Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Zack Snyder's Justice League

Zaczęty przez Juby, 18 Kwiecień 2020, 17:17:21

Juby

Lepsze takie golenie niż peruczka, którą miał wcześniej. ;)

A Stefan wpasowuje się we wszystkie efekty komputerowe w filmach Snydera, które od czasu 300 w większości rażą sztucznością. W ruchu pewnie będzie jeszcze komputerowiej.

Shadow of the Bat

CytatStepek wygląda zdecydowanie lepiej. Jednak wygląda też jakby reklamował kartę graficzną 😅
Deatstroke agresywniejszy ale czy takie golenie bylo konieczne 🤔

Oba spostrzeżenia bardzo trafne. Szczególnie to z kartą graficzną. :D Ale cieszmy się, że nie będzie już wyglądał jak boss z przeciętnej gry z ery PS2.

Leon Kennedy


HUDY

HBO max u nas dopiero w drugiej połowie roku. Ciekawe czy na HBO GO będą puszczać. Z chęcią wybrał bym się do Imax gdyby była taka opcja  ;D

Leon Kennedy

Gdyby było puszczane w kinach seans, a pewnie i z dwa obowiązkowe. A tak to będę się posiłkował tym samym co przy Mandalorian, jakoś trza sobie radzić.

Juby

#65
Premiera w marcu to dobra wiadomość. Oby było gdzie to obejrzeć (za brakiem możliwości pójścia do kina nie będę płakał, bo już raz na bilet wydałem pieniądze). Snyder twierdzi też, że jego wersja będzie rated-R... Po co? i czy będzie to eRka z prawdziwego zdarzenia, czy tylko chwyt marketingowy, jak przy BvS Ultimate Edition? Przekonamy się, ale pewnie to drugie.

EDIT:
Zack twierdzi, że jego wersja jest już w 99% skończona. Kampania promocyjna ma ruszyć lada dzień, kiedy ucichnie kurz po premierze WW84.

Juby

http://www.batcave.com.pl/2021/01/zack-snyders-justice-league-udostepniony-zostanie-jako-4-godzinny-film/

Mój komentarz pod newsem jest chyba adekwatny. Po kilku miesiącach spekulacji o formie w jakiej wyjdzie Snyder Cut, w końcu podczas DC FanDome ogłoszono, że będzie to 4-odcinkowy serial, aby po 4 miesiącach jednak zmienić zdanie. :P Nie mniej, to dobra wiadomość, bo i tak chciałem obejrzeć całość na raz, a dzięki wersji filmowej nie będzie trzeba czekać na kolejne odcinki przez tydzień.

Obawiam się jednak, że premiery w marcu nie będzie. Jest 18 stycznia, wciąż brak oficjalnej daty, brak marketingu filmu, a Warner Bros. zdecydowało przyspieszyć Godzilla vs. Kong na 26 marca (również z premierą na HBO Max). Wierzę w konsekwencje Zacka i w to, że po raz kolejny jego słowa okażą się guzik warte. :)

Q

Wg Grace Randolph film może zadebiutować 18 marca, a w tym i przyszłym tygodniu można się spodziewać nowego zwiastuna i plakatu.

https://twitter.com/GraceRandolph/status/1353471572380704774?ref_src=twsrc%5Etfw

https://twitter.com/GraceRandolph/status/1353725596661129223?ref_src=twsrc%5Etfw

Ale póki oficjalnie nic nie ogłoszą niczego nie można być pewnym w 100%.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Z odpowiedzi Grace wcale nie wynika, że premiera może być już 18 marca, to raczej walka o utrzymanie daty premiery w marcu po tym, jak przyspieszono premierę Godzilla vs. Kong. Pisałem o tym post wyżej, skończy się na tym, że Zack po raz setny okaże się niesłowny, a premiera będzie w kwietniu. ;) No bo spójrzmy prawdzie w oczy, GvsK ma już plakat, pełnoprawny zwiastun i na 100% debiutuje (również na HBO Max) 26 marca. Snyder Cut nie ma plakatu, nie ma nowej zapowiedzi, nie ma nawet daty premiery, a Grace twierdzi, że kampania ruszy może w tym, a może w przyszłym tygodniu... Od razu widać, który film ma dla Warnera obecnie pierwszeństwo, być może Legendary naciskało, aby to ich produkcja była dla studia priorytetowa, przez co JL zostanie przeniesione na kwiecień (albo jeszcze dalej).

Leon Kennedy

Niestety, ale chyba jednak premiera się nam obsunie, bo ciągle coś cicho i cicho. A GvsK jednak nadchodzi. No cóż, zobaczymy. I w sumie cieszy mnie bardziej film 4 godzinny niż mini serial 😋. Zawsze mogę go sobie na dwie połówki podzielić 🙃

Q

"Godzilla vs. Kong" przesunięty na 31 marca w HBO Max - https://variety.com/2021/film/news/godzilla-vs-kong-release-date-moves-1234889930/

Ale skorą tak zmieniają daty, to pewnie dzień przed premierą będzie można mieć pewność kiedy to nastąpi. Być może robi się miejsce dla "JL", albo ma to związek z tym by zagranicą, gdzie wejdzie na ekrany kin 26 marca miał szanse więcej zarobić.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

HUDY

Liga Snydera to po GvK druga filmowa impra która przeżylbym w kinie w tym roku. Ciekawe jak będzie to wyglądać i czy dadzą zielone światło na dystrybucję. JL poprawiona przez Whedona jakoś do mnie nie przemówiła. Snyder mimo kontrowersji jakie wzbudza jest mi bliższy stylistyka zaangażowaniem i jakością swoich produkcji. 4godziny wg ZS biorę w ciemno, nawet jak ma się niewiele poprawić uważam że będzie tylko lepiej. Snyderowi należało się dokończyć co zaczął. A internetowe amemby i znafcy z różnych YT niech sobie tam psiocza. 

Juby

Cytat: Q w 27 Styczeń  2021, 01:11:42"Godzilla vs. Kong" przesunięty na 31 marca w HBO Max - https://variety.com/2021/film/news/godzilla-vs-kong-release-date-moves-1234889930/

Tymczasem Warner wypuszcza spot, w którym twierdzą, że premiera jest tego samego dnia w kinach i na ich platformie. I wciąż ani śladu po Snyder Cut.


Ale to tylko potwierdza, że mrzonki Snydera o premierze kinowej się nie spełnią, wcale nie wyklucza to, że film jednak trafi na platformę w marcu (tym bardziej, że mają więcej niż 12 tytułów zaplanowanych na 2021, więc muszą obsadzić więcej niż jeden potencjalny hit na miesiąc).

Q

Jeszcze kilkanaście miesięcy temu cześć wątpiło w istnienie Snyder Cut, więc w tym przypadku nic nie jest pewne. Poza tym o ewentualnej premierze w kinach mówiło się jako o jakiś specjalnych pokazach, a nie o normalnej dystrybucji.

Co do "Godzilla vs. Kong" to premierę przesunięto w USA w kinach i na HBO Max na 31 marca. Tylko w innych krajach pozostał 26 marca.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

#74
A więc jednak! Zack zaimponował mnie w tey chwili. :) Opublikował oficjalny plakat(y), premiera jego wersji Ligi 18 marca na HBO Max.



EDIT:
News, którego się nie spodziewałem. Snyder Cut będzie miało premierę we wszystkich azjatyckich i europejskich serwisach HBO, w tym HBO GO dostępnym w Polsce. :D Czyli nie będziemy musięli czekać na piracką wersję, fantastycznie!