Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Deadpool (2012)

Zaczęty przez Manigoldo, 10 Kwiecień 2011, 01:28:44

Manigoldo

1. Ok, możemy gdybać... nawet że ryan zagra główną rolę ok, idźmy twoim tokiem rozumowania.
2. I nie było potrzeby o czymś takim nawet nie myślałem, a tekst, i am deadpool mutherfucker, wg fanów komiksu byłby idealny, ale ty wiesz lepiej, śmiech to wywołuje astma batmana w tdk.
3. Tak, tak, masz rację we wszystkim, lepiej?

Hydro

2. Mo?e fani komiksu uznaliby ten tekst za idealny, ale ja pisz? z punktu widzenia zwyk?ego widza. 

1 & 3 - No, widz? ?e komu? zabrak?o argumentów, wi?c proponuj? sko?czy? ju? t? 'dyskusj?' ;)
It's a funny world we live in.

Manigoldo

Stary, jakie argumenty? ty piszesz jak .... ?e co tam fakty, jak... i tak mo?e by? inaczej, jakie to s? fakty? ja ci podam link z ich s?owami, a ty ?e mo?e by? inaczej, normalny jeste?? nie masz ?adnych faktów i argumentów, udajesz bystrego a skuma?e? prostej ironii ?e przyznam ci racj? i sko?cz? bezsensown? dyskusj? z jednym twoim
'argumentem": mo?e by? inaczej.
Sorry za off top, bo nie ma to sensu i nic zwi?zanego z tematem...

Hydro

Cytatja ci podam link z ich słowami, a ty że może być inaczej, normalny jesteś?
A no tu masz rację, przecież każda informacja podana na 2 lata wstecz przed produkcją filmu jest wiarygodna i nic nie mogło się przez ten czas zmienić :]

Cytatudajesz bystrego a skumałeś prostej ironii że przyznam ci rację i skończę bezsensowną dyskusję
Mistrz.

Dobra, już naprawdę koniec, bo poleci jeszcze więcej bezsensownych zdań.
It's a funny world we live in.

Manigoldo

a Nie skuma?e?... b??d w poprzednim po?cie... ko?czmy bo i tak masz
ma?e poj?cie o tym, a jedyny argument jest, taki ?e mo?e by?
inaczej, poczytaj nowsze wywiady, nic o cable'u, bo to film o deadpool'u.

(A)nonim

Poziom dyskusji macie niesamowicie wysoki. ;)
A na razie o filmie trochę nie ma sensu rozmawiać, za mało wiadomo.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Z Manigoldo ciężko się gada, bo i tak on zawsze wie lepiej, co nie?

Manigoldo

Ludzie... gdzie tu sprawiedliwość?
jak tak, to każdy jęczy o źródło, jak ja się opieram, na faktach, a ktoś na... może być inaczej, to i tak ma rację każdy tylko nie ja, super...

Leon Kennedy

Nikt nie twierdzi, że Twoje informacje są nie prawdziwe, tylko że ciężko się z tobą gada, bo ty i tak wszystko wiesz lepiej. Nieistotne czy to potwierdzone czy nie...

Manigoldo

Jak ktoś ma rację, to mu ją przyznam, ale tutaj słyszę tylko... a może być inaczej, piszę o wywiadach, oświadczeniach, a to i tak o d... potłuc, spierając się z takimi faktami jak... a może być inaczej. Jak nie czytam np... o nie wiem... mortal kombat? bo nie znam się, nie śledzę info na ten temat, to się nie spieram, tak apropo jest serial mortal kombat legacy xD

Leon Kennedy

CytatJak ktoś ma rację, to mu ją przyznam, ale tutaj słyszę tylko... a może być inaczej, piszę o wywiadach, oświadczeniach

Pewnie tak samo było w temacie o TDKR gdy pisałeś, że bankowo będzie tak, a nie inaczej, bo ty wiesz... Zresztą daj spokój, bo ja jakoś nie twierdzę, że sie tutaj w czymś mylisz czy piszesz swoja prawdę, bo nasza rozmowa dotyczył w sumie tylko obecności mutantów ;)

Cytattak apropo jest serial mortal kombat legacy

Wiem.

Manigoldo

W tdkr, tylko pisałem z "ironią" że wiem, bo dodawałem uśmieszek, właśnie po to.
Z resztą ostatnio znowu się wypowiedział twórca postaci, ale nie znam na tyle angilka aby to przetłumaczyć, a polskie serwisy mają to w dupie... :/
Z resztą, nie długo się wszystkiego dowiemy.

(A)nonim

CytatZ Manigoldo ciężko się gada, bo i tak on zawsze wie lepiej, co nie?
Leon zamiast dokładać do ognia zgasiłbyś ognisko.
Manigoldo nie pisze że w filmie tak musi być, tylko że obecnie tak jest więc niepotrzebnie się z nim kłócicie i powstają odpowiedzi którymi powinien się zainteresować moderator.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Dobra, dobra może trochę przesadziłem. Kończmy więc i wróćmy do spokojnej i racjonalnej rozmowy, a jeżeli Manigoldo poczuł się urażany w jakiś sposób, to przepraszam.