Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Amazing Spider-Man i sequele

Zaczęty przez Altair, 09 Październik 2008, 22:53:14

Leon Kennedy

CytatAktor Michael Papajohn na konwencie powiedział,że jeszcze raz zagra złodzieja z pierwszej części. 

Ten co mu Wujka załatwił? A po co ma się z nowu pojawić...

Mr. White

Zapewne pojawi się w jakiejś roli epizodycznej, coś jak Norman Osborn w 2 części. Poza tym nie mógł by się pojawić w żadnej innej roli bo zginął w pierwszej części.

Maxie Zeus

Krążą po necie plotki, że może on być jedną z twarzy Kameleona, albo iluzją Mysterio.

El Cornetto

#93
CytatJak dla mnie to jedyna część która się w pełni udała to Spider-Man 2.
Najlepsza to była jedynka. W jedynce nie ma natłoku wątków, są dobrze rozpisane postacie i Parker przechodzi przemianę z cieniasa w superbohatera. Jak w komiksie. Dwójka jest fabularnie wtórna względem jedynki, Parker nie wiadomo skąd znów jest cieniasem plus, średnio fajny wątek z utratą mocy i dziwaczne pomysły jak ten z utratą maski czy ciocią May okładającą Octopusa parasolką.

Altair

#94
CytatSkąd ten głupi pomysł?
A stąd,że taki komputerowy zapis wydarzeń z Ultimate'a mógłby być o wiele ciekawszy,bez żadnych kiczowatych scenografii,or something ;)
CytatZ jego głowy, najwyraźniej.
Cytatwięc puki co
Ja w każdym razie nie chcę wiedzieć skąd masz taki fajny repertuar polskich słówek,bo raczej nie z głowy,right?

Huntersky

CytatA z tąd,że taki komputerowy zapis wydarzeń z Ultimate'a mógłby być o wiele ciekawszy,bez żadnych kiczowatych scenografii,or something
Dajemy film pod opiekę ILM i z głowy. Ten cały cyrk jest niepotrzebny.

Cytatnie chcę wiedzieć skąd masz taki fajny repertuar polskich słówek
CytatA z tąd
:3
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Mr. White

#96
Cytatnie chcę wiedzieć skąd masz taki fajny repertuar polskich słówek

CytatA z tąd

Bym coś powiedział ale jestem kulturalnym człowiekiem

A tak swoją drogą to kiedyś na Cinema Blend ukazał się news iż to Morlun miałby być przeciwnikiem Spider-Mana. Osobiście mam na dzieje że jednak ta plotka pozostanie tylko plotką. Z Morlunem powinno się też wprowadzić Ezekiela i wątek z totemistycznymi mocami. I tak wszystko na raz? mi to by nie pasowało.

Jeszcze dodam że w czwartej części można by już wprowadzić Felicję Hardy, a później powoli Black Cat. Oprócz tego w czwórce można by już wprowadzić ślub Petera i Mary Jane.

Altair

CytatBym coś powiedział ale jestem kulturalnym człowiekiem .

I nie mów :P
CytatFelicję Hardy, a później powoli Black Cat. Oprócz tego w czwórce można by już wprowadzić ślub Petera i Mary Jane
Zróbmy z tego Modę na Sukces,to jest zdecydowanie lepszy pomysł :P
Huntersky,nie wydaję mi się,aby to był jakikolwiek cyrk.Gdyby wprowadzono do 4 części jakiegoś symbionta,to lepiej wygladałby on wyrenderowany komputerowo ;)

Huntersky

CytatGdyby wprowadzono do 4 części jakiegoś symbionta,to lepiej wygladałby on wyrenderowany komputerowo
A jak zrobili go w trójce? Trzeba było przy tym zamieniać cały film w teatrzyk kukiełkowy rodem z Beowulfa? Inna sprawa, że efekty wszystkich Pająków właśnie takie są - sztuczne i plastikowe.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Altair

CytatA jak zrobili go w trójce?
Renderowany:

Całkiem niezły,prawda?

Plastikowy (lateksowy):

Natomiast ten już średnio...

Huntersky

Tak, jest niezły. Natomiast nie wiem, co ci przeszkadza w Brocku, szczególnie, że w takiej postaci widać go przez...20 sekund całego filmu? Przez resztę czasu Venom jest bezustannie wspomagany CGI.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Pawcio

Cytat: El Cornetto w 24 Czerwiec  2009, 14:52:07
Parker przechodzi przemianę z cioty w superbohatera.

A w trójce w emo i znowu w superbohatera :P Biedny Petey.

Huntersky, przesadzasz z 20 sekundami. Na taksówce, gdzie spędził kilka chwil, potem na dole na symbiotycznej sieci, jeszcze potem gdy okłada Petera prętem... trochę tego jest.

Moim zdaniem w ogóle nie powinno być "czwórki". Trójka i tak była kiepska, ale z drugiej strony sporo się w niej działo i spokojnie mogłaby być końcem filmów z pajęczakiem. No ale jeśli Raimi KONIECZNIE chce czwartą część, to niech nie rozpoczyna nowej trylogii, tylko zrobi równocześnie ostatnią część, w której byłby jakiś mocny akcent, Morlun na przykład. I podnieść kategorię wiekową, rany boskie... tyle ile sponiewierali Spideya w poprzednich filmach, a krwi było minimum.

Prawo to tylko słowa. Jeśli chcesz, możesz robić wszystko. W tym zabijać.

Altair

CytatNatomiast nie wiem, co ci przeszkadza w Brocku, szczególnie, że w takiej postaci widać go przez...20 sekund
W Brocku?Absolutnie nic,ale w tym całkowicie psującym efekt lateksowym wdzianku-dużo.

Huntersky

CytatNa taksówce, gdzie spędził kilka chwil, potem na dole na symbiotycznej sieci, jeszcze potem gdy okłada Petera prętem... trochę tego jest.
Szczegóły ;)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Leon Kennedy

CytatZapewne pojawi się w jakiejś roli epizodycznej, coś jak Norman Osborn w 2 części.

Jeśli to się na serio potwierdzi to już uważam to za mega idiotyzm. Koleś nawet już nie jest zabójcą jego Wujka. Więć po jakiego diabła... ::)