Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Bane w TDKR

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2011, 23:31:41

Leon Kennedy

Maska jak i sam kostium mnie się podobały i ewentualnie po paru zmianach chciałbym go w tym zobaczyć i coś z jadem mile widziane mimo wszystko.

Juby

Odno?nie wygl?du Bane'a to s?dz?, ?e w komiksach wygl?da? dobrze... Ale:

Gdy nie walczy móg?by mie? zakryte napakowane ?apy pod skórzana kurtk? (by?by jak terminator), mask? zak?ada?by tylko na akcj? i wtedy te? zdejmowa?by czarn? skór?. Nie chce ?adnych rurek z jadem, a co do zmian w masce, to mogliby nie zas?ania? mu oczu (wtedy widzimy, czy jest on w?ciek?y, czy nie). ;)

Deuce

Je?li chodzi o wygl?d, to ten z komiksu jest ca?kiem dobry. Mam na my?li ten z pocz?tków jego dzia?alno?ci. Aktualny strój, jaki prezentuje nam J. Calafiore w Secret Six, to lekka przesada. Bardzo obcis?e spodnie zupe?nie nie pasuj?. Co do maski, to musi by? pe?na. Ods?oni?te usta to to, co mnie najbardziej dra?ni w wielu adaptacjach. Przez to kojarzy si? Bane'a, ca?kowicie mylnie, z meksyka?skim zapa?nikiem. My?l?, ?e jego twórcy z rozmys?em dali mu tak? mask?: pe?n?, prost? w wygl?dzie, której jedynym celem jest zas?oni?cie twarzy, jak w wojsku z reszt?. To ?o?nierz doskona?y i tak chcia?bym go widzie? w filmie.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Gieferg

CytatOdsłonięte usta to to, co mnie najbardziej drażni w wielu adaptacjach.

Tez mnie to wkurza. Wygląda debilnie, podczas gdy maska z komiksów jak dla mnie nadaje się do zastosowania w filmie w swej oryginalnej postaci.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Mihcim

Co do masy Toma Hardiego to juz mozna zobaczyc zdjecia filmu Warrior (Z tego co dobrze pamietam) Tom Hardy gra tam fightera MMA :)

Corso

#20
Tom Hardy w Warrior. Jeszcze 5-10 kilo mu brakuje. ;)





"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Juby

Oooo... :o Wygl?da niesamowicie. Rzeczywi?cie jeszcze z 10 kilo (mo?e nawet mniej) + wyrze?bienie pewnych partii mi??ni (na zdj?ciach do?? "ma?o" prezentuj? si? bicepsy i klatka, cho? kaptury ma w sam raz, bo nie lubi? za du?ych) i Bane b?dzie cacy. ;)

A co my?licie o toksynie, czy sterydach Bane'a? My?licie, ?e Nolan zrobi z niego tylko byczka, czy mo?e poka?e, ?e czym? si? szprycuje? Jak dla mnie móg?by ?yka? przed walk? jakie? tabletki, lub bra? zastrzyki (jak Van Damme w finale Universal Soldgier), które sprawia?yby, ?e dostawa?by siln? dawk? adrenaliny, przez co by?by jeszcze gro?niejszy i silniejszy (bo by si? nie kontrolowa?). Albo co? w tym stylu...

Corso

Dla mnie najbardziej realistyczne podej?cie to np.
Tu? przed akcj? Bane zdejmuje czarn?, motocyklow? skórzan? kurtk? z wysokim ko?nierzem.
Po zdj?ciu kórtki wida? napr??one du?e mi??nie, w miejscu zgi?cia r?ki (ramienia z przedramieniem) wida? cewk? (wlew kroplowy) w który wstrzykuje toksyn?.
Potem bym zrobi? uj?cie na nabrzmia?e ?y?y i zaczerwienione oczy. That's all.
Wersja z licznymi rurkami z zielonym p?ynem, oraz z rykiem "King Konga" to totalna groteska.

Maska mog?aby by? taka
(do tego wspomniane zaczerwienione oczy) :)



"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Juby

Trochę jak Jason, a nie jak Bane. Inny materiał by się przydał. ;)

LelekPL

A mi si? ta maska nawet podoba. Uwa?am, ?e Bane musi i tak przej?? do?? drastyczn? zmian? w swoim wizerunku, ?eby wypa?? powa?nie. Zreszt? nie tylko w samym wizerunku, ale te? w samej postaci. Wiem, ?e jest tu wielu fanów Bane'a, ale mi on nigdy nie le?a? jako przeciwnik Batmana. Jest zbyt, no sam nie wiem, taka mieszanka kiczu z brakiem jakichkolwiek cech charakteru. Jak dla mnie ta posta? nigdy nie mia?a psychologicznie interesuj?cych aspektów i nad tym Nolan b?dzie musia? popracowa? (co te? ?wietnie uda?o mu si? z Jokerem) - co nim kieruje, jak si? znalaz? w ?yciu Batmana, itp. B?dzie to ci??ka praca, ale wierz? w Toma Hardy'ego.

Corso

Odno?nie maski, owszem mo?e kojarzy? si? z Jasonem. Lecz szukamy prostych rozwi?za? (czyt. realistycznych). Bane w takiej masce bardzo by mi si? podoba?. :)
Ka?dy subiektywnie podchodzi do sprawy. Je?li chodzi o charakter i gr? Bane'a w wersji Nolana, to widz? tu mieszank? Lectera (oczywi?cie pomijaj?c zami?owanie do kanibalizmu) z Keyser Söze.  ;)

PS. Tak naprawd?, to do roli Bane'a najlepiej pasuje Robert Burneika! :D
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


(A)nonim

Nie wiem czemu akurat taka maska ma się przekładać na realizm, a komiksowa nie. ::)
Bane i Lecter? Z której strony?
Bane to żołnierz doskonały, z własnym kodeksem moralnym i silnym poczuciem obowiązku, po więcej odsyłam do tematu o nim. W każdym razie pomimo kiczowatego originu i motywacji to bardzo ciekawa postać, chociaż nie wiem czy uda to się przełożyć na język filmu.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Corso

Nie powinno si? przek?ada? kalka w kalk? komiksu do kina bo wyjdzie z tego "Power Rangers". ;)
Do lektury nt. Bane'a nie trzeba mnie odsy?a?, gdy? przeczyta?em prawie wszystkie komiksy z jego udzia?em. ;) Lectera przywo?a?em, gdy? jest przebieg?? i niezwykle inteligentn? postaci?.
Podobnie jak Keyser Soze. Jak zaznaczy?em, przedstawiamy tu swoje subiektywne podej?cie do tej postaci.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


(A)nonim

Jest wiele inteligentnych i przebieg?ych osób, ale zupe?nie ró?ni? si? od Lectera. Tak samo jest z Bane'em, po pierwsze nie jest psychopat? - ma tylko lekkiego bzika. ;)
A geniuszowi Lectera Bane nie dorównuje, nie wiem czy który? z przeciwników Batmana jest na jego poziomie.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

CytatPo zdj?ciu kórtki wida? napr??one du?e mi??nie, w miejscu zgi?cia r?ki (ramienia z przedramieniem) wida? cewk? (wlew kroplowy) w który wstrzykuje toksyn?.

Nazwa? j? Venom i jeste?my w domu ;)

CytatTak samo jest z Bane'em, po pierwsze nie jest psychopat? - ma tylko lekkiego bzika.

Na punkcie Gacka i to chce mie? wy?o?one w filmie jak na patelni!