Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Knight

Zaczęty przez kelen, 04 Marzec 2014, 16:41:49

LelekPL

Co to s? za "punkty charakterystyczne" jak Elliot Hospital których nawet nie odwiedzasz? No prosz? ci?! To si? nie liczy.

Je?li chodzi o reszt? to tak jak mówi?em... Albo ?le zrozumia?e? albo mamy inne zdanie na ten temat (walki - przechwyt broni nawet nie zaprzeczy?e? ?e jest 'buggy'; batmobil - nie chodzi?o mi o to miejsce na dachu, by?o kilka takich momentów).

Za b??dy w pisowni przepraszam w tej chwili... Pisz? na przerwie fajkowej, wstawiony z imprezy Halloweenowej ;)

camel

Wcześniej napisałem że nie mam żadnych problemów z przechwytywaniem broni :) (akurat free flow to moja ulubiona czesc, i mapki 1-2 w tygodniu, a czasem i czesciej, odpale).

Jeśli mówimy tylko o wewnętrznych lokacjach (co samo w sobie jest troche niesprawiedliwe, gdyż Knight jest grą rozgrywającą się częściej "na mieście" niż City i Origins), to fakt, Knight przegrywa. Zresztą w nim wogóle mało miejsc takich jak Huta z AC. ACE Chemicals i sterowce Stagga prezentują się moim zdaniem na poziomie serii od Rocksteady. W sterowcach jest również jedna z lepszych mapek predatora. Siedziby Arkham Knighta nie znoszę, fajnie zrobione są kryjówki Pingwina. Samo miasto, budynki, streetart czy punkty charakterystyczne (nazwijmy to czysto wizualnie) są zdecydowanie po stronie Knighta.

Nie przypominam sobie innych momentow, byla ta zagadka Riddlera gdzie trzeba bylo odblokowywac przekładnie itd, ale to dość małe miejsce.

Miłej zabawy! :)

LelekPL



W końcu jest! Zbliża się początek grudnia więc w świątecznym nastroju powtórzę sobie Arkham Origins, a jak wyjdzie kostium, dam drugą szansę Arkham Knight.

MJ

Mam pytanie czy da się jakoś pokonać Riddlera bez znajdywania wszystkich zagadek?
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

WezuM

Niestety (albo i stety jak ktoś się lubi bawić w znajdźki) nie.
It's just so hard to go through life without being told you're DUMBASS every several minutes,  y'know?

camel

Season of Infamy zako?czone. I, poza Community Packiem (notabene z tragiczn? zawarto?ci?, Batcave i Wayne Manor to jedne z moich najmniej ulubionych map. Brak on top of the world jest dla mnie niewybaczaqlny) czas po?egnania Gacka i Rocksteady.

Najpierw kilka s?ów o samym dodatku- kolejny zawód, ale chyba tu niespodzianki nie ma. Misje s? relatywnie krótkie, boss-walka jest tylko jedna, a np. wi?kszo?? misji Ra'sa to jest ?ledzenie ?ladu krwi (sic!). Tak, tak. Rocksteady w tym przypadku si? nawet nie wysili?o, mamy rehash Arkham City.

Plusy dodatku? Ra's, Kapelusznik, Kroko i Freeze. Misja Freeze'a wywo?a?a u mojej dziewczyny (która gier Arkham nie znosi, ale z racji na mnie doskonale zna) ?zy wzruszenia. Có?, Rocksteady pi?knie zako?czy?o w?t?k Victora i Nory. Mimo walki dronów, misja zostanie moj? ulubion? z tego dodatku, w?a?nie z uwagi na przerywniki filmowe. Misja kapelusznika to genialny fina?. Mo?e w jakim? stopniu ?eruj?cy na tym samym sentymencie, co Johnny Charisma w swoim wyst?pie w Panessa Studios, ale wywo?a?o to u mnie jakie? emocje. Zw?aszcza w po??czeniu z otoczeniem. Które chyba sk?d? znamy, i tego typu otoczenia oczekiwali?my po Arkham Knight- niestety go niedostali?my. Misja Al Ghula to ciekawa fabu?a, przy niewielkiej ilo?ci gameplay'u (cho? trzeba odnotowa? ?e dostali?my skrzy?owanie ninja z AK z martial art artists z AO). Misja Kroka to klimat plus bossowa walka, któr? ju? dwukrotnie widzieli?my.

Oczywi?cie pod ka?d? (prawie) miejscówk? w Season of Infamy podjecha?em Tumblerem. W stroju- oczywi?cie- Christiana Bale'a z The Dark Knight (czemu nie wybrali z Begins dalej nie rozumiem).
Strój Bale'a prezentuje si? tak :) (kocham tryb fotograficzny w Arkham Knight, mam setki uj?? :))


I jest dist?pny za darmo (podobnie jak min. Batman v Superman pack)

WezuM

Ostatnio zastanawiam się nad zakupieniem, któregoś Challenge Packa. Doradziłby ktoś, który najbardziej opłaca się kupić? Bo wszystkie mają taką samą cenę a zawartość nieco inną. Najbardziej zależy mi na tym, żeby znajdowały się w nim jakieś fajne wyzwania dla Nightwinga :P.
It's just so hard to go through life without being told you're DUMBASS every several minutes,  y'know?

LelekPL

Ja nie doradzę bo nie wiem sam co jest w którym. A tymbardziej dla Nightwinga, którego nie znoszę... Może ktoś inny pomoże albo spytać się na Steamie

lady_ozzy

Gr? mam od dnia premiery jednak z braku czasu i prze postanowienie- 'Najpierw WIEDZMIN', gra?am po troszku. Do rzeczy... Wzi??am si? za misj? z Firefly'em... trzeba go goni? i On wtedy wykrzykuje ró?ne pretensje... i tutaj moje pytanie... gdzie? czyta?am (by? mo?e nawet tutaj ale wybaczcie moje lenistwo, nie chce mi si? szuka?), ?e Rocksteady odcina si? od Arkham Origins... tam ze '?wietlikiem' walczyli?my na mo?cie... a w AK On w?a?nie krzyczy, ?e spotkali?my si? dawno i w?a?nie o mo?cie, ?e B. go tam zostawi? (o ile dobrze pami?tam)... Jak to jest ? Czy to jednak nawi?zanie do AO, czy do czego? innego ? Jestem bardzo ciekawa i z góry dzi?kuj? za odpowiedz.
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

LelekPL

Rocksteady nie odcina się od Arkham Origins w żadnym wypadku, wielokrotnie powtarzając, że ta gra to część kanonu. W AK jest więcej nawiązań do Origins. Między innymi Firefly, ale też kilka innych. Nie będę mówił jakich bo nie wiem na jakim etapie gry jesteś. Ale gdziekolwiek słyszałaś plotki, że Rocksteady odcina się od Origins, to nie była prawda.

lady_ozzy

Dzi?kuj? Mr.L =) By? mo?e co? zle zrozumia?am cho? jestem pewna, ?e co? takiego czyta?am. Mniejsza o to... w wolnej chwili poszperam w internecie i postaram si? znalez? moje 'zród?o'. Jestem na etapie 'obrony ro?lin', tu? po ich odnalezieniu za pomoc? sonaru. Zaraz po tym wzi??am si? za Firefly'a. Je?li co? by?o wcze?niej, to ch?tnie 'pos?ucham' co przeoczy?am. I jeszcze raz dzi?kuj? =)
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

LelekPL

Ci??ko mi tak powiedzie? co zrobi?a? a czego nie, bo kolejno?? wykonywania misji pobocznych jest jednak przypadkowa. Na pewno jest kilka odniesie? do Arkham Origins kiedy robisz misje z Firefly'm, stra?akami, misje Riddlera i pó?niej w fabule g?ównej pojawi si? przeciwnik, który sam w sobie jest DU?YM odniesieniem do Origins.

Poza tym, mo?esz odwiedzi? pokój z dowodami w GCPD i zobaczy? gad?ety wrogów z Origins i pos?ucha? Casha opowiadaj?cego o wydarzeniach z tamtej gry. Mo?esz zreszt? zobaczy? wysp? z Arkham Origins w oddali! Zbiry na ulicy równie? cz?sto wspominaj? "zamieszki w Blackgate" albo "Anarky'go".

lady_ozzy

W sumie Firefly jest pierwszą z misji pobocznych. Ale dziękuję raz jeszcze. Zwrócę na to uwagę =)
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

MJ

Wie ktoś może gdzie się dostaje ten mroźny granat? Przeszedłem fabułę i ani razu go nie miałem w gadżetach.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

LelekPL

W Panessa Studios. Stoi na stoliku obok celi Batmana (z lewej strony celi). Trzeba go tylko podnieść