Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

ZLOT FORUM 75 urodziny Batmana!

Zaczęty przez LelekPL, 06 Kwiecień 2014, 14:52:21

Bless

Ok a więc mam małe nie typowe pytanie a zarazem prośbę, czy jest realne to aby ktoś z was kupił mi tą pozycje i aby wszyscy co tam będą podpisali się na niej ? CASH$$$ oczywiście oddam a chodzi mi o to że mega żałuje, że mnie tam nie będzie a chciałbym mieć z tego eventu jakaś pamiątkę.

LelekPL

Szkoda, że Ciebie nie będzie, no ale w porządku. Nie wiem tylko czy ktoś z forum mieszka niedaleko Ciebie i mógłby Ci ją przekazać osobiście... możesz to tu uzgodnić. Jak nie to po prostu Ci wyślemy.

Bless

Wiem :( również mnie to boli jak cholera bo naprawdę 75 - lecie Batmana damn ......
Osobiście mogę to odebrać od kogoś kto jest z Krakowa, to się po prostu z takim kimś umówię tak żeby pasowało tej osobie :) a jeśli nie ma takiej osoby lub po prostu ktoś się nie chce spotkać heh to wtedy prosiłbym o wysłanie mi tej książki no i koniecznie o numer konta osoby która kupiła to od razy wyśle $$$. Liczę na Was ludziska !

Funky

Ok pociąg mam w piątek o 6:45 rano czyli powinienem być koło 10 na miejscu. I tym razem z noclegiem na jedną noc. Dzisiaj jadę jeszcze na dworzec zapytać się kiedy w sobotę mam powrotny. A i czy w cenę pobytu na noc jest wliczone śniadanie czy też trzeba płacić za to osobno?

Rado


Bless

To jak, moge liczyc na Was w tej sprawie co pisalem wczesniej ?

kelen


BlackBat

Ja będę ok 4-5 rano, uroki Świętokrzyskich środków transportu xD
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


kelen

Będę pamiętać, żeby o tej godzinie, gdy będę spać, uśmiechać się na myśl o tym.

BlackBat

Kelen, ach kelen przygotuj sobie altacet na siniaki <3
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Funky

Pociąg powrotny mam w sobotę o godzinie 18 ileś tam a następny o 3:40 w nocy. Pytanie jak wam będzie to odpowiadało (odprowadzać na dworzec nad ranem) no i gdzie można byłoby mnie zamelinować skoro w hostelu byłbym na jedną noc.

BlackBat

Ja mam powrotny albo o 22 w sobotę albo o 00:10 także podobna sytuacja.
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Rado

Ja będę w Poznaniu o godzinie 12. Od razu z dworca wsiadam w taxi i jadę do biblioteki, więc powinienem być na drugiej połowie pierwszego wykładu. Numer telefonu mi się nie zmienił jakby co.

Dezerter

Jeśli nie będę miał żadnych niespodzianek, to również pojawię się jutro na Dniu Batmana w Poznaniu. Bilet już kupiłem. Z tego co widzę to od dworca PKS do Biblioteki jest ok 15 minut pieszo. Mam tylko nadzieję, że podczas tego konwentu będzie można kupić komiksy z Batmanem bezgotówkowo.

kelen

Przykro mi to mówić, ale żadne ze stoisk nie ma możliwości płatności kartą. Na rogu jest bankomat jak coś.