Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Expendables

Zaczęty przez Kadaver, 23 Maj 2009, 19:04:24

XIII

Nie widziałem przerabiałem tylko takie kasztany jak Strike Commando, Robowar czy Yor.

Kadaver

Ja z kolei tych filmów nie widziałem.

Anonimowy Grzybiarz

Trzecia cz??? to dla mnie spore rozczarowanie, chyba najgorsza ods?ona serii - zapraszam do recenzji:
http://mnichhistorii.blogspot.com/2014/08/443-expendables-3-kabaret-starszych.html

Klapa box office'owa ?le wró?y powstaniu Czwórki. W sumie szkoda, lubi?em bohaterów. Wybieracie si? do kina?

LelekPL

Może... po fatalnej dwójce już mi się nie pali na ten film, tym bardziej, że teraz próbują wciskać Junior Expendables, wybierając na dodatek takich, którzy nikogo nie obchodzą. Kellan Lutz? Seriously?

Q

Młody nabytek Niezniszczalnych może nikogo specjalnie nie obchodzi, ale i tak wiadomo, że bez starej gwardii się nie obędzie. Fabuła rzecz jasna zbyt skomplikowana nie jest, ale nie to jest najważniejsze. Akcji w filmie nie brakuje. W odróżnieniu od dwójki nie mamy tu autoparodii, ale za sprawą postaci Banderasa humoru nie brakuje.

Jak dla mnie jest lepiej niż w 2. ale gorzej niż w pierwszej części.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Bless

Rola Banderasa i tej laski z MMA super, reszta niestety bida :(

Leon Kennedy

Banderas i Snipes byli zdecydowanie najlepsi :). W sumie też i Gibson jako ten zły był całkiem, całkiem.

Rado

Cytat: LelekPL w 20 Sierpień  2014, 16:49:12
Mo?e... po fatalnej dwójce ju? mi si? nie pali na ten film, tym bardziej, ?e teraz próbuj? wciska? Junior Expendables, wybieraj?c na dodatek takich, którzy nikogo nie obchodz?. Kellan Lutz? Seriously?

Nie znam chyba tego Lutza, ale je?li chodzi o kwesti? junior-senior w filmach z tej serii, to zamiast jakiego? team-upu, widzia?bym fabu?? typu "starzy kontra m?odzi". Powiedzmy, ?e wzi??bym takiego Stallone'a, Arnolda i Lundgrena i postawi?bym ich naprzeciw Vina Diesla, The Rocka i np. Hemswortha.

LelekPL

To by? dobry pomys?. W prawdzie Vin Diesel i Johnson ju? tacy m?odzi to nie s?, ale przynajmniej ich znam i szanuj? w tym wydaniu. Podobnie jak miliony innych fanów kina akcji. Ale Kellan Lutz i ca?a ta ?mieszna brygada na pewno nie jest tym co chc? ogl?da? w Expendables.

Teraz oczywi?cie ju? nic takiego nie powstanie, bo seria umar?a, ale gdyby zrobili tak w trójce by?oby dobrze. Mogli by doda? Iko Uwaisa i Tony'go Jaa na dodatek, a do starych Jackie Chana i mie? pojedynek pierwszej dwójki z Jackiem i Jetem. To by?oby co?!

Rado

CytatW prawdzie Vin Diesel i Johnson już tacy młodzi to nie są

Heh, racja. Powiedzmy więc, że cały ten projekt nazwalibyśmy "starzy kontra młodzi młodsi i rozpoznawalni".

Deuce

Zgadzam si? z Wami, ?e trzecia cz??? jest najs?absza. Motyw w m?odymi mia? jaki? sens, jednak trzeba by?o to zrobi? tak, jak napisa? Rado. Ci m?odsi powinni mie? nieco mocniejsze nazwiska na rynku filmowym. Zamiast tego, dostali?my grup? ca?kowitych no name'ów, którzy zupe?nie do mnie nie przemawiali.
Z przyjemnych momentów, to Ross w klubie ubrany w skórzan? kurtk? oraz kapelusz niczym Rocky Balboa. Inny moment, kiedy siedzia? w kawiarni na placu i mia? w uchu s?uchawk?. Bardzo podobna scena by?a w Zabójcach, kiedy siedzia? w towarzystwie Julianne Moore. U Banderasa te? wypatrzy?em pewne, lu?ne nawi?zanie. W pewnym uj?ciu strzela z du?ego karabinu, jedn? r?k?. Identycznie u?ywa? pokrowca na gitar? w Desperado do plucia kulami. W ogóle, to posta? Antonia by?a najlepsza w ca?ym filmie, kiedy bez przerwy gada?.
Powstanie czwórki jest w?tpliwe, ale gdyby, to ch?tnie zobaczy?bym w niej przede wszystkim, wielkiego nieobecnego, Stevena Seagala, Matthiasa Huesa, Johna Travolt?, Michaela Dudikoffa oraz ewentualnie Lorenzo Lamasa oraz Mr. T.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman