Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Sport

Zaczęty przez Leon Kennedy, 21 Styczeń 2008, 16:29:40

Anarky

Cytat: Air Jordan w 19 Czerwiec  2010, 21:03:15
a czy popularność to wyznacznik jakości?

Czasem tak
Ja wam pokażę!

LelekPL

może czasami, ale niestety nie w tym przypadku. Nuda nie równa się dobra jakość :P

TheBeatles

Włoch remisują i komplikują sobie życie. Świat jest piękny

Anarky

Cytat: Air Jordan w 20 Czerwiec  2010, 15:43:21
może czasami, ale niestety nie w tym przypadku

A właśnie że tak, do NBA mnie już nie ciągnie nie ma magicznego MJ lub podobnie magicznych koszykarzy
Ja wam pokażę!

LelekPL

Co prawda to prawda. Ale pisząc o finałach NBA nie miałem na myśli jakichkolwiek, tylko akurat te które się zakończyły w czwartek. Ci co lubią/lubili koszykówkę z lat 90tych i nie oglądali powinni żałować bo poziom meczu siódmego był niesamowity. Obrona, walka jak za dawnych lat, aż się łezka w oku kręciła ;)
Naturalnie szkoda, że nie ma Michaela, czy takich postaci jak Dennis Rodman - kwintesencja walki o każdą piłkę, Karl Malone, Hakeem Olajuwon czy wybryki natury: młody Shaq i Shawn Kemp... Fakt jest lepiej niż na początku wieku, ale nadal nie widzę zespołu któremu mógłbym z równie wielką pasją kibicować jak Chicago Bulls z lat 90-tych (jak łatwo wywnioskować - jako kibic nie lubię być zawiedzionym ;) )

Leon Kennedy

TheBeatles jaki W?och?  :P Italia drugi remis z rz?du... Szkoda, bo wygrana by?a praktycznie na wyci?gni?cie r?ki :'(. Zosta? jeszcze jeden mecz, który musz? wygra? i jak si? uda, to pierwsze miejsce w grupie i tak b?dzie ich :D

KillingJoke87

Pi?ka i ACF Fiorentina!! Forza Violi Forza!!! :D Ju? nied?ugo zaczyna si? Seria A a póki co czeka mecz towarzyski z Tottenhamem, jestem ciekawy jak zaprezentuje si? Montolivo i co b?dzie w ko?cu z Mutu...i debiut D'Agostino w barwach fioletowych hmmm
so you're gonna have to play my little game if you  want to save one of them...

Anarky

Cytat: KillingJoke87 w 28 Czerwiec  2010, 20:14:18
Piłka i ACF Fiorentina!! Forza Violi Forza!!!

Do dziś darze ten zespół dużym sentymentem, a to za sprawą jednego człowieka
http://www.youtube.com/watch?v=ZzYmD7jhH-E
Ja wam pokażę!

TheBeatles

Hiszpania wygrywa. Coraz bliżej mojego wymarzonego finału Argentyna-Hiszpania

Leon Kennedy

Z taką grą to oni se w tym finale moga na aucie piłki podawać ;). A mistrza niech se zdobędzie Argentyna :)

Deuce

Cytat: TheBeatles w 29 Czerwiec  2010, 22:34:12
Hiszpania wygrywa. Coraz bliżej mojego wymarzonego finału Argentyna-Hiszpania

Taki finał nie może mieć miejsca. Jeśli obie drużyny poradzą sobie w ćwierćfinałach, trafią na siebie już w półfinale.
Finał Brazylia - Argentyna też będzie świetny, a Hiszpania zagra sobie o brąz z Urugwajem.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

TheBeatles

Jak to przecież są po osobnych stronach drabinki. Jeśli Hiszpania wygra z Paragwajem to zagra Brazylią lub z Holandią

Deuce

#177
Mecze są ustawione tak, że w półfinałach spotkają się Brazylia/Holandia vs Urugwaj/Ghana oraz Argentyna/Niemcy vs Hiszpania/Paragwaj. Z tego wynika, że finał Hiszpania vs Argentyna jest niemożliwy.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Leon Kennedy

Niemcy muszą odpaść!! A z porażki Brazylii jest dumny jak z Italii gdy zdobywali mistrzostwo 4 lata temu.

Cowboy

Co do meczów, to jeśli oczywiście nie gra Polska reprezentacja, to z wypiekami kibicuje Niemczech. Jestem dumny z meczu Niemcy - Anglia. Nasi sąsiedzi pokazali klasę i jestem z nich dumny. Zbliża się mecz Niemcy - Argentyna i oczywiście wiernie kibicuje Niemcom i życzę im zwycięstwa! Jeśli chodzi o rozgrywki polskich drużyn, to jestem kibicem Pogoń Szczecin i MKS Drawa. W przypadku konfrontacji obu drużyn kibicuje oczywiście tej drugiej. Dobrze więc, napisałem na temat moich poglądów futbolowych to teraz powiem jakie są moje ulubione sporty. Wiernie gram w kręgle które chyba nie zaliczają się jako Sport, koszykówkę, i starą dobrą piłke nożną. W piłce nożnej mam dwie ulubione pozycje - w "polu" gdzie mogę najwięcej zdziałać i fotel przed telewizorem podczas oglądania rozgrywek ;D.
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."