Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Sport

Zaczęty przez Leon Kennedy, 21 Styczeń 2008, 16:29:40

Roy_v_beck

Wciąż nie lubię Interu... Niech w finale LM pokaże styl.

Leon Kennedy

Pokazywali go juz niejednokrotnie w tym sezonie.

Anarky

Cytat: Roy_v_beck w 30 Kwiecień  2010, 16:01:25Rok temu w meczu Chelsea - Barcelona to była walka. Jedni atakowali drugich, a Chelsea wcale nie zamurowała swojej bramki. Fakt, Anglicy przez to odpadli, ale pokazali, że mimo iż zespół kupiony to przynajmniej ma jaja

I jak tu cie nie lubić ?  ;D
http://www.youtube.com/watch?v=MXyoUQYkw04&feature=related

A tak swoją drogą wczoraj niestety Fulham F.C. przegrał w finale Ligi Europy z Atlético Madryt
Ja wam pokażę!

Leon Kennedy

Wczoraj był finał?? Niech to cholera!! Szkoda Fulham... Nie lubię Angielskiej piłki, ale w tym meczu byłem za nimi.
Posted on: 13 Maj  2010, 14:11:35

 Inter z już podwójną koroną!! Jeszcze tylko jeden zryw, wysiłek i historia stoi otworem. Forza Inter :)
Posted on: 17 Maj  2010, 13:23:14

 Inter Mediolan w końcu wrócił na należne mu pierwsze miejsce!! Meczem z Bayernem ponownie udowodnili, że potrafią grać ładnie i efektownie. A Diego Milito strzelając dwa arcy ważne gole w końcu zdobył uznanie na które w pełni zasługiwał już od dawna. Forza Inter.

TheBeatles

strzelił 2 razy sam na sam. Istny geniusz!

Altair

Ja nawet nie oglądałem finału. Nie dam im satysfakcji,o! ;D

Roy_v_beck

Real to kretyni, żeby wyrzucić takich piłkarzy jak Robben, Sneijder czy nawet Samuel. Każdy z nich czarował, a oczywiście najbardziej ten pierwszy. Jak widać Bayern podobnie jak Manchester też jest uzależniona za bardzo od jednego gracza - myślę tu o Ribery, bez którego nie pokazali charakteru.
Ale tam, Inter miał lepszych graczy w tym finale i brawa dla Milito za te arcyważne bramki.

A do dzisiaj nie mogę zrozumieć, jak ManU mógł nie zdobyć Mistrzostwa. Jeden punkt... Jakby Rooney zagrał w jednym więcej meczu to by było. No, ale on sam nie strzeli wszystkiego. A Berbatov, Macheda czy Anderson to tego sezonu do udanych zaliczyć nie mogą. Szkoda, że Owen kontuzje złapał.

Anarky

Mistrzostwa Świata w RPA 2010 rozpoczęły się na dobre i tu chciałbym zapytać czy macie swoich faworytów i ogólnie jak oceniacie mecze. Który z do tej pory rozegranych uważacie za najlepszy i dlaczego, oraz która bramka podobała wam się najbardziej.
Ja wam pokażę!

KillingJoke87

Argentyna Argentyna!!! :D a sam mundial jak na razie jest....dziwny...Faworyci nie są faworytami, mecze są...hmmm...nie do tego przyzwyczaiły nas Mistrzostwa Świata, ale jeszcze sporu spotkań przed nami a wiadomo im bliżej finału tym lepsze widowisko
so you're gonna have to play my little game if you  want to save one of them...

Leon Kennedy

Jak na razie ten turniej obok tego w Korei jest najdziwniejszy, ale co za tym idzie najbardziej wyrównany!! Tutaj faktycznie każdy może pokonać każdego, no i te minusowe temperatury daja się we znaki zawodnikową pokroju Cesara z Brazylli. A mój faworyt jest tylko jeden... Italia.

TheBeatles

Która może cudem wyjdzie z grupy

LelekPL

a ja nie oglądam i chyba dobrze... widziałem tylko Anglia-USA i Argentyna-Korea, w sumie na tych meczach się nie zawiodłem, ale widziałem też urywki innych meczów i na prawdę na samych skrótach się zanudziłem.
Nie to co w Finałach NBA - ostra walka, świetna obrona i emocje do końcowego gwizdka w meczu nr 7! No rewelacja, nie wiecie co straciliście...

Deuce

Podobnie jak Leon Kennedy również najbardziej lubię piłkę nożną oraz reprezentację Italii. Wszystko zaczęło się na mistrzostwach świata w 1998 roku odbywających się we Francji. Pamiętam jak żałowałem, że Włosi wylecieli po karnych z turnieju, ale w 2006 roku wzięli sobie rewanż. Kiedyś samemu się grywało, głównie na bramce, myślę, że w wyniku oglądania gry Gianluci Pagliuci, który jest do dziś moim ulubionym piłkarzem.
W tych mistrzostwach Italia będzie miała spore kłopoty z obroną tytułu, szczególnie, że w tym Mundialu wszystkie drużyny grają świetnie w obronie, a kiepsko w ataku, co powoduje sensacyjne wyniki z małą ilością goli.
Ponadto lubię oglądać sporty walki, szczególnie MMA i rozrywkę zwaną Wrestling.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Anarky

Cytat: Deuce w 19 Czerwiec  2010, 18:22:12
wszystkie drużyny grają świetnie w obronie, a kiepsko w ataku

Ale nie Argentyna

Cytat: Air Jordan w 19 Czerwiec  2010, 17:58:36Nie to co w Finałach NBA - ostra walka, świetna obrona i emocje do końcowego gwizdka w meczu nr 7! No rewelacja, nie wiecie co straciliście...

Dobry żart  :D
Tylko że finał NBA nie przyciągnął jeszcze takiej oglądalności na świecie jak Mistrzostwa Świata
Ja wam pokażę!

LelekPL

a czy popularność to wyznacznik jakości? - dobry żart :P