego z Oliverem kto jest pierwszym i prawdziwym miejskim bohaterem on czy Batman. Tak czy siak odcinek kradnie Batwoman, która wygl?da fantastycznie, a i aktorsko jest dobrze. Warto odnotowa?, ?e pojawia si? i sam Flash z Ziemii 90, co? wam to mówi? A i wiecie co??? To wszystko trzyma si? kupy pod wzgl?dem scenariusza. Moja ocena 9/10

Q

8. sezonu "Arrow" będzie miał 10 odcinków i będzie to ostatni sezon serialu StephenAmell - Twitter

Dobrze, że potwierdziły się przypuszczenia, że CW może zakończyć "Arrow". Powinno to już nastąpić dawno temu.

Może twórcy wiedząc, że mają ostatni sezon i to tylko 10 odcinków zakończą serial z mocnym akcentem?
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

W sumie czekałem na tą informację i dobrze! Już czas pożegnać Olivera. Oby z przytupem.

Johnny Napalm

Ten serial trwa wystarczająco długo aby go w końcu zakończyć. Dziwie się, że przez aż tyle lat byli chętni śledzić te przeciętne przygody przeciętnego bohatera. Ciekawią mnie jedynie gościnne występy w tym sezonie.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Leon Kennedy

W zbliżającym się kryzysie Brandon Routh wcieli się ponownie w rolę Supermana i jest to oficjalne info. Nie wiem jak reszta, ale ja jestem w szoku i to bardzo zadowalającym szoku. Swoją rolę jako Es powtórzy również  Tyler Hochelin.

https://naekranie.pl/aktualnosci/brandon-routh-powraca-jako-superman-nowe-informacje-o-crossoverze-arrowverse-sdcc-2019-1563554536

PS: Piszę tu, bo w sumie nie wiem gdzie bym miał...

Leon Kennedy

Wieści niosą, że w kryzysie moze się pojawić sam Bruce Wayne, a w jego roli nie kto inny jak Kevin Conroy!! Cholers, jeśli to się sprawdzi, to będzie się działo!!!!

Mr.G

Dawno, dawno temu widziałem pierwszy sezon Arrow, leciał bodajże na TV Puls czy czymś takim. No taki miły średniaczek, ale nie aż tak miły by oglądać kolejne sezony, o ile telewizja nie podsunie mi ich od sam nos. Wiem, że na antenie wkrótce pojawił się również Flash, ale że nie zacząłem od początku, to postanowiłem się nie angażować.
No i twory te żyły sobie gdzieś przez lata, po drodze mnożąc się o jakieś Supergirly czy Batwomany, łącząc w crossovery, zamieniając rolami Green Arrowa z Flashem (chyba miało oś takiego miejsce, nie?), by w dniu dzisiejszym zaskakiwać nas wieściami tak nieprawdopodobnymi i tak cudownie brzmiącymi, a jednocześnie jakoś nerdowosko zawiłymi bardziej w stylu zaawansowanej serii komiksowej niż serialu, że się zastanawiam - czy tu naprawdę powstało świetne, kompletne serialowe uniwersum, czy to po prostu śmiałe nagłówki nadal bardzo średnich produkcji?

Q

Świetne raczej nie. Czasami zdarzają się jakieś lepsze odcinki, czy ciekawe nieszablonowe pomysły, które najlepiej wypadają w trochę momentami pokręconym serialu "Legends of Tomorrow", ale same crossovery i różnego rodzaju smaczki z nimi związanymi wypadają dobrze.

Więc chociaż są to śmiałe nagłówki, to mogą zwiastować wyższy poziom średnich/przeciętnych seriali.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)