Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Uwagi na temat strony i forum

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:24:40

Leon Kennedy

Nowy i chyba lepszy wygląd mnie dzisiaj rano przywitał, tylko gdzie jest shout box??

Mikoto

Teraz to wszystko się takie wielkie wydaje. Ciężko będzie się przyzwyczaić ;).

Drawski

Szablon bardzo fajny, tylko brakuje mi Shout Boxa.

Hydro

Przyznam, bardzo ładny wygląd, powrót do starych gwiazdek stawiam na plus, jednak minus to te nowe emotki. Starsze były lepsze... A, no i myślę że Shout Box chyba powinien się pojawić?
It's a funny world we live in.

Drawski

Znaczniki "ostatnich postów" i tym podobnych, mają bardzo elastyczny  kształt. Można by zamieć ja na okrągłe żółte elipsy z logiem nietoperza. Moglibyśmy również pójść w ślady forum ArkhamInfo i wprowadzić zamiast gwiazdek nietoperze, rzecz jasna ze wspaniałą, klasyczną kompozycją w elipsie :P. Co ty na to Q? jeśli się zgodzisz, to nie martw się wykonaniem. Na pewno ktoś się znajdzie chętny, zresztą ja sam coś w przyszły weekend mogę wymyślić :D. Emotikony są lepsze, poprzednie miały ślady białego tła to źle wyglądało na szarym tle. Szczerze mówiąc to nie miałbym nic przeciwko pojawienia się Batmana na logu, lub chociaż Batmobile :P...

Q

Jeśli ktoś ma czas i chęci na przygotowanie jakiś bardziej "Batmanowych" ikonek czy jakiś innych elementów graficznych, to na pewno sprawdzimy jak będą się prezentować.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Drawski

To dobrze. Pod koniec tego tygodnia chętnie coś zmajstruje.

Deuce

Bardzo przyjazny dla oka wzór. Widzę, że jest w pełni spolszczony. Przez parę dni trzeba się będzie jednak przyzwyczajać do nowego.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Juby

Wiem, że się staraliście (pisze w liczbie mnogiej, bo nie wiem czy to robota Wolanda, czy Q) i że wygląda to ładnie, ale czy nie jest trochę za wcześnie na layout do TDKR? :P

Wszystko w nim wykorzystane nie pochodzi z tego filmu tylko z TDK (a reflektor Batmana został zniszczony, więc umieszczenie go było nielogiczne). No i można było poczekać te kilka tygodni na oficjalne logo filmu, wtedy wiadomo byłoby jaką kolorystykę wybrać do wizerunku strony (nie sądzę, aby była powtórka z błękitną kolorystyką). I czemu wszystko po lewo i prawo od strony jest czarne, a nie szare jak przy innych filmach, lub z tłem strony głównej?

PS: Możecie podać link, jaka fotka Batmana została przy nim wykorzystana?

Woland

Trudno, żeby cokolwiek pochodziło z "TDKR", skoro jeszcze nie ma żadnych oficjalnych materiałów;)  A jeśli już się pojawią, na pewno nie będzie problemu z pomysłem na nową formę. Zwłaszcza, że lay nie wymagał zbyt  dużego nakładu pracy. To tylko przejściowe zasygnalizowanie działu z przymiarkami do synchronizacji wyglądu całej trylogii. A tak na marginesie niedługo wszystkie filmy fabularne będą miały swoją szatę graficzną:) Bo pierwszego "Batmana" Burtona są nawet już gotowe dwie;) Ale wszystko w swoim czasie...

Poniżej link do wykorzystanego zdjęcia:
http://www.moviepicturedb.com/picture/21ead703?qid=1

You're in for a show tonight, son.

Juby

Wiem, ?e jeszcze nie ma ?adnych materia?ów z TDKR (nie piszmy oczywisto?ci). ;D
Ale s?dzi?em, ?e tak jak w przypadku TDK najpierw wstawisz pasek dzia?owy (czyli oficjalne logo ze strony g?ównej filmu - kiedy takie si? pojawi + dorobiony na nim tytu?), a nast?pnie jaki? lay w podobnej do niego kolorystyce (obecny powinien by? jak najbardziej szary, pozbawiony jakiejkolwiek barwy). No i jak ju? pisa?em: reflektor nie pasuje (bo nie wiemy, czy si? pojawi w filmie)...

Cytat: Woland w 18 Maj  2011, 19:50:31
A tak na marginesie nied?ugo wszystkie filmy fabularne b?d? mia?y swoj? szat? graficzn?:) Bo pierwszego "Batmana" Burtona s? nawet ju? gotowe dwie;) Ale wszystko w swoim czasie...

No to dawaj szybciej, bo gdy za miesi?c matka zobaczy moje ?wiadectwo, to mnie zaje*ie! ;)

I zauwa?y?em niedawno wprowadzenie teaser'owego paska do B89 (w stylu twojej sygnatury), wi?c czekam na wi?cej (i cokolwiek z BF, skoro mówisz, ?e "wszystkie")!


PS Dzi?ki za fotk?.Zbieram sobie a dysku fotki promocyjne z TDK (do tworzenia ró?nych grafik) i bra?em ju? fotki z tej strony jakie? pó? roku temu, ale widz?, ?e sporo nowych dodali...

Juby

CO WY?CIE ZROBILI Z BATCAVE??? :'(

Poprzedni wygl?d by? tak idealny i by?em do niego tak przyzwyczajony, ?e jest dla mnie nie do przebicia. Ten nowy jest zdecydowanie bardziej nowoczesny i te? dobry, ale kompletnie nie podoba mi si? layout (czarne charaktery s? w odcieniu szaro?ci, a gacek zwyczajnie kolorowy) i nowe, FATALNE logo BC....

I czemu nie ma starych newsów. Oj czarno to widz?, zachcia?o wam si? zmian...

Hydro

Jedyne co mi się podoba to layout (prócz logo, poprzednie było dobre).

Tak to zgadzam się z Jubym. Proponuję wrócić do starego, a ten dać ewentualnie do działów Arkham Asylum i Arkham City.
It's a funny world we live in.

Juby

#283
Czekałem tyle lat na primerę działu BATMAN 1989 wykonywaną przez Wolanda. Chwalił on się dwoma layoutami, a ostatnio wprowadził nowy do BF... Teraz z nowym wystrojem wszystko będzie musiał zmienić, a część jego prac nigdy nie ujrzy światła dziennego. :P

Proponuje zmianę logo BC na poprzednie (te jak już wspomniałem jest fatalne, szczególnie czcionka) i nie wprowadzanie nowego "imidżu" strony do działów filmowych.

Bo poza tym jest bardzo fajnie, ale to kwestia przyzwyczajenia...

Juby

To za ten wygląd zapłacono? ??? Myślałem, że strona tworzona jest hobbystycznie?

I chyba powinno być "w" baniak... ::)

Poza tym sugeruje tylko go nie zmieniać w określonym dziale...