Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Sport

Zaczęty przez Leon Kennedy, 21 Styczeń 2008, 16:29:40

Altair

Fornalik nowym selekcjonerem. Czyli Smuda II, witamy serdecznie.

Johnny Napalm

Ten chociaż po polskiemu mówić umi.

Co tu gadać, Polska i tak nie ma szans w takiej grupie do której trafiła. Anglia jest lepsza od Rosji, Ukraina od Czech, a Czarnogóra od Grecji. Polska może być nawet za Mołdawią, jak się postara.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Altair

To naprawdę żenujące mieć tak słabą reprezentację od jakiś 30-kilku lat... Ale jak powiedział Boniek... "Nie będzie szkółek ogólnodostępnych - nie będzie sukcesów." Prawda jest taka, że teraz dalej dostają się tylko te dzieciaki, których rodzice mają na to kasę, zaś Ci z ubogich rodzin, często o wiele zdolniejsi, nie mają o czym marzyć.

Deuce

Uważam, że wszystkie drużyny, poza Anglią oczywiście, są w zasięgu Polaków. Niestety nie z tym trenerem. Pozostała dwójka też by nic nie zdziałała. Do tej pory zastanawiam się, który z Jacków Zielińskich był brany pod uwagę  :P Obstawiam, że chodziło o tego z Polonii Warszawa, a nie byłego Legionistę.
Swoją drogą trzeba było brać Avrama Granta, kiedy to było możliwe...
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

BlackBat

No proszę, nawet o sporcie się gada :D Ja sama trenuję Krav Magę z elementami MMA i również polecam sztuki walki ;)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


jakura

No, no, ładnie! Do nas podobno chodziło parę dziewczyn (ale jeszcze "przed moimi czasami") i wszyscy na nie narzekali, bo po dżentelmeńsku nie chcieli ich bić, a one nie miały takich oporów :P A dostać od rozzłoszczonej kobity to gorzej niż trafić na braci Kliczków :]
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

BlackBat

Ja póki co ostałam się sama, chucherka zrezygnowały ;) Co do bicia, koledzy z sekcji przestali mieć już opory i potrafią mocno przydzwonić w czerep. I całe szczęście, bo nie ma się co oszczędzać a jak ktoś się z tobą cacka to ani progressu ani motywacji nie ma. W każdym razie ja tak mam :) Cytując mojego instruktora "Kobiety nie potrafią bić, one nap***dalają" co akurat nie jest aż takie dobre, szczególnie jak poleci kopniak w krocze a dziewczyna nie ma hamulców xD
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


jakura

Kopniak w krocze jest przereklamowany  ;D
Ale Twój instruktor madrze gada:D
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

BlackBat

Lepsze mocne kolano, ewentualnie cały zestaw : D I oczywiście bierzemy przykład z Basa Ruttena- Position before submission ;)
To chyba kwestia doświadczenia XD
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


franek

Oj nie raz od dziewczyn dostawałem jak się je denerwowało :D. Po przyjacielsku, ale bolało nie raz bardziej niż jakby mnie jakiś dres wychłostał.


Show Must Go On!!!

Funky

BlackBat - Ja sobie nie wyobrażam bić się z kobietą (nawet jak to sport) Moja dżentelmeńska dusza mówi mi że dziewczyny nie powinno uderzyć się nawet kwiatkiem. No jedynie można zareagować jak kobitka leci na ciebie z nożem i pianą na ustach :P No i chyba jak kobieta wygrywa na ringu to wydaje mi się to ok ;) W boksie, MMA i innych cudach tego typu jestem za wariantem dama vs dama i dżentelmen vs dżentelmen 8)

camel

BlackBat a gdzie i u kogo trenujesz jeśli z ciekawości mogę się zapytać? Sam bawiłem się jakiś czas w kravkę, poznałem troche osób z środowiska. Jednakże za wade krav magi uważam poczucie bezpieczeństwa i pewności np. w starciu z nożem. Również techniki nożne pozostawiają wiele do życzenia. Choć to idealny system walki dla kobiety, sam namawiam swoją na KM ale bez skutku. :( Taka kobieta jak Ty to skarb :P

jakura

Funky, z takim nastawieniem to byś żywy z treningu raczej nie wyszedł:P
Camel, co do Twojej wypowiedzi o nożach, to znów zacytuję mojego trenera: "gdy widzisz gościa z nożem, to spierdalaj" :D Kiedyś mieliśmy treningi z walki z uzbrojonym przeciwnikiem (używaliśmy flamastrów, żeby było widać kiedy się dostaje) i nikt z nas nie wyszedł z tego cały :/ A z technik nożnych to krótkie kopnięcia na goleń/kolano i ew. w zwarciu jakieś kolano. Reszta jest chyba mocno ryzykowna.
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Altair

Mam pytanie do ćwiczących sztuki walki... Czy można ćwiczyć z zerwanym więzadłem w kolanie, ale np. w stabilizatorze? Bo mam zerwane od dwóch lat i chciałbym nauczyć się trochę w razie gdybym kiedykolwiek musiał się obronić.

LelekPL

Zawsze to ty możesz nosić nóż ;)