Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Sport

Zaczęty przez Leon Kennedy, 21 Styczeń 2008, 16:29:40

Leon Kennedy

CytatObawiam się, że po pierwszych meczach w pierwszej 11 może zostać zepchnięty na ławkę. Niestety Artur ma bardzo słabą psychikę i po jednej wpdace często zdarza mu się seria

Artur ma dobrą mocną psychikę i już kilkakrotnie pokazał to w Szkocji ;). Jednak później przyszły problemy osobiste, najeżdzanie na niego z każdej możliwej strony i taki sportowy zastój...

CytatOstatnio Włosi jednak zawiedli na Mundialu, poziom ich ligi się znacznie osłabił.

Niektóre kluby po prostu prowadzą dziwną politykę transferową, a że teraz zawiedli to co z tego skoro w 2002, 2004 też zawiedli, a potem zostali mistrzami.

CytatDominacja takich zespół jak Milan czy Juventus nie jest tak wyraźna jak kiedyś, jakieś wielkie gwiazdy do Serie A też nie przychodzą.

Na pierwszy rzut widać, że liga się wyrównała i to idzie tylko na plus, a nie oglądać ligę Hiszpańską i zastanawiać się czy teraz Barca da się prześcignąć Realowi, a reszty jakby nie było.

Anarky

Cytat: Leon Kennedy w 19 Lipiec  2010, 11:21:13
Niektóre kluby po prostu prowadzą dziwną politykę transferową

Ta polityka właśnie negatywnie odbija się na poziomie ligi i na jej atrakcyjność.

CytatNa pierwszy rzut widać, że liga się wyrównała i to idzie tylko na plus, a nie oglądać ligę Hiszpańską i zastanawiać się czy teraz Barca da się prześcignąć Realowi, a reszty jakby nie było.

Ja uważam że na minus, jednak takie wielkie firmy jak Milan i Juventus powinny wraz z Romą, Interem rozdawać kart w Serie A a nie tracić niekiedy głupio punkty. Hiszpańska liga jest od jakiegoś czasu zamknięta przez hegemonie dwóch wielkich klubów, reszty nie ma bo nikt nie potrafi na dłuższą metę nawiązać z nimi walki.
Ja wam pokażę!

Deuce

Cytat: Leon Kennedy w 19 Lipiec  2010, 11:21:13
Artur ma dobrą mocną psychikę i już kilkakrotnie pokazał to w Szkocji ;). Jednak później przyszły problemy osobiste, najeżdzanie na niego z każdej możliwej strony i taki sportowy zastój...

Według mnie jest zupełnie odwrotnie. Kompletnie nie panuje nad emocjami. Łatwo go można zdenerwować i sprowokować. Najlepiej świadczy o tym jego zatarg z kibicami Rangers. Gdyby rzeczywiście miał mocną głowę, to w ogóle by nie reagował na ich zaczepki. Kiedy Polska grała z Iralndią Północną, był najbardziej nielubianą postacią na boisku i największe oklaski dostał, gdy... nie trafił w piłkę, a ta wpadła do bramki. Człowiek o mocnej psychice nie dopuściłby, aby sytacja zaszła aż tak daleko.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

RafBat

 Niestety, Artur, wg mnie, został "wypaczony" najpierw przez innych zawodników Legii, gdy w niej grał (gul, gul, gul...). Z drugiej strony był "rozpieszczany" przez kibiców Tego zespołu (chociaż gdy w Niej grał w pełni zasługiwał na pochwały, no ale bez przesadyzmu...). No właśnie, okazało się, że Artur miał jednak za słabą głowę, zarówno by spokojnie "przechodzić obok" nadmiernych pochwał (przez pierwsze dwa lata w Celtiku mogło mu się wydawać, że jest już bramkarskim bogiem), jak i krytyki, która musiała w końcu przyjść...
Boruc rzeczywiście słabo panuje nad emocjami, jak zawali pierwszą bramkę, wie, że kamery będą skierowane teraz na niego... no i często nie wytrzymuje już dalej napięcia.

Leon Kennedy

CytatTa polityka właśnie negatywnie odbija się na poziomie ligi i na jej atrakcyjność.

Wiem o tym.

CytatJa uważam że na minus, jednak takie wielkie firmy jak Milan i Juventus powinny wraz z Romą, Interem rozdawać kart w Serie A a nie tracić niekiedy głupio punkty.

Inter niepodzielnie rządzi w Serie A chyba od pięciu lat, a Roma jest ciągle za nimi, we wszelkich rozgrywkach Serie A. Milan potrzebuje porządnych transferów, ale to już wiemy od jakiś dwóch lat, a Juve po degradacji wróciło całkowicie odmieniony, ale w tą złą stronę... Dajmy im czas. Jednak jeśli nie oni, to takie drużyny jak Sampdoria, Fiorentina, Napoli będą męczyć Inter i Romę.

CytatWedług mnie jest zupełnie odwrotnie. Kompletnie nie panuje nad emocjami. Łatwo go można zdenerwować i sprowokować. Najlepiej świadczy o tym jego zatarg z kibicami Rangers.

Ten konflikt to on sam sobie wywołał i do pewnego momentu to go raczej bawiło niż frustrowało

CytatGdyby rzeczywiście miał mocną głowę, to w ogóle by nie reagował na ich zaczepki. Kiedy Polska grała z Iralndią Północną, był najbardziej nielubianą postacią na boisku i największe oklaski dostał, gdy... nie trafił w piłkę, a ta wpadła do bramki. Człowiek o mocnej psychice nie dopuściłby, aby sytacja zaszła aż tak daleko.

Nawet najlepszym zdarzają się głupie wpadki Dida, Toldo, a potem wracają jeszcze silniejsi... Zresztą bramkarze zawsze będą popełniać błędy... Najważniejsze aby potem go nie obdzierać ze skóry, krytykować i szykanować na każdym możliwym kroku... Zresztą weźcie se do bramki wiecznych rezerwowych z Anglii, to wszyscy zatęsknicie za Borucem.

Anarky

Popatrzyłem ostatnio na Europejskie Puchary i III rundy zarówno eliminacji do Ligi Europejskiej jak i do Ligi Mistrzów pod kątem Polskich zespołów. Wyszło mi na to że tylko Wisła i Lech mają szanse awansować dalej, zaś Ruchu Chorzów i Jagiellonia Białystok odpadną prawdopodobnie w starciach z Austrią Wiedeń i Arisem Saloniki.
Ja wam pokażę!

Leon Kennedy

Wreszcie by mogła jakaś drużyna awansować do pucharów... Stawiam tak jak ty na Lech i Wisłę.

Deuce

Cytat: Leon Kennedy w 20 Lipiec  2010, 11:45:23Nawet najlepszym zdarzają się głupie wpadki Dida, Toldo, a potem wracają jeszcze silniejsi... Zresztą bramkarze zawsze będą popełniać błędy... Najważniejsze aby potem go nie obdzierać ze skóry, krytykować i szykanować na każdym możliwym kroku... Zresztą weźcie se do bramki wiecznych rezerwowych z Anglii, to wszyscy zatęsknicie za Borucem.

Mówiąc o "całej sytuacji" miałem na myśli to, że Artur był w tym meczu wrogiem publicznym nr jeden. Gdyby miał mocną psychikę, to nie popadłby w konflikt, który odbił się wrogością do jego osoby nawet w kraju, którym o na co dzień nie gra. Włosi będą go często prowokować, bo są w tym najlepsi. Z pewnością też wiedzą, że Borucowi nie wiele trzeba i skrzętnie to wykorzystają.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Cowboy

Jaki macie stosunek do wojny kibiców z PZPN?
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

RafBat

 Oby awansowały jak najdalej, niestety nie daleka historia uczy, że Nasze zespoły mogą odpaść właściwie "na każdym"... cóż, zobaczymy, ja w każdym razie trzymam kciuki za wszystkie polskie zespoły w europejskich pucharach, niezależnie komu kibicuje w lidze.
W sumie to polski football jest "czarną dziurą" na mapie piłkarskiej europy-nawet na Wschodzie są świetne drużyny i nie ma co się pocieszać, że np. na Węgrzech jest tak samo. Nawet Steaua Bukareszt coś znaczy w Europie, a tu... żenada, oby jak najszybciej się skończyła.

Leon Kennedy

CytatWłosi będą go często prowokować, bo są w tym najlepsi. Z pewnością też wiedzą, że Borucowi nie wiele trzeba i skrzętnie to wykorzystają.

A niech sobie prowokują ;D. Nowy kraj, miasto, klub, styl, mentalność... same plusy dla Boruca i jeszcze go sporo nauczą jak to jest z tymi zaczepkami we Włoszech ;)

CytatJaki macie stosunek do wojny kibiców z PZPN?

Zarząd dał nam Euro 2012 i na czas tej imprezy wojna powinna zostać definitywnie zakończona, a potem kto wie...

RafBat

CytatJaki macie stosunek do wojny kibiców z PZPN?
Jakiś kabaret nieźle to podsumował. Zrobili przyśpiewkę "pocieszającą" ludzi z PZPNu, żeby ci się "nie bali" kibiców:
PeZetPeeN! PeZetPeeN!
nie bać! nie bać PeZetPeeN! ;D
I można to skwitować bez bluzgów?...

Anarky

Cytat: Cowboy w 20 Lipiec  2010, 17:57:49
Jaki macie stosunek do wojny kibiców z PZPN?

Całkowita delegalizacja związku lub wybór nowych władz
Ja wam pokażę!

RafBat

Cytatlub wybór nowych władz
To nic nie da, jak wybierać będzie stare towarzycho...

Anarky

O ile będzie im dane w ogóle wybrać właśnie, ewentualnie zawsze pozostaje delegalizacja PZPN. Nawet za cenę odebrania nam Euro 2012, jako pierwszy poparł bym takie rozwiązanie. Trzeba oczyścić tą Stajnie Augiasza raz a porządnie, dlatego też popieram akcje Koniec PZPN.

A tak swoją drogą Lech Poznań o mało co się nie zbłaźnił w meczu z Interem Baku, szanse na awans i pokonanie Sparty Praga są moim zdaniem na tą chwile minimalne. Mecz już we wtorek w Pradze, a tu jeszcze ostatni horror http://www.youtube.com/watch?v=KzgrdUsAacY

Ja wam pokażę!