Fotki i filmiki z TDKR - oficjalne materiały i nowości

Zaczęty przez kelen, 03 Sierpień 2011, 11:43:36

Charism

#30
Cytat: Q w 19 Grudzień  2011, 22:01:09


Mimo jako?ci HD twarzy nie wida?, ale raczej nie jest to Alfred, chocia? g?os podobny - chyba, ?e tylko tak to zosta?o specjalnie na potrzeby trailera zmontowane.

To Tom Conti, facet o niepowtarzalnym g?osie. :) Odsy?am do YT! :)

A sam trailer... jakis 'mega' nie jest, par? scen bardzo s?abych (wyjscie wi?zniów w pomara?czowych ubrankach - ale to za spraw? gry tych statystów, oraz scena boiskowa i zatrzymanie si? tego gracza akurat wtedy i tam, gdzie skonczy?o si? wszystko zawala?. Troch? przegi?te, wr?cz humorystyczne.)

Do tego nie podoba mi si? Anne w scenie z per?ami, za to uwielbiam j? w kapeluszu.

No i jak rozumiem wszystko co Bane mówi, nawet w prologu na kiepskim cam ripie, to nie moge w ogóle zrozumie? co Selina szepcze Bruceowi. ??? Na szcz??cie znala??em juz trailer z napisami.

I jeszcz eejdno - nie mo?na przeoczy?, ze trzymany przez fanów napis na stadionie 'ROGUE' ma jako pierwsz? liter? logo Robina.  ;D Ach, ci fani... ;p

Q

Cytat: Air Jordan w 20 Grudzień  2011, 01:49:00
Na dobr? spraw?, Bruce w wi?zieniu to mo?e by? cz??? flashbacku
Takich scen mo?e by? kilka, wystarczy zwróci? uwag? na d?ugo?? w?osów Bruce. Plus pewnie niektóre sceny te? s? tak zmontowane by dawa?y lepszy efekt, tak wi?c nie ma nawet pewnosci czy niektóre dialogi w filmie b?d? takie same jak w zwiastunie.

Wed?ug analizy trailera na BatmanNews.de (http://www.batmannews.de/gothamglobe/tdkr-trailer-analyse-die-story-hinter-dem-trailer) te sceny rozgrywaj? si? 8 lat pó?niej i Wayne przybywa tam wraz z innymi milionerami.

Co do s?ów Seliny to mówi on Bruce'owi: "You think this will last? There's a storm coming, Mr. Wayne. You and your friends better baton down the hatches...how did you ever think you could live so large and leave so little for the rest of us?"

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Maryjusz.

Moje spostrze?enia:
1. Bane przyje?d?a do miasta, idzie do jaskini, tam mamy scen? z teasera, batman walczy z bane'm, z ty?u stoi alfred.
Batman przegrywa, bane zak?ada ko?uch i nad le??cym bruce'm, mówi i? pozwoli mu na ?mier? itp.
2. Bane przejmuje wi?zienie, ca?e gotham, policja i wi?kszo?? ludzi zostaje zepchni?ta do podziemia.
3. W podziemnym "bunkrze?" policja i ludzie planuj? swój RISES xD

Oczywi?cie to tylko przypuszczenia...

ale moim zdaniem dobre wykorzystanie motywu knightfall, tam batman za pierwszym razem przegra? przez psychiczne i fizyczne zm?czenie.

Moim zdaniem po tdk, bruce zaprzesta? by? batmanem, tak wi?c 8 lat min??o, bruce straci? t? sprawno?? i te ?wiate?ko w oczu, potem gdy POWSTANIE, stanie si? na powrtó batmanem xD

oficer

Wydaje mi się po obejrzeniu trailera (tyle razy to zrobiłem, że pewnie nie podałbym nawet przybliżonej liczby. POWALA !!!), że okoliczności wyjaśniające pobyt Bruce`a w więzieniu są następujące:

Scena kiedy Gordon podchodzi na jakimś kameralnym przyjęciu do mikrofonu, ma miejsce przed rezydencją Wayne`a. Przyjęcie jest celem ataku Bane`a i jego ludzi. Widać zamieszanie na schodach prawdopodobnie we wnętrzu rezydencji. Wtedy ma miejsce porwanie dużej części wpływowych ludzi Gotham oraz walka Batmana i Bane, która kończy się wiadomo w jaki sposób. Wszyscy trafiają do więzienia, łącznie z Bruce`m.

Ma to sens? ;) 
This is no time for fear .... That comes later

Rado

Trailer bardzo fajny, a? tak mnie nie powali? jak niektórych, ale jest dobry i przyjemnie si? ogl?da, jednak teaser, gdy wyszed?, zrobi? na mnie wi?ksze wra?enie, mimo tego ?e zdecydowanie by?o w nim mniej pokazane. Selina wygl?da lepiej ni? si? spodziewa?em. Wayne jest lekko siwy. Mogliby Gordona te? posiwie? i to znacznie, fajnie by by?o widzie? Oldmana ca?ego siwego, chocia? w ostatniej cz??ci.

My?licie, ?e Alfred odchodzi od Bruce'a? Nie do ko?ca rozumiem o co w tej scenie chodzi, ale Alfred wydaje si? mówi?, ?e zawiód? Wayne'a i nic ju? tu nie ma do roboty. Odej?cie Alfreda by?oby dla Bruce'a na pewno sporym szokiem, co by po cz??ci t?umaczy?o kiepski stan psychiczny Batmana, zapowiadany przez re?ysera.

Co do tej sceny z pobitym Waynem i siedz?cym nad nim Banem, to my?la?em ?e jest to kawa?ek ze sceny ich ostatecznego pojedynku i pokonania Batmana, ale jak tak patrz? na zdj?cia to raczej to nie jest to. Wayne jest tam zaniedbany, z d?u?szymi w?osami i wygl?da jak w scenie wchodzenia do tej lokacji ze schodami. Ta walka mia?a miejsce najprawdopodobniej w?a?nie tam.

Scena z zapadaj?cym si? boiskiem bardzo efektowna, ale mam wra?enie ?e by?a w?a?nie nakr?cona, po to by pokaza? co? "cool" w trailerze. Nie do ko?ca pasuje mi do klimatu.

Batman w dzie? dla mnie du?e meh, aczkolwiek mimo wszystko, wygl?da? gro?nie w tej scenie walki. Sceny dzienne wci?? mi nie pasuj?, ale ju? nie tak bardzo jak przed trailerem. Jednak dopiero po filmie b?d? móg? powiedzie?, czy do ko?ca mi to przesta?o ju? przeszkadza?.

Pozostaje czeka? na trailer numer dwa.

Juby

Cytat: Charism w 20 Grudzień  2011, 01:51:50
(...)parę scen bardzo słabych (wyjscie więzniów w pomarańczowych ubrankach - ale to za sprawą gry tych statystów(...)

Też to mnie wnerwia. Mam nadzieję, że w filmie utną to ujęcie tuż przed tym jak będzie w stanie dostrzec komiczne zachowanie statystów.

kelen


Juby


jakura

A mi si? wydaje, ?e walka nietoperka z banem b?dzie gdzie? bli?ej pocz?tku filmu, a pó?niej b?dzie walka Bruce'a o to, ?eby zebra? si? w sobie i wróci?. Ale nie wiem jak w czasie umie?ci? ten bal.
Alfred rozmawia z Brucem raczej po jego walce z Banem ("Obieca?em ci? strzec i zawiod?em"?). Impreza u Brucea te? jest chyba po tym pojedynku (go?? na dachu podpiera si? laseczk?).
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Altair

Zauważył ktoś białą linkę w scenie gdy (najprawdopodobniej) Bane lub Bruce skacze w kominiarce z jakiegoś budynku? Puśćcie to sobie bardzo powoli. Trailer był chyba montowany w błyskawicznym tempie.

kelen

No cóż, ja widziałem od razu, ale to raczej grappling gun. Nie sądzisz, że gdyby Bruce spadał z tak wielkiej wysokości bez zabezpieczenia to by się po prostu zabił? :P

franek

Cytat: jakura w 27 Grudzień  2011, 17:00:15
A mi si? wydaje, ?e walka nietoperka z banem b?dzie gdzie? bli?ej pocz?tku filmu, a pó?niej b?dzie walka Bruce'a o to, ?eby zebra? si? w sobie i wróci?. Ale nie wiem jak w czasie umie?ci? ten bal.
Alfred rozmawia z Brucem raczej po jego walce z Banem ("Obieca?em ci? strzec i zawiod?em"?). Impreza u Brucea te? jest chyba po tym pojedynku (go?? na dachu podpiera si? laseczk?).
Mo?e dojdzie do tego ?e Batek przegra?


Show Must Go On!!!

Altair

Kelen, nie no prędzej myślałem, że się czegoś po drodze chwyci :P Ale faktycznie to może być jakaś linka asekuracyjna.

Rado


kelen

E, jesteś pewny, że to prawdziwy? Wygląda mi na jakąś przeróbkę, nie mówiąc o haśle, które pojawiało się tylko we fanowskich tworach.