Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Expendables

Zaczęty przez Kadaver, 23 Maj 2009, 19:04:24

Filer

Matriksy mają R? Nie spodziewałem się.

Huntersky

Faki i śladowa ilość krwi. Za to.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Kadaver

Seagalowi też proponowali rolę w The Expendables.Ale odmówił.

Leon Kennedy

I bardzo dobrze. Niech amator siedzi tam gdzie siedzi... czyli w głębokiej dziurze ;).

Kadaver

Masz na myśli aktorstwo Seagala,czy jego umiejętności walki?

Leon Kennedy

Oczywiście o aktostwo, które pozostawia wiele do życzenia. W tym filmie może i jeszcze by pasował, ale jego dobre lata już dawno przemineły z wiatrem i oby tak dalej :).

PS: Chodź z nam kolesia, który go uwielbia ::). Ogląda wszystkie jego filmy...

Kadaver

Może to siła sentymentu.

Harvey Dent

CytatOprócz Stallona wystąpią też Jet Li,Jason Statham,Arnold Schwarzenegger, Dolph Lundgren,Eric Roberts,Britany Murphy, Charisma Carpenter, Mickey Rourke,Gary Daniels.

Wiecie co, jak na początku zobaczyłem tą obsade to myslałem ze to jakiś zart...

Juz nie moge sie doczekać. Oby Arnold zagrał prosze, prosze, PROSZE. (szkoda, że Seagala też nie ma, co za typ, jak mógł odmówić :( )

Kadaver

Seagal odrzucił też rolę głównego villaina w Rush Hour 3.

Harvey Dent

Nie rozumiem gościa :P Miał szanse pokazać się w normalnym filmie, a woli "grać" (on nie gra, on jest) w tych swoich taśmowo produkowanych gniotach :P

Kadaver

Wg Imdb Seagal odrzucił propozycję Stallona,ponieważ nie chciał współpracować ze współproducentem Avi Lernerem.

Leon Kennedy

Woli grać w filmach tak słabych jak on i tyle.

Kadaver

Stallone powiedział,że planuje kolejne części.

Gieferg

Może se gadać co chce, dopóki nie zobaczymy wyników kasowych filmu to nic nie znaczy. Terminator:Salvation też miał być niby początkiem trylogii, tyle że z wynikiem ok 350 baniek worldwide przy budżecie 200 baniek najprawdopodobniej bedzie jej końcem :P
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Leon Kennedy

Jeszcze pewnie i tak usłyszymu o Terminatorze ;).